אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם? - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?

sir f

מהי המפתחת הטובה ביותר?  

1094 הצבעות

1. 1. מהי המפתחת הטובה ביותר?

• Blizzard
    • Infinity Ward
    • Bioware
    • Crytek
    • Ubisoft
    • Epic Games
    • Valve
    • PopCap
    • Rockstar
    • Radical Entertainment
      0
    • ID
    • Bethesda Softworks
    • EA
    • cdprojekt
    • Bungie
      0
    • Eidos
    • lucas Arts
      0
    • Firaxis
    • THQ
    • Maxis
      0
    • Insomniac
    • PIRANHA BYTES
    • OBSIDIAN
      0
    • Treyarch
    • Creative Assembly
      0
    • MONOLITH
    • RAVEN
    • RELIC
    • GEARBOX
      0
    • Gas Powered Games
      0
    • PETROGLYPH
      0
    • MASSIVE
      0
    • Squaresoft
      0
    • IRRATIONAL GAMES
      0

Recommended Posts

נכון ש MW2 היה מזעזע מבחינת כל המערכת (IWNET), אבל המשחק עצמו מלוטש מאוד כרגע עם משחקיות גבוה. וגם אסור לשכוח את COD4.

הצבעתי ל IW ול Rockstar-לדעתי סדרת היא סדרה ענקית, למרות הבאגים ב IV (שכמו תמיד, לי לא היו :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

valve

RAVEN & MONOLITH

Ubisoft

Crytek

Bethesda Softworks

טוב,זאת הרשימה שלי.

אני מצדיע ל- על קרייסיס,גרפיקה מטורפת ומשחקיות מעולה.UBISOFT על משחקי הטום קלנסי כמו SPLINTER CELL ,RAINBOW SIX VEGAS

ל- על המשחק HALF LIFE 2 שללא ספק,לדעתי המשחק הכי חזק ששיחקתי אי פעם,בגרפיקה,פיזיקה,משחקיות,אווירה,סיפור, מטורפת...אין אין מספר אחד !!!

Bethesda Softworks על FALL OUT 3 שהוא כמובן אדיר ! ו-MONOLITH ו-RAVEN שפיתחו את F.E.A.R וחופשי לוקח את המקום השני אחרי HALF LIFE

שפשוט תענוג לשחק בו,במיוחד בלילה בחושך,עם ואחרי איזה ג'ויינט הידרו...

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור שלא ידע את black isle ו-interplay. :'(

אין מה לעשות , אנחנו מזדקנים והופכים ללא רלוונטיים .

כמו כל צורה של אומנות גם משחקי מחשב שהיו פריצת דרך ומהפחניים בזמנם הופכים לנחלת הזקנים .

"כל הסיפורים הכי גדולים כבר נכתבו, כל השאר זה רק חזרות" המשפט הזה נכתב על עולם הספרות אבל אני חושב שהוא יתאים גם למשחקי מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל צורה של אומנות גם משחקי מחשב שהיו פריצת דרך ומהפחניים בזמנם הופכים לנחלת הזקנים .

"כל הסיפורים הכי גדולים כבר נכתבו, כל השאר זה רק חזרות" המשפט הזה נכתב על עולם הספרות אבל אני חושב שהוא יתאים גם למשחקי מחשב

אני כל כך לא מסכים עם המשפט הזה...המשפט הזה כל כך לא נכון,הוא פסימי בצורה מוחלטת,ההיטוריה נכתבת בכל שניה ורגע שעובר בין אם מספרות או משחקים או בכל תחום אחר.

תמיד אבל תמיד יהיו פריצות דרך שישנו את העולם כפי שהוא בכל רגע נתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם מייקרוסופט שפיתחה כמה משחקים כמו Halo?

והחברה שפיתחה את STALKER ועכשיו את METRO שזה בערך אותם אנשים בשורה התחתונה

MS רק מפיצה, המפתחת היא BUNGIE (ניראה לי שהיא ברשימה).

STALKER ו METRO לא של אותה חברה וגם לא של אותה מפיצה. הפתחות לא מופיעות, המפתחת של METRO חדשה ולכן אין מה להוסיף אותה (משחק ראשון שלה, לא מדד). את המפתחת של STALKER אפשר להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS GAME STUDIOS היא רק מפיצה, כמו ו EA. מה שכן חלק גדול מהמפתחות שהיו בבעלות שלה נסגרו או הפכו ל 3RD PARTY (למשל Bungie ו Bizarre שעזבו ו Ensemble שנסגרה).

באמת אף אחד לא הזכיר פה את Ensemble, היה מאוד עצוב ליראות אותם נסגרים, היו בין המובילים בשוק ה RTS הגוסס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הדור שלא ידע את black isle ו-interplay. :'(

בן כמה אתה שאתה מדבר ??

אני אישית בכלל גדלתי על דייב 1 וגולדן אקס,איזה FALL OUT ואיזה נעליים...

פשוט היתה תקופה ארוכה מאד שבכלל לא שיחקתי...

את הגיימריות הרצינית שלי התחלתי בגיל 22.

[br]פורסם בתאריך: 14.01.2011 בשעה 04:14:03

אני חושב שאתה בכלל לא מבין שאנחנו בכלל רק בתחילתו של העידן,אני בכלל מאמין שבעתיד הוירטואל ריאלטי יחזור ובגדול ושמשחקי תלת מימד לא יהיו רק ,

יחזרו המסכות שייתנו מוחלט ואתה ממש תיהיה בתוך המשחק,ולך תדע לאן עוד יגיעו ?? אלקטרודות שמחוברות לכל חלק בגוף שמתי שיורים בך אתה תרגיש כאב בחלק הפגוע.

מה שאני לא מבין זה איך לא עשו שטח בנוי שלם ומקורה שעם המסיכות מראה שטח לחימה תלת מימדי וקבוצות של אנשים נלחמים זה בזה כמו בפיינטבול או קאונטר-סטרייק.

(יכול להיות גם אחלה בסיס אימונים של הצבא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביזבזתי כל כך הרבה שעות בשביל המשחקים של החברות ביטסידה,רוקסטאר,וואלב ,בליזארד וביווור

אבל זה שביזבזתי את כל השעות האלה לא אומר שהם החברות הכי טובות שלי

נהפוכו אני חושב שכשמכניסים אלמנטים של התמכרות במשחקים אז זה דוחק את התחושות האמיתיות שלך כלפי המשחק

ביקשתם לבחור 2 חברות משחקים?

gsc games

frictional games

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...