אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם? - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?

sir f

מהי המפתחת הטובה ביותר?  

1094 הצבעות

1. 1. מהי המפתחת הטובה ביותר?

• Blizzard
    • Infinity Ward
    • Bioware
    • Crytek
    • Ubisoft
    • Epic Games
    • Valve
    • PopCap
    • Rockstar
    • Radical Entertainment
      0
    • ID
    • Bethesda Softworks
    • EA
    • cdprojekt
    • Bungie
      0
    • Eidos
    • lucas Arts
      0
    • Firaxis
    • THQ
    • Maxis
      0
    • Insomniac
    • PIRANHA BYTES
    • OBSIDIAN
      0
    • Treyarch
    • Creative Assembly
      0
    • MONOLITH
    • RAVEN
    • RELIC
    • GEARBOX
      0
    • Gas Powered Games
      0
    • PETROGLYPH
      0
    • MASSIVE
      0
    • Squaresoft
      0
    • IRRATIONAL GAMES
      0

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש הבדל משמעותי בין מפתח (DEVELOPER) ומפרסם (PUBLISHER)

UBISOFT בדרך כלל זה PUBLISHER.

יכול להיות שאתה צודק אבל במקרה של AC2

"Assassin's Creed II is a historical fantasy third person action-adventure video game developed by Montreal and published by Ubisoft"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתחים של UBISOFT הם לרוב UBISOFT + שם של עיר. גם 2K ו EA עושים ככה עם חלק מהמפתחות, למרות שאפשר לראות מעבר לשמות אחרים (המפתחת של חזרה לשמה הקודם, גם המפתחים של DEAD SPACE והמפתחים של MOH זכו לשם חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUGEMOUTH אני חושש לבשר לך שמונולית' כן עובדים על FEAR3....אמנם יש איזה מפתחת שמעבירה את זה לקונסולות או משהו,אבל מונולית' הם בהחלט המפתחים,עד כמה שאני זוכר..שייגמרו כבר את הסדרה הארורה הזו.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק אבל במקרה של AC2

"Assassin's Creed II is a historical fantasy third person action-adventure video game developed by Montreal and published by Ubisoft"

Ubisoft Montreal

נשמעת לי חברה שלהם שפשוט קנתה את החברה של AC1 לאחר ההצלחה אבל אני סתם משער זה מאוד סביר שזה ככה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ubisoft Montreal

נשמעת לי חברה שלהם שפשוט קנתה את החברה של AC1 לאחר ההצלחה אבל אני סתם משער זה מאוד סביר שזה ככה,

לאלא זה תיהיה בטוח. :xyxthumbs:

"The game is developed by Montreal"

בדיוק כמו 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUGEMOUTH אני חושש לבשר לך שמונולית' כן עובדים על FEAR3....אמנם יש איזה מפתחת שמעבירה את זה לקונסולות או משהו,אבל מונולית' הם בהחלט המפתחים,עד כמה שאני זוכר..שייגמרו כבר את הסדרה הארורה הזו.. :kopfpatsch:

הם לא מפתחים את המשחק, הם רק מרשים לחברה אחרת (שעבדה בעבר על הפורטים לקונסולות) להשתמש ב IP ובדמויות (בגלל זה הם מחוייבים להשאיר את הלוגו של MONOLITH על המשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.וSC2 הגיע אחרי שנים בפיתוח בלי חידושים כמעט ועם סינגל "בלתי מספיק" לדעתי .

איך אתה יכול להגיד שה-single של SC2 לא מספק? אני אישית אחד שלא מתלהב בכלל מ-single של RTS (או single בכלל), ודווקא יחסית לרוב המשחקים שאני מכיר דווקא נהניתי מה-single של SC2. לכל משימה יש איזה אלמנט מעניין שקשור אליה ולא נמצא באף משימה אחרת וככה בכל משימה אתה עושה משהו אחר לגמרי, בניגוד לרוב משחקי האסטרטגיה שבהם כל משימה זה פשוט לבנות מלא טנקים ולשלוח. כן גם ב-SC2 זה לבנות ענק ואז לשטח את האוייב אבל בכל משימה יש עוד משהו בנוסף שמייחד אותה וגורם לך להצטרך לעשות עוד משהו בנוסף ללבנות מאסה של יחידות. ומבחינת רמת קושי היה יותר מאתגר מרוב משחקי ה-single ששיחקתי בשנים האחרונות.

כל וזה לפני שדיברתי על המולטי שהוא הסיבה האמיתית שקניתי את SC2, הסינגל זה סתם בונוס מהצד בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-לגבי מונולית' מצויין שיתפנו לחברות אחרות להתבחבש עם FEAR ויפתחו משחקים מגניבים יותר כמו בימים הטובים..

-לגבי ס"ק2 אולי לא התנסחתי מדוייק-הסינגל מעולה מלוטש כיפי ביותר-אבל הסיפור,העלילה והטוויסטים לקראת הסוף היו די חלשים מבחינתי,אבל אל תיקח ללב אני תמיד ביקורתי מדי כלפי המשחקים שלי-פשוט בהשוואה לסק הראשון לעלילה פה לא היה מספיק אימפקט עלי-הסיפור של הפרוטוס מבולגן ולא משתלב בצורה הגיונית של ממש בקמפיין הראשי,כל הסיפור של המרד לא ממש תפס תאוצה,חצי מהדמויות נהרגו בסופים אלטרנטיביים אז כנראה שלא ימשיכו הלאה למשחקים הבאים,יש לי עוד תלונות אבל שוב,זה כנראה רק אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד שה-single של SC2 לא מספק? אני אישית אחד שלא מתלהב בכלל מ-single של RTS (או single בכלל), ודווקא יחסית לרוב המשחקים שאני מכיר דווקא נהניתי מה-single של SC2. לכל משימה יש איזה אלמנט מעניין שקשור אליה ולא נמצא באף משימה אחרת וככה בכל משימה אתה עושה משהו אחר לגמרי, בניגוד לרוב משחקי האסטרטגיה שבהם כל משימה זה פשוט לבנות מלא טנקים ולשלוח. כן גם ב-SC2 זה לבנות ענק ואז לשטח את האוייב אבל בכל משימה יש עוד משהו בנוסף שמייחד אותה וגורם לך להצטרך לעשות עוד משהו בנוסף ללבנות מאסה של יחידות. ומבחינת רמת קושי היה יותר מאתגר מרוב משחקי ה-single ששיחקתי בשנים האחרונות.

כל וזה לפני שדיברתי על המולטי שהוא הסיבה האמיתית שקניתי את SC2, הסינגל זה סתם בונוס מהצד בשבילי.

ב-WC3 היה סינגל עם עלילה מצויינת ומשימות מאתגרות. סינגל של SC2 בדיחה גרועה. אם זה לא היה משחק של בליזארד הציונים היו יותר נמוכים, אבל מה לעשות לאף מבקר מקצועי אין אומץ לשחוט פרה קדושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...