כרטיסי אשראי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי אשראי

Chaosruler

Recommended Posts

גם עם "משכורת" צבאית (שאותה אני עוד לא מקבל, אני עדיין טירון) אני רוצה לפנק את עצמי עוד, החלטתי להוציא כרטיס אשראי בינלאומי כדי לקנות ספק טוב של SEASONIC מחו"ל ולראות מה אני יכול לעשות עם המחשב כדי לשדרג אותו, או כל מיני שטויות אחרים (3DS), אחרי שנכנסתי לאתר של הבנק שלי זרקו לי אלף סוגים שונים של כרטיסי אשראי בינלאומיים (פועלים\ישראכארד) ואין לי מושג איזה מהם הטוב ביותר בשבילי, אם מישהו יכול לתת פירוט והמלצות והסברים אני יודה לו מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה הרעיון המטומטם של לקנות בחו"ל? אין לך משהו יותר טוב לעשות עם הכסף שלך?

כרטיס אשראי טוב זה כזה שאתה לא משלם עליו עמלות וכזה שמקבלים בכל מקום - עדיף ויזה/מסטרכארד אם זה הכרטיס היחיד שלך. אם יש לך כרטיס נוסף - אפשר ללכת גם על אמריקן אקספרס, כי יש מקומות בארה"ב שלא מקבלים ויזה בינ"ל אך כן מקבלים אמקס בינ"ל, אם כי סביר להניח שאלה מקומות שבכל מקרה לא שולחים לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם "משכורת" צבאית (שאותה אני עוד לא מקבל, אני עדיין טירון) אני רוצה לפנק את עצמי עוד, החלטתי להוציא כרטיס אשראי בינלאומי כדי לקנות ספק טוב של SEASONIC מחו"ל ולראות מה אני יכול לעשות עם המחשב כדי לשדרג אותו, או כל מיני שטויות אחרים (3DS), אחרי שנכנסתי לאתר של הבנק שלי זרקו לי אלף סוגים שונים של כרטיסי אשראי בינלאומיים (פועלים\ישראכארד) ואין לי מושג איזה מהם הטוב ביותר בשבילי, אם מישהו יכול לתת פירוט והמלצות והסברים אני יודה לו מאוד

חייל, אל תעשה שטויות ("לפנק את עצמך בספק") בפקודה!

רוצה לפנק את עצמך? לך לפוסיקאט . בחיי, החיבה לברזלים עולה על כל דמיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על מאסטרקארד / ויזה.

בכל אופן אם אתה חייל שמביא משכורת של 300 שקל כל חודש כנראה שלא ינפיקו לך, זה לשיקול הבנק.

לא נכון בעליל.

כל אחד (יכול להכנס לאתר של ישראכרט ולהנפיק כרטיס ISRACARDWEB בסכום שבא לו (עד 1000ש"ח עם עמלה חד פעמית של 7שקלים).

כשאתה משלם עם זה בחו"ל זה נחשב כמאסטרקארד :)

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי אני עובד בש"ל של לאומי קארד אז יש לי קצת ידע בנושא.. :smile1:

כמו שציינו מקודם- לגבי ההנפקה זה כפוף לשיקול של הבנק ובדרך כלל הם לא נותנים כרטיס בינ"ל ומעלה לחיילים

אם בכל מקרה יאשרו לך- השיקול הבא בין visa ל mastercard תלוי במט"ח שאתה קונה- אם רוב הרכישות שלך הם בדולר אז תקח ויזה ואם רוב הרכישות ביורו אז מאסטרקארד- זה יחסוך לך עמלות המרה מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ טוב לדעת שהעמלות המרת דולרים של ויזה הן נמוכות יותר.

אם כבר יש לנו מקור ראשון -

אני בכלל עם משכורת חודשית ששואפת ל 5 ספרות ולא מאשרים לי מאסטרכרד כי אני מתחת ל 18..

נורא מתסכל :s07:

יש לי בכל זאת אפשרות להוציא ויזה גם עם משכורת חודשית של כמעט 10K?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכל מקרה יאשרו לך- השיקול הבא בין visa ל mastercard תלוי במט"ח שאתה קונה- אם רוב הרכישות שלך הם בדולר אז תקח ויזה ואם רוב הרכישות ביורו אז מאסטרקארד- זה יחסוך לך עמלות המרה מיותרות.

שטויות במיץ, יש לי וויזה, אמקס, ומאסטרקארד לכולם יש שוטף + 30 ושער מטח זהה לרכישה בחו"ל, אין כבר עמלות המרה, יש לך שער בנקאי + % מסויים וזה תלוי בתנאי החשבון שלך לא בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, יש לי וויזה, אמקס, ומאסטרקארד לכולם יש שוטף + 30 ושער מטח זהה לרכישה בחו"ל, אין כבר עמלות המרה, יש לך שער בנקאי + % מסויים וזה תלוי בתנאי החשבון שלך לא בכרטיס.

לא נכון

האדם מקודם צודק

בלאומי קארד VISA -דולר , MASTER- יורו

כדי להימנע מעמלות מיותרות

באחרים אני לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון

האדם מקודם צודק

בלאומי קארד VISA -דולר , MASTER- יורו

כדי להימנע מעמלות מיותרות

באחרים אני לא יודע

במקרה הגרוע ביותר זה ההבדל בין ישראכארט ללאומי קרד, תקח וויזה מישראכרט ויהיו לך אותם תנאים... אין בארץ באמת כרטיסי אשראי כמו בחו"ל, גם אם לוקחים כרטיס אשראי חוץ בנקאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...