אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?

sir f

מהי המפתחת הטובה ביותר?  

1094 הצבעות

1. 1. מהי המפתחת הטובה ביותר?

• Blizzard
    • Infinity Ward
    • Bioware
    • Crytek
    • Ubisoft
    • Epic Games
    • Valve
    • PopCap
    • Rockstar
    • Radical Entertainment
      0
    • ID
    • Bethesda Softworks
    • EA
    • cdprojekt
    • Bungie
      0
    • Eidos
    • lucas Arts
      0
    • Firaxis
    • THQ
    • Maxis
      0
    • Insomniac
    • PIRANHA BYTES
    • OBSIDIAN
      0
    • Treyarch
    • Creative Assembly
      0
    • MONOLITH
    • RAVEN
    • RELIC
    • GEARBOX
      0
    • Gas Powered Games
      0
    • PETROGLYPH
      0
    • MASSIVE
      0
    • Squaresoft
      0
    • IRRATIONAL GAMES
      0

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MONOLITH הורידו את קצב הפיתוח שלהם, כל המשחקים שלהם חוץ צ FEAR 2 היו מצויינים+.

RAVEN אמרנו שעבר הרבה מאוד זמן מאז שהם הוציאו משחק טוב אבל עד 2005 הם הוציאו יותר מ 10 משחקים טובים מאוד.

ID לא ממהרת להוציא משחקים אבל כשהיא מוציאה אחד הוא מאוד טוב, בנוסף לזה הם הולכים להוציא משחקים מהר יותר, הם הגדילו את החברה וגם יש להם תקציב גדול יותר. בעבר על כל משחק שלהם עבדו 30-40 אנשים, היום זה 60-70 (בגלל זה גם המחזור שלהם ארוך, ברוב החברות על כל משחק עובדים 100 אנשים ויותר).

Square Enix לא קשורים ל Batman: Arkham Asylum, הוא פותח על ידי ROCKSTEADY וזה היה המשחק השני שלה אז אי אפשר להכניס אותה לרשימה.

RARE בכלל מפתחים משחקים? מאז ש MS קנו אותם הם בקושי עשו משהו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשוות לקלאסיקות כמו הריגוש לשחק דיאבלו 1 בפעם הראשונה, או FALLOUT1 או BALDUR'S GATE שמגיעים לעיר בפעם הראשונה. אין מה להשוות, THE THRILL IS GONE, ואני סומך רק על האינדי שיציל את המצב-על אפם וחמתם של כל מפיקי הכסף השחור הזה, שיעממתם את כולם!!

מה אתה נופל עליו? תרגע, גבר. תנשום עמוק. עם כל הכבוד גם אני גדלתי על Fallout ו-Baldur's Gate. המשחק היום לא פחות טובים. פשוט קשה יותר להרשים אותנו. שיחקנו ביותר מידי משחקים. אולי הגיע הזמן להפסיק לשחק ולהתעמק בתחומים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב מונולית' ורייבן היו חברות מעולות אבל מ2005 2006 ככה לא היה להם כלום,RAVEN הוציאה וולפנשטיין וסינגולריטי בינוניים וחסרי השראה.

ומונולית' עשתה רק אקספנשן והמשך מיותרים לFEAR במקום לחזור לNO ONE LIVES FOREVER האגדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה נופל עליו? תרגע, גבר. תנשום עמוק. עם כל הכבוד גם אני גדלתי על Fallout ו-Baldur's Gate. המשחק היום לא פחות טובים. פשוט קשה יותר להרשים אותנו. שיחקנו ביותר מידי משחקים. אולי הגיע הזמן להפסיק לשחק ולהתעמק בתחומים אחרים?

נופל? הוא נופל, הבנאדם לא מכיר כלום והוא מדבר כאילו הוא מינימום רכז המשחקים העולמי של , כי מי שמבין -אולי כמוך לא יוצא בהצהרות ללא ביסוס.

לגבי תחומי העניין שלי, אל תצחיק אותי-אתה לא מכיר אותי בכלל, מאיפה אתה יודע כמה אני משחק ואיזה תחומים יש לי או אין לי? מה-אתה-נופל עליי? אני יכול להגיד בדיוק אותו דבר עליך. בכלל מה זה המשפט המעצבן הזה?

איזה משחק בכלל משתווה לFALLOUT? אפילו גוטיק לא.

רק אל תגיד לי FALLOUT 3 כי זה ממש בדיחה עלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?"

זה שהדעות שלך מנוגדות עם שלי זה משהו אחד אבל לבוא להצהיר "הוא לא מבין כלום כי אני לא חושב ככה" מוציא אותך קטן ממש קטן,תיהיו פתוחים לדעות של אנשים אחרים גם אם זה נראה הכי לא הגיוני זה יכול להיות אמת(לא רק בנושא הזה אלה בכלל בחיים)

אני יכול לבוא ולהתווכך איתכם שעות אבל שום דבר לא יעזור הרי אתם מקובעים עם הדעות שלכם כמו בלוקים,אני בחיים לא יעביר ביקורת על משהו שלא ראיתי כמו חלקכם פה.

חבל שאנשים לא יודעים לקבל אינפורמציה חדשה וכל כך מפחדים מההגו שלהם לבוא ולאמר לעצמם בראש אולי הוא צודק אני אבדוק ויחליט ואפילו אבקש עצה.

ולא אני בן 30 אני יודע הכל אני מלך כולם טיפשים ולא משנה מה יאמרו ראיתי הכל כולם טועים(בלוק!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MONOLITH הורידו את קצב הפיתוח שלהם, כל המשחקים שלהם חוץ צ FEAR 2 היו מצויינים+.

RAVEN אמרנו שעבר הרבה מאוד זמן מאז שהם הוציאו משחק טוב אבל עד 2005 הם הוציאו יותר מ 10 משחקים טובים מאוד.

ID לא ממהרת להוציא משחקים אבל כשהיא מוציאה אחד הוא מאוד טוב, בנוסף לזה הם הולכים להוציא משחקים מהר יותר, הם הגדילו את החברה וגם יש להם תקציב גדול יותר. בעבר על כל משחק שלהם עבדו 30-40 אנשים, היום זה 60-70 (בגלל זה גם המחזור שלהם ארוך, ברוב החברות על כל משחק עובדים 100 אנשים ויותר).

Square Enix לא קשורים ל Batman: Arkham Asylum, הוא פותח על ידי ROCKSTEADY וזה היה המשחק השני שלה אז אי אפשר להכניס אותה לרשימה.

RARE בכלל מפתחים משחקים? מאז ש MS קנו אותם הם בקושי עשו משהו :-\

כנראה טעיתי ,בכול מקרה BAA משחק ענק ,אז כול הכבוד לROCKSTEADY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?"

זה שהדעות שלך מנוגדות עם שלי זה משהו אחד אבל לבוא להצהיר "הוא לא מבין כלום כי אני לא חושב ככה" מוציא אותך קטן ממש קטן,תיהיו פתוחים לדעות של אנשים אחרים גם אם זה נראה הכי לא הגיוני זה יכול להיות אמת(לא רק בנושא הזה אלה בכלל בחיים)

אני יכול לבוא ולהתווכך איתכם שעות אבל שום דבר לא יעזור הרי אתם מקובעים עם הדעות שלכם כמו בלוקים,אני בחיים לא יעביר ביקורת על משהו שלא ראיתי כמו חלקכם פה.

חבל שאנשים לא יודעים לקבל אינפורמציה חדשה וכל כך מפחדים מההגו שלהם לבוא ולאמר לעצמם בראש אולי הוא צודק אני אבדוק ויחליט ואפילו אבקש עצה.

ולא אני בן 30 אני יודע הכל אני מלך כולם טיפשים ולא משנה מה יאמרו ראיתי הכל כולם טועים(בלוק!)

ואתה גם סגור רק שאתה לא יודע את זה, בנאדם שיש לו בסיס לדברים שהוא אומר לא הופך אותו לקטן-להיפך. שתנסה את כמות המשחקים שאני ניסיתי אז תדבר(לא שאני חושב שאני גבר בזה ששיחקתי הרבה משחקים-אבל אני מבין יותר, כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נופל? הוא נופל, הבנאדם לא מכיר כלום והוא מדבר כאילו הוא מינימום רכז המשחקים העולמי של , כי מי שמבין -אולי כמוך לא יוצא בהצהרות ללא ביסוס.

לגבי תחומי העניין שלי, אל תצחיק אותי-אתה לא מכיר אותי בכלל, מאיפה אתה יודע כמה אני משחק ואיזה תחומים יש לי או אין לי? מה-אתה-נופל עליי? אני יכול להגיד בדיוק אותו דבר עליך. בכלל מה זה המשפט המעצבן הזה?

איזה משחק בכלל משתווה לFALLOUT? אפילו גוטיק לא.

רק אל תגיד לי FALLOUT 3 כי זה ממש בדיחה עלובה.

אם משווים את Fallout 3 למשחקים הקודמים זו זוהמה. Fallout זה קלאסיקה. אין משחק משתווה כי שוק משחקי התפקידים מאד הצטמצם בשנים האחרונות. אבל יש פנינים. Dragon Age משחק מצויין ברוח Baldur's gate. גם Mass Effect מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין ש-ID הביאה לעולם משחקים כמו keen, hexen, quake, wolfstein וכמובן המשחק שפרץ את הדרך לFPS הלוא הוא .

כמובן חייבים לציין את 3DO שבלעדיה היו מוחזרים לי עכשיו 3 שנים מהחיים לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה גם סגור רק שאתה לא יודע את זה, בנאדם שיש לו בסיס לדברים שהוא אומר לא הופך אותו לקטן-להיפך. שתנסה את כמות המשחקים שאני ניסיתי אז תדבר(לא שאני חושב שאני גבר בזה ששיחקתי הרבה משחקים-אבל אני מבין יותר, כן).

זה שיש לך בסיס למה שאתה אומר לא מוכיח שאני טועה או שהדעה שלי שגויה,הטענה שלי היא פשוטה בנאדם שלא ניסה משהו ומעביר אליו ביקורת זו בורות,ובנוסף להסיק מסקנות מופרחות עלי אישית זה כבר משחקי הגו ואני כבנאדם עם שכל ישר לא אכנס אליהם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה:

Valve - ההשקעה שלהם בלקוח היא עצומה, הם כל הזמן מוציאים עדכונים ותוכן חדש למשחקים שלהם שקיימים כמה שנים. HL 1+2 היה פשוט מצויין, Portal גם כן, ו-Portal 2 נראה ממש מעולה.

Rockstar - מוציאים משחקים מטורפים(GTA IV, RDR) שנותנים תמורה עצומה לכסף.

Crytek - האמת לא שיחקתי בFC הראשון אבל כולם אומרים לי שהוא מעולה. Crysis+Warhead מאוד נהנתי, אנשים לא מעריכים את המשחקיות שהם הביאו שם, עזבו את זה שהגרפיקה מדהימה.

Sony - יותר נכון, כל המפתחות שבבעלותם, הן מוציאות משחקים שגורמות לי להתבאס שאין לי PS3, כמה דוגמאות: Uncharted 1+2, GoW 3, Killzone 2, LBP, Heavy Rain, יש עוד והרשימה רק מתארכת עם הזמן.

זהו בתכלס, Id לא ראיתי איזה משחק שלהם שממש אהבתי(נעזוב רגע את זה ש-Wolfenstein ו- היו פריצות דרך בתעשייה), אבל אני מאוד מחכה ל-RAGE, נראה אחלה בינתיים, מאוד מושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין ש-ID הביאה לעולם משחקים כמו keen, hexen, quake, wolfstein וכמובן המשחק שפרץ את הדרך לFPS הלוא הוא .

כמובן חייבים לציין את 3DO שבלעדיה היו מוחזרים לי עכשיו 3 שנים מהחיים לפחות...

היה גם את DAVE. למרות שאני לא חושב שאפשר לתת ל ID את הקרדיט על HEXEN ושאר משפחתו, הם רק הפיקו, הפיתוח היה של RAVEN.

לפי זה ש MONOLITH לא עובדים על FEAR 3 אפשר לדעת שהם עובדים על משחק אחר, אולי IP חדש, אולי חוזרים לאחד מהישנים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...