אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?

sir f

מהי המפתחת הטובה ביותר?  

1094 הצבעות

1. 1. מהי המפתחת הטובה ביותר?

• Blizzard
    • Infinity Ward
    • Bioware
    • Crytek
    • Ubisoft
    • Epic Games
    • Valve
    • PopCap
    • Rockstar
    • Radical Entertainment
      0
    • ID
    • Bethesda Softworks
    • EA
    • cdprojekt
    • Bungie
      0
    • Eidos
    • lucas Arts
      0
    • Firaxis
    • THQ
    • Maxis
      0
    • Insomniac
    • PIRANHA BYTES
    • OBSIDIAN
      0
    • Treyarch
    • Creative Assembly
      0
    • MONOLITH
    • RAVEN
    • RELIC
    • GEARBOX
      0
    • Gas Powered Games
      0
    • PETROGLYPH
      0
    • MASSIVE
      0
    • Squaresoft
      0
    • IRRATIONAL GAMES
      0

Recommended Posts

היטמן היה גרוע, FARCRY מלא בבאגים גראפיים (לפחות אצלי), וממילא החברות שיצרו את המשחקים הללו הוזכרו כאן.

אה, ואני רוצה להוסיף עוד שני שמות לרשימה, למרות שמדובר בחברות שכבר לא שומעים עליהן: מישהו זוכר את PSYGNOSIS ואת DESTRUCTION DERBY המקורי? זו היתה פשוט יצירת אמנות לזמנה... או את TEAM17 שיצרו את סדרת WORMS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה נסגר, מזכירים מפתחות משחקים או סתם זורקים "המפתחת של המשחק X"

כאשר X זה פשוט המשחק שאנחנו חושבים שהכי טוב?

כי לא חסרים דיונים על מה המשחק הכי טוב שהיה, וכמובן שהסכמה לעולם לא תהיה,

אבל אם לשם הדיון הולך, אי אפשר שלא להזכיר את Deus Ex ואת System Shock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטמן היה גרוע, FARCRY מלא בבאגים גראפיים (לפחות אצלי), וממילא החברות שיצרו את המשחקים הללו הוזכרו כאן.

אה, ואני רוצה להוסיף עוד שני שמות לרשימה, למרות שמדובר בחברות שכבר לא שומעים עליהן: מישהו זוכר את PSYGNOSIS ואת DESTRUCTION DERBY המקורי? זו היתה פשוט יצירת אמנות לזמנה... או את TEAM17 שיצרו את סדרת WORMS?

Team17 עדיין קיימים ולפני 3 חודשים הוציאו משחק חדש למחשב.

אגב, אני מתפלא שאף אחד לא הזכיר את Ensemble.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

POPCAP, גאונים, פשוטים, מצליחים.

id

VALVE

EPIC

המפתחים של (יש הרבה אי לי כוח לכתוב את כל הרשימה :P).

יש רק בעיה אחת עם הרשימה הזו, רובן מוציאות משחק פעם בכמה שנים...

אין כמו המפתחים של סוני!

נוטי דוג (אנצ'רטד, קראש, ג'אק)

מי שפיתח את GOW (היו כמה)

פוליפוני

Insomniac

ועוד כמובן

בסקר בחרתי ב- וב-rockstar כי לדעתי הביאו שינוי גדול בתחום הגראפיקה וברוקסטאר כי פשוט כיף לשחק במשחקים שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חד משמעית .

איך אפשר בכלל להכניס את בליזארד לרשימה? חברה בלי טיפת מקוריות שלא מוכנה להשתמש במשאבים והכישרונות האדירים שברשותה לפיתוח משחק באמת פורץ דרך, מקורי ומהפכני. במקום הם נצמדים לאותה נוסחה וחולבים את אותם מותגים. ולמה שיטרחו? העדר ימשיך לנהור לחנויות. של עולם המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים לא תמיד חייבים להיות מהפכניים ופורצי דרך וכשזה קורה אז בדרך כלל הם יהפכו לסדרה כמו , NFS, COD וכו'. לא קל לעשות כל הזמן משחקים חדשניים ומקוריים. אצל בליזארד לפחות לא מוציאים משחק כל שנה ובטח עד שיהיה STARCRAFT 3 מחשב יהיה מילה רעה. לפעמים גם להיצמד לאותה נוסחה ולשנות דברים מסביב זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים לפי תוצאות הסקר נראה שיש לנו מלחמה בין חוביבי ה RTS - BLIZZ לבין חוביבי FPS - VALVE

אני אישית בחרתי ב Blizzard כי זו החברה היחידה שלא משנה מה המחיר של המשחק אני לא חושב פעמיים וקונה אותו

אני חושב שצריך לבחור את החברה שסיפקה לך את ההנה הכי גדולה לאורך שנים וכמה משחקים ולא לבחור חברה רק לפי משחק אחד שמאוד אהבתה

המשחק שהכי אהבתי זה Morrowind אבל זה לא אומר שאני חושב ש זו החברה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים לא תמיד חייבים להיות מהפכניים ופורצי דרך וכשזה קורה אז בדרך כלל הם יהפכו לסדרה כמו , NFS, COD וכו'. לא קל לעשות כל הזמן משחקים חדשניים ומקוריים. אצל בליזארד לפחות לא מוציאים משחק כל שנה ובטח עד שיהיה STARCRAFT 3 מחשב יהיה מילה רעה. לפעמים גם להיצמד לאותה נוסחה ולשנות דברים מסביב זה מספיק.

אני מסכים, אבל משחק לא חייב להיות בפיתוח שבע שנים כדי להיות מעולה. קח לדוגמא את Dragon Age, Mass Effect. בליזאד את 2 Starcraft שנים וקיבלנו שליש משחק מבוסס על אותה נוסחה עייפה עם מעט מאד שיפורים וחידושים. אני לא אומר שמשחקים שלהם גרועים, אבל כן אומר שהם כבר סתם חברה חסרת כל מקוריות שלא מצדיקה את כל רעש סביב המשחקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני מתפלא שאף אחד לא הזכיר את Ensemble.

נראה לי שהם התפרקו, שים לב שהם לא הוציאו אף משחק מאז HALO WARS הבינוני.

http://www.gamespot.com/news/6268796.html

אני חושב של - Creative Assembly בהחלט מגיע להיכנס לרשימה על סדרת TOTAL WAR המעולה שלהם (למרות פלופ שנקרא STORMRISE).

גם MONOLITH ראויים להיות ברשימה בזכות NOLF 1,2, AVP2, CONDEMNED ו - F.E.A.R, וגם חברת RAVEN לדעתי.

גם IRRATIONAL GAMES על סדרת , סדרת SYSTEM SHOCK 2 , TRIBES 3:VENGEANCE, SWAT 4, FREEDOM FORCE.

גם RELIC כמובן ו - GEARBOX ו - OBSIDIAN ו - Gas Powered Games ו - PETROGLYPH שלשם גם עברו מרבית עובדי WESTWOOD ז"ל.

מבחינתי הטובות ביותר הן:

PIRANHA BYTES, למרות הבאגים סדרת גוטיק ורייזן הם מהמשחקים האהובים עליי.

BETHESDA SOFTWORKS

גם מוזר לראות ברשימה את THQ, EA ו - , EIDOS ו - LUCAS ARTS כי אלו קודם כל חברות הפצה גדולות (עם "סטודיואים" פנימיים לפיתוח משחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...