Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 151 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי אותך כותב HUGE באיזה משפט ואז היה קיק אז לא ידעתי מה קרה :lol: כניראה בגלל בעיות בחיבור, היה לי לאג מזעזע לפני שזה קרה.

היו משחקים טובים,לפני שהועפתי גם הרגתי אותך 3 פעמים ברצף :smile1: אני לא מאמין שהשתמשנו ב 2 HUEY ובכל זאת הפסדנו ב DEM ב ARRAY :lol: איזה קבוצה דפוקה...ניסיתי להביא אפאצ'י לאיזור של הפצצה אבל מישהו אחר גם הביא HUEY :lol:

תעבירו את השרת לגרמניה או צרפת, כמה שיותר קרוב לארז שגם אם יהיו בעיות זה ישאר סביר ולא יעיף אותנו מהשרתים. באורנג' באמת הפינגים טובים אבל לא חסר בעיות, היו ימים שלא יכולתי לשחק בכלל במשך כמה שעות, בעוד בלילה כשיש זמן :-\

נ.ב.

DagdeGun מה הכינוי שלך בסטים? ניראה לי שאין לי אותך בחברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אותך כותב HUGE באיזה משפט ואז היה קיק אז לא ידעתי מה קרה :lol: כניראה בגלל בעיות בחיבור, היה לי לאג מזעזע לפני שזה קרה.

היו משחקים טובים,לפני שהועפתי גם הרגתי אותך 3 פעמים ברצף :smile1: אני לא מאמין שהשתמשנו ב 2 HUEY ובכל זאת הפסדנו ב DEM ב ARRAY :lol: איזה קבוצה דפוקה...ניסיתי להביא אפאצ'י לאיזור של הפצצה אבל מישהו אחר גם הביא HUEY :lol:

תעבירו את השרת לגרמניה או צרפת, כמה שיותר קרוב לארז שגם אם יהיו בעיות זה ישאר סביר ולא יעיף אותנו מהשרתים. באורנג' באמת הפינגים טובים אבל לא חסר בעיות, היו ימים שלא יכולתי לשחק בכלל במשך כמה שעות, בעוד בלילה כשיש זמן :-\

נ.ב.

DagdeGun מה הכינוי שלך בסטים? ניראה לי שאין לי אותך בחברים.

guitarsuite

שמע, הבעיה היא שרובם לא משחקים את המשימה, כפי שאתה יודע ,אין לי ולשלומקה למשל שום בעיה רק לרוץ ולהרוג כמו משוגעים, רוב השחקנים לא משחקים את המשימה נטו וזה פוגם במוד שאתה נמצא בו, רובם משחקים TDM כל הזמן. אבל זה לא ככה באמת ,זה MIXED SERVER... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, גם אם הם לא רוצים לעשות את המשימה שיעזרו לאלה שכן, אני נגיד הרבה פעמים מעדיף לשמור על שחקן אחר ולתת לו לעשות את המשימות, אני נהנה מההריגות וגם מנצח בסוף. פה פשוט אני ועוד אחד ניקינו את האיזור של הפצצה והמוגבלים לא נצלו את זה :pissed: ב HUEY השני ניסיתי להגיע לפצצה אבל הייתי רחוק במקום מוגן כי בדיוק באתי להשתמש באפאצ'י, עד שהגעתי נגמר הזמן :facepalm:

מעלה עכשיו את המשחק האחרון, רק בשביל שכולם יראו איזה מזל חרא יש לי :lol: עדכון עוד כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעלה סרטון של אונס קבוצתי רציני (עם פינג של 300), רצים אלי ארבעה מכל כיוון ואני מפרפר את כולם עם הקלאץ' ;D

העניין הוא שכל שעה, הוא מוסיף עוד 100 דקות ל ETA של ההעלאה אבל עולה באחוז נוסף, בינתיים זה עבר 4% ונותרו עוד 2890 דקות או משהו בסגנון.. :nixweiss:

הסרטון הוא 1.26GB, יש בו מוסיקה באיכות של 320/kbps... זה הגיוני בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=QJrPpQKOc0s

DagdeGun תיראה כמה פעמים כתבת SORRY HUGE, לא בדיוק הבנתי למה אבל בסדר. בסוף גם אתה כותב CAMPERS, KICK NOW, SORRY HUGE, בגלל זה חשבתי שזה אתה :P ושניה אחרי זה רואים שאת המשחק מתפגר ואז היה KICK. היה לי משחק טוב, K/D טוב, בזובז...

נ.ב.

אני יודע שזה חרא איכות ובהילוך מהיר, השתמשתי בהקלטה של המשחק עצמו בלי FRAPS וניראה לי שלא הגדרתי לו להקליט ברזולוציה סבירה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעלה סרטון של אונס קבוצתי רציני (עם פינג של 300), רצים אלי ארבעה מכל כיוון ואני מפרפר את כולם עם הקלאץ' ;D

העניין הוא שכל שעה, הוא מוסיף עוד 100 דקות ל ETA של ההעלאה אבל עולה באחוז נוסף, בינתיים זה עבר 4% ונותרו עוד 2890 דקות או משהו בסגנון.. :nixweiss:

הסרטון הוא 1.26GB, יש בו מוסיקה באיכות של 320/kbps... זה הגיוני בכלל?

לא הגיוני, זה ברור, השאלה למה זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגיוני, זה ברור, השאלה למה זה ככה.

מסתבר שהיו חמישה מחשבים שמחוברים ל wifi שלי+המחשב שלי שהוא על כבל והם כנראה סתמו את החיבור לגמרי.. עכשיו כיביתי את הwifi בטלפון, שני נטבוקים ולפטופ ורק במחשב של אחי ה wifi פועל, כרגע על כל 5 שניות בממוצע שחולפות יורדת דקה מהמספר הגנדיוזי שהצטבר.. נראה מתי יסיים. ד"א יש לי חיבור של 4.5MB (ספק+תשתית), ואני מת לשדרג את החבילה הזאת כבר, העניין הוא שעל כל חבילה דופקים אותך יותר מאשר החבילה השניה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך, אני הורדתי את שלי דרך היוטיוב, אבל אם אתה רוצה להעביר לי את של כולם תעביר למייל של הערוץ ביוטיוב :

kaya.fj@gmail.com

הורדות דרך יוטיוב=איכות מחרידה

אני שולח לך קבצי WINRAR כל אחד מהם עם INTRO של 2 אחרים

עכשיו אני שולח לך את של סימון ושלך

כבר סיימתי את של SUPERSONIC, כשאסיים את של אח שלי אעביר לך, או לחילופין לכל אחד מהם בנפרד, החלטה שלהם, ואחכה למי שיבקש בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...