מותר למסעדה לכתוב על הקבלה "לא כולל שירות"? יש איזה חוק בעניין לא? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מותר למסעדה לכתוב על הקבלה "לא כולל שירות"? יש איזה חוק בעניין לא?

google18

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך להיות צרי עין לגבי כל דבר, צאו מהגישה של "אם הוא לא יזיע בשבילי אני לא יתן לו טיפ" זה סה"כ ילדים בני 17-18 וברוב המקרים גם אחרי צבא

שמחפשים לעשות קצת כסף וגם ככה אוכלים חרא מהמעסיק, אז יופי "הוא נותן לי שירות כמו כל נותן שירות" אז מה? העוד 10-15 שקל האלה לא יהרגו אותכם

ולא יגרמו לכם לצאת "פראיירים" ו-"חלק מהעדר", אתם רק תעשו טוב לעצמכם ולמלצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם זה לא יהרוג אותי?

אתה גם נותן 15 שקל לכל קבצן שאתה רואה ברחוב?

או שאתה משלם עוד 10 שקל בחנות סתם כי מתחשק לך?

לאנשים שנותנים חרא שירות לא מגיע טיפ, בין אם הם ילדים בני 17-18 ובין אם כרגע סיימו .

חוץ מזה, אני סיימתי לפני חצי שנה בערך. מתחשק לך לשלוח לי בדואר קצת כסף?

אין שום קשר ל"עדר" או ל"לצאת פראייר", אבל אין סיבה שאני אתן את הכסף שלי, שאני עובד עבורו,

למישהו שלא טרח לעבוד בשבילו. זה לא שאני דורש כל כך הרבה, אבל אם אני מבקש ממלצר כוס מים

ולוקח לו עשרים דקות להביא לי אותה, אז לא מגיע לו טיפ ממני. הוא מקבל משכורת ושיסתדר עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסעדה האחרונה שאכלתי בה דווקא היה רשום בחשבונית "כולל שירות" והם הוסיפו 15% טיפ בעצמם לחשבון הסופי.

לא עיצבן אותי מי יודע מה כי אני לא מתרגש מזה ובכל מקרה אני שם טיפים, אבל מצחיק בכל זאת.

מסעדה שרושמת לי דבר כזה (והיו בעבר). לא מקבלת אפילו 10 אגורות טיפ.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מהלך עסקי זה חכם, אנשים כבר לא טורחים לקרוא את החשבונית מעבר ללהעיף מבט בסכום ולהוסיף לזה טיפ.

גם אם שמת לב, לא סביר שתבקש מהם לבטל, אלא אם כן אתה מתנגד בתוקף.

אבל בסופו של דבר זה רק לוקח נורמה קיימת ומשכלל אותה, ככה שזה מתאים לרוב האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אל תלכו למסעדות"

נכון שבמסעדה אתה אוכל מכלים לא נקיים כמו בבית, ונכון שאתה תלוי במלצר.. אבל יש מסעדות מאוד איכותיות ואפילו זולות, אם לא תנסה איך תכיר? לפעמים אני סתם נכנס למסעדה שנראית חביבה, אם האוכל טעים והשירות טוב-למה לא לבוא שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית קפה לא. בפאב אחד ביקרתי לפני שלוש שנים בערך ובוא נגיד ככה שעשיתי שמירות יותר מהנות בצבא. בפאב-מועדון-מה שזה לא יהיה ביקרתי לפני שנה וחצי. הלכתי רק בגלל לחץ קבוצתי בעבודה וחתכתי בהזדמנות הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסעדה זה בילוי כמו כל בילוי אחר, יש אנשים שאוהבים את זה ויש אנשים שלא.

מצד שני לשאול 'למה מסעדות, יש אוכל בבית' זה כמו לשאול 'למה קולנוע' כשיש , 'למה פאב' כשאפשר לקנות בירה הביתה. או אפילו 'למה מלון, יש מיטה בבית'...

זה לא באמת שאלה הגיונית. אבל אם אתה לא רואה הבדל בין חוויה של מסעדה לאוכל בבית... נו, או שאתה לא ממש בקטע של אוכל או שיש לך עילוי בבית שמכין לך את האוכל (ומנקה אחריך, ומגיש לך כמובן, ויש לו מבחר אלכוהול ויינות מספיק מגוון).

כנראה שאתה בחור של בית, מה אני אגיד לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...