הגל של הלייף! - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגל של הלייף!

guycnaan

Recommended Posts

אמרת שמרגע שקורא הדבר הזה יש 8 שעות עד שהגל יגיע לאמריקה. מה שאומר שיש מספיק מספיק זמן לכל האוכלסיה שיושבת על ה12 קילומטרים להתפנות (יהיה בהלה גדולה, אבל שמונה שעות ל12 קילומטר זה המון זמן)

כמובן שהנזק עצום מבחינה חומרית אבל מבחינת פגיעה בנפש לפחות בארהב זה יהיה פחות יחסית

אוי אוי צחי,איש יקר וחכם שלי אתה כל כך נאיבי...

תחשוב מה קורה כשדבר כזה מתרחש,פאניקה עצומה,כל העיר פקוקה,הצבא נאלץ להתערב...ועד שכולם ידעו..

ותאר לעצמך מה יקרה אם זה יהיה באמצע היום או בלילה,לא יספיקו לפנות אפילו חצי מהאוכלוסיה והכל בגלל הפאניקה....

תסתכל על הסרט פגיעה קטלנית ותבין לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב אסונות טבע, יש גם את תופעת ההתחממות כדור הארץ שממיסה את הקרחונים, וככול שהחור האוזון גדל כך גם התחממות כדור הארץ גדלה.

ההתחמות גורמת לסדיקת הקרחונים ושבירתם, ועם הזמן גם להמסתם, מה שמביא להלעת גובה המים.

יש קרחון מסויים בקוטב הצפוני שאני לא זוכר את גודלו (אבל הוא משהו מפלצתי, בערך בגודל מדינת נויורק, ועומקו גם כמה קילומטרים, שבגלל ההתחממות כדור הארץ (לפי מחקרים בכול העולם, הטמפרטורה גדלה כול שנה ב0.1 צלזיוס), החלו להופיע סדקים שיברים שעלולים בקרוב להביא לבקיעתו, והזרמים הארקטים אלולים להביא להמסה של הקרחון, וכתוצעה מכך להלעת גובה פני המים.

ובגלל עליה דרמתית של גובה פני המים בעולם ,ערים חוף בכול היבשות שקרובים לגובה פני הים עלולים להיות מוצפות באופן טוטלי לצמיתות.

קראתי את הכתבה הזאת במוסף שבת של ידיעות אחרונות לפני שנתיים, וגם ראיתי לא מזמן תוכנית בנשינאל גאוגפי על התחמות כדור הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גישה חביבה ביותר?!

ואם הגל היה בכיווננו..?

אז זה היה זבש"נו ;D

זה רק מוכיח באיזה בועה גדולה ואטומה האמריקאים חיים. גל ענקי ומטורף מאיים להשמיד להם את האיזור הכי חשוב במדינה שלהם - מה נעשה? נשקיע כמה מיליארדים ונחסוך לנו צרות ודאגות בעתיד ואפילו נזק כלכלי גדול יותר, או שנסתכל על הגל וננסה לגלוש עליו?

בחירה קלה לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהם חיים בבואה, אאמין לי, ארהב יודעת טוב טוב על הכל, יש הרבה דברים בעולם הזה שאנחנו לא יודעים ו"החדר הסגול" כן יודע, בתגובה לזה בטח ירשמו לי אז מה קורה עם הפיגוע על התאומים? התשובה שלי היא, שגם על זה ידעו...

עם זה היה סיכון מיידי אז הם היו עושים משהוא כבר עכשיו, וחוץ מזה, הם לא יפרסמו שיש סיכון לגור בערי החוף של ארהב, זה נזק כללי עצום!

אז אני מניח שכל מה שאתם אומרים כאן הוא נכון ויש עוד המון אלמנטים של הטבע שיכולים להרוס אותנו, אבל מי שצריך לדעת אליהם, יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על המודיעין שלהם, אני מדבר על המנטליות האמריקאית הטיפוסית ואיך שלא מעניין אותם כלום חוץ מעצמם והחופש היקר שלהם, וזה נקרא לחיות בבועה, כי בסופו של דבר הבועה תתנפץ ואז המציאות תביא להם סנוקרת לאף והם יתעוררו אולי.

זה קרה בפרל הארבור, זה קרה במקרה של התאומים וזה יקרה שוב, מה שעצוב זה שהם לא לומדים ופשוט שוקעים שוב לחלומות שלהם ויוצרים מחדש את הבועה. עד הפעם הבאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים!

אתם לא מתייחסים לשטויות האלה ברצינות אני מקווה?

כזה אוסף של תיאוריות מגוכחות לא ראיתי בחיים.... זה באמת מרשים.

הכי משעשע זה ה- Q-COLLAPSE שיש שם... פשלה במאיץ חלקיקים תמחק את היקום... ROTFLMAO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים!

אתם לא מתייחסים לשטויות האלה ברצינות אני מקווה?

כזה אוסף של תיאוריות מגוכחות לא ראיתי בחיים.... זה באמת מרשים.

ה"שטויות" האלו הופיעו בתוכנית של שעה על גלים בנשיונל ג'יאוגראפיק,והשטויות האלה נמצאות במאגר המידע של אתר האינטרנט של הסי אן אן והבי בי סי ונחקרו על ידי חוקרים רבים שמבינים בתחום יותר ממך זה בטוח...

לגבי כמה מהדברים שרשומים שם הם שטותיים אכן,אבל חלקם בתיאורייה נכונים (למשל אסטרואידים,המסת הקרחונים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבולי ביצים.....

תסתכל על הגודל של האי הזה ביחס לאוקינוס האטלנטי.... כתבו שם שכשהאי יגלוש לתוכו פני הים יעלו ב-650 מטר.... זה כמו להגיד שכשאני אזרוק גולה גדולה לאמבטיה מלאה אצלי בבית פני המים יעלו ב-40 סנטימטר. שטויות....

גובה של מאות מטרים? הצחקת אותי... זה כזה גיבוב שטויות.....

תראה לי בבקשה איפה כתבו על זה ב-CNN.... (לטובתך אני מקווה שזו לא כתבה מה-1 באפריל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבולי ביצים.....

תסתכל על הגודל של האי הזה ביחס לאוקינוס האטלנטי.... כתבו שם שכשהאי יגלוש לתוכו פני הים יעלו ב-650 מטר.... זה כמו להגיד שכשאני אזרוק גולה גדולה לאמבטיה מלאה אצלי בבית פני המים יעלו ב-40 סנטימטר. שטויות....

גובה של מאות מטרים? הצחקת אותי... זה כזה גיבוב שטויות.....

תראה לי בבקשה איפה כתבו על זה ב-CNN.... (לטובתך אני מקווה שזו לא כתבה מה-1 באפריל...)

יש הגיון מאורחי דברים אלו...

הנפח של האי שיפול למיים בעצם יהווה את כמות המים ש"נדחקת" בגלל כניסתו לאוקינוס. קח בחשבון שהאוקינוס האטלנטי כמו על אוקינוס אחר "מרושת" לאחרים. עם שטח פנים כמו של כדור הארץ, תצטרך גוף גדול בהרבה בכדי שפני המיים יעלו ב-650 מטר!!!

חשוב לרגע - זה כמו הסיפון אצלנו בכיור בבית - כל הנפח של האי הזה מתחלק בין כמות עצומה של מים המכסה שני שלישים משטח הפנים של כדו"א.גובה פני המיים יעלה, אבל זה יהיה זניח לחלוטין!

זה גם אומר שגובה פני המים גם אצלנו יעלה, שהרי האוקינוס האלנטי "מרושת" לים התיכון (מיצרי ג'יברלטר) כמו כן ים-סוף הוא שלוחה ש"מרושתת" לאוקינוס ההודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואכן גל כזה יתרחש, (נקווה שלא) - כל החוף המזרחי אכן יהרס אלה עם יצליחו להדוף את הגל, כרגע אני מדבר מבחינת הביטחון של האנשים - רציתי לדעת עם אפשר לבנות מקלט תת קרקעי גדול או כמה מקלטים בינונים וכולם יתאכלסו שם לפני הגל ? הרי הגל לא יהרוס מה שמתחת לקרקע האומנם?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם יחיו מתחת למים כמו דגים? ::)

עקרונית זה עדיין גל,המים ייסוגו

ולא אמרתי שהמים בכל האוקיינוס יעלו ל650 מטר,אלא תווצר אנרגיה שתיצור אדווה שתיצור גל אחד בגובה 650 מטר שיעדו החוף המזרחי וגל אחד שני שגובהו 100 מטר ויעדו צרפת.

כדי להסביר לך את זה בצורה פשוטה תחשוב מה קורה כשאתה זורק אבן למים...היא יוצרת אדוות,לכן אם אתה זורק אי למים יווצר לך גל ענק.

גם התמוטטיות ענקיות ורעידות אדמה לא משנעות נפח כזה של אי שלם שנופל למים,תחשוב מזה 650 מליארד טונות שנופלים למים,זה בהחלט לא גולה!

ודרשת הוכחות אז הנה כתבה בבי בי סי (שאולי הם אנטישמים אבל הם בהחלט לא מפרסמים שטויות)

http://www.bbc.co.uk/science/horizon/2000/mega_tsunami.shtml

סיינס דיילי שהוא אתר די רציני לדעתי

http://www.sciencedaily.com/releases/2001/09/010903091755.htm

ולבסוף גם סי אן אן

http://www.cnn.com/2001/TECH/science/08/29/tidal.wave/index.html

עכשיו אתה מאמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שקראתי את הלינקים אני משנה את דעתי.

מדובר בשני מדענים תאבי פרסום שמוכנים לעשות הכל בשביל זה.

KRAKATOA היה אי שלם שנפל לאוקינוס ומה קרה? גל בגובה 6 מטרים שאכן גבה כ-30000 הרוגים אבל אפילו לא היה קרוב למימדים של התחזיות של שני רודפי העיתונאים האלה. מוזכרים שם עוד כמה TSUNAMIS כאלה ואף אחד מהם לא מתקרב במימדיו למה ששני השרלטנים האלה מתארים.

זה בדיוק כמו ה"מדענים" שכל שבוע מיידעים את הציבור שהתגלה אסטרואיד שבשנת 20XX יחסל את כל החיים על פני כדור הארץ בהסתברות גבוהה מאוד. כמובן שכמה ימים אחרי זה מתברר שהוא יפספס אותנו ב"קצת" ושההסתברות הגבוהה מאוד היא 1:750000 או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שקראתי את הלינקים אני משנה את דעתי.

מדובר בשני מדענים תאבי פרסום שמוכנים לעשות הכל בשביל זה.

KRAKATOA היה אי שלם שנפל לאוקינוס ומה קרה? גל בגובה 6 מטרים שאכן גבה כ-30000 הרוגים אבל אפילו לא היה קרוב למימדים של התחזיות של שני רודפי העיתונאים האלה. מוזכרים שם עוד כמה TSUNAMIS כאלה ואף אחד מהם לא מתקרב במימדיו למה ששני השרלטנים האלה מתארים.

זה בדיוק כמו ה"מדענים" שכל שבוע מיידעים את הציבור שהתגלה אסטרואיד שבשנת 20XX יחסל את כל החיים על פני כדור הארץ בהסתברות גבוהה מאוד. כמובן שכמה ימים אחרי זה מתברר שהוא יפספס אותנו ב"קצת" ושההסתברות הגבוהה מאוד היא 1:750000 או משהו בסגנון.

אני שמח שאתה משנה את דעתך,אבל אתה מתבלבל,קרקטואה היה הר געש שהתפוצץ...ולא אי שנפל למים.

הר הגעש קרקטואה היה הר געש שהתפוצצתו העצומה יצרה אפקטים כלל עולמיים כמו כיסוי העולם באבק והורדת הטמפ'

האפקאט הראשוני אבל היה גלי צונאמי שנוצרו כתוצאה מרעידת האדמה שנגרמה על ידי ההתפוצצות של ההר,אתה יכול להשוות את המקרה להר סנט הלנה שהתפוצץ בוושינגטון בשנת 1980 ושקרקטואה היה בעוצמתו גבוה פי 7 עד 8 מזה.

לגבי הצונאמי שנוצר אז,זה רק מזכיר לך מה העוצמה של צונאמי בגובה 15 מטר...שזה פשוט לא ייאמן,אז תחשוב מה צונאמי בגובה 50 מטר ייעשה.

לגבי התיאוריה של המדענים,היא מסתמכת על העובדה שפשוט מאסה אימתנית של חומר תיפול לים,שזה כבר משהו שונה לגמרי מהתפוצצות הגורמת לתזוזה של הלוחות הסיסמיים בעקבות פיצוץ.

זה כמו לזרוק לבנה לתוך האמבטיה שלך...ותאמין לי שזה יהיה לא נעים...

בכל אופן,המדענים מסתמכים בדבריהם על דבר שלא ראית במאמר בסי אן אן,שגל כזה כבר היה....באחד מאיי הוואי נמצא שמקרה שחצי האי נפל,האי היה גדול פי כמה...ולכן הגל שנוצר מהנפילה היה בגבוה של 2 ק"מ בהתחלתו.

אמנם כמו במקרה הזה שאנו מדברים עליו הגל צריך לנסוע מרחקים עצומים ולכן מאבד את גובהו העצום...אבל ראית מה עושה צונאמי של 15 מטר

תחשוב מה עושה צנאמי של 50...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...