אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם? - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?

sir f

מהי המפתחת הטובה ביותר?  

1094 הצבעות

1. 1. מהי המפתחת הטובה ביותר?

• Blizzard
    • Infinity Ward
    • Bioware
    • Crytek
    • Ubisoft
    • Epic Games
    • Valve
    • PopCap
    • Rockstar
    • Radical Entertainment
      0
    • ID
    • Bethesda Softworks
    • EA
    • cdprojekt
    • Bungie
      0
    • Eidos
    • lucas Arts
      0
    • Firaxis
    • THQ
    • Maxis
      0
    • Insomniac
    • PIRANHA BYTES
    • OBSIDIAN
      0
    • Treyarch
    • Creative Assembly
      0
    • MONOLITH
    • RAVEN
    • RELIC
    • GEARBOX
      0
    • Gas Powered Games
      0
    • PETROGLYPH
      0
    • MASSIVE
      0
    • Squaresoft
      0
    • IRRATIONAL GAMES
      0

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב-WC3 היה סינגל עם עלילה מצויינת ומשימות מאתגרות. סינגל של SC2 בדיחה גרועה. אם זה לא היה משחק של בליזארד הציונים היו יותר נמוכים, אבל מה לעשות לאף מבקר מקצועי אין אומץ לשחוט פרה קדושה.

מסכים, אני עדיין לא סיימתי אותו-העלילה לא מספיק מושכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור של WC3 באמת הרבה יותר טוב, אבל מבחינת משחקיות הסינגל של SC2 פי 2 יותר טוב. הקמפיין של WC3 עצבן אותי ברמה שאפילו לא סיימתי אותו (במולטי שיחקתי המון (ב-ladder, בקושי נגעתי ב-customs), זה לא שלא אהבתי את המשחק, אבל הסינגל עצבן). שוב, אני לא בן-אדם שאוהב סינגל, גם ב-SC2 אני לא אגיד שזה היה מדהים, אבל בהשוואה בערך לכל משחק אחר ששיחקתי בסיגל SC2 פשוט הרבה יותר טוב. שוב, מבחינת משחקיות, הסיפור באמת לא מאד מרשים אבל גם לא גרוע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווא כמה אתם חופרים! אתם לא מבינים שזה דעות, לכל אחד מכם יש דעה? אתה לא יכול לשכנע את א' שמשחק X יותר טוב ממשחק Y, בזמן שהוא הרבה יותר נהנה ממשחק Y מאשר ממשחק X, ואתה יותר נהנת ממשחק X מאשר ממשחק Y, זה לא שהוא פתאום יתחיל לאהוב יותר את משחק X כי אמרת לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלסק1 היתה עלילה הרבה יותר אפית מלברוד וורז,אבל ברוד וורז היה המשך הרבה יותר ראוי מסק2-ברמת העלילה.הרבה יותר מורכבת ומענינת מסק2.אבל אולי כדאי לשמור את דעתנו על סק אז והיום לדיון של סק2...למרות שאני רואה שבליזארד קיבלה פה הרבה קולות...מצד אחד מגיע להם הם די משקיעים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס אין כל כך תחרות פה מפתחות אחרות לא משקיעות במשחקים שלהם עשירית ממה שבליזארד משקיעים (מבחינת לדאוג שהמשחק לא יהיה גרוע). אז אפילו עם כל הפגמים במשחקים של בליזארד באמת שאין פה כל כך תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם די נהנה מMW2. המשחק הכי חרוש אצלי במולטי.אמנם לא שיחקתי במולטי של 1,אבל ניסיתי את CF TF2 וUT ועד עכשיו רק MW2 תפס אותי.

האמת היתי נותן VOTE לTETTLTALE שמיצרים כל מיני המשכונים למשחקים של לוקסארטס(סם ומקס, אי הקופים) זה לא ברמה של הישנים,זה לא קלאסיקה אבל זה תמיד כיף וטוב שיש חברה שמשקיעה את עצמה בז'אנר הנשכח הזה בעידן הנשלט ביד רמה בידי כל הקרייסיסים וקול אוף דוטי 19 למינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...