Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 136 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אתמול מצאתי את עצמי עובד על הINTRO שלנו עד 1בלילה,לקראת סיום החלטתי שזה לא מספיק טוב ומחקתי את הפרויקט.

חשבתי וחשבתי איך ומה עד הפרטים הקטנים ביותר,ובסופו של דבר החלטתי,THE SIMPLE IS THE BEST.

רקע בגוון כחול (צבע הדגל)

ואז נכנסות כתוביות:

CALL OF DUTY CLAN

[s6]

PRESENTS

ומשם כל אחד לסרטונו.

כמובן שהכל בתלת מימד כפי שהתבקש.

אני מאוד מקווה שהיום יהיהלי זמן להתחיל ולסיים.

ויש גם הפתעה מבחינת ,המוזיקה תיהיה פשוט WOW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, תנו תגובות לסירטונים, ציונים וכו'

הערוץ הוא של כולנו

לא עולה כסף

http://www.youtube.com/user/kayafj

איש שיווק למופת.

אתמול חתמו על זה שהערוץ יפורסם בכל מקום אפשרי,והנה זה קורה.

היום אני אחזור הביתה יחפור שם קצת,יש לי גם 2 סרטונים שאפשר להכניס לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנושא אחר, לגבי כל בעיות הביצועים למיניהן ,אני מבין שאין לי מה להתלונן כי יש לי מחשב שמריץ את המשחק חלק על מקסימום ,אבל אני לא מבין איך זה יכול להיות שאנשים עם מחשבים דיי חזקים לא מצליחים להריץ את המשחק חלק שלא נדבר על זה שהם טוענים שהוא ממש לא שחיק :nixweiss:

לא שאני סקפטי או משהו, אבל עדיין, הייתי במשרד שלי כל הלילה, עבודה וכו'.. סתם אמרתי לעצמי, "אולי אני אהיה אמיץ ואפעיל BO?" .

הפעלתי! הנה התוצאה:

ממש חלק... ההגדרות רשומות בתיאור הווידאו, כמובן שהאיכות נוראית כי זה דרך האייפון ואין מצב להקליט עם פראפס, יש גבול :D

מעבד E8400

4 ג'יגה זיכרון

260GTX

והמשחק לא שחיק. אפילו בסינגל יש לי תקיעות. אני מנחש שהבעיה היא רזולוציית המסך הגבוהה (1920X1200) שגורמת לקושי.

אבל אין מצב לשחק לא ברזולוציה הטבעית של המסך, זה נראה נורא.

משחק לא שחיק = פריז ל- 200-300ms כל 3 שניות. בסינגל זה בערך כל 10 שניות... שחיק אבל מבאס!

מזל שלא טחנתי את MW2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד E8400

4 ג'יגה זיכרון

260GTX

והמשחק לא שחיק. אפילו בסינגל יש לי תקיעות. אני מנחש שהבעיה היא רזולוציית המסך הגבוהה (1920X1200) שגורמת לקושי.

אבל אין מצב לשחק לא ברזולוציה הטבעית של המסך, זה נראה נורא.

משחק לא שחיק = פריז ל- 200-300ms כל 3 שניות. בסינגל זה בערך כל 10 שניות... שחיק אבל מבאס!

מזל שלא טחנתי את MW2...

סתם שתדע, המשחק עובד בלי פריזים בכלל גם אחרי שחיברתי אותו למסך 24 שלי על רזולוציה מקסימלית, כמובן שזה לא 60FPS..אבל מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה עכשיו מעלה לי את הINTRO, ובסוף לא הוספתי (יש לנו עורך מקצועי של סאונד)

עכשיו הוא רק על 0%, תתכוננו לראות מחר משהו יפה ביותר!

עריכה: About 687 min. remaining...

כמה זמן לוקח לעלות סרטונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא הרזולוציה ולא ההגדרות, גם אם הוא יוריד את הרזולוציה והכל יבטל או על מינימום המשחק לא יעבוד. גם לי יש את אותה בעיה :P הוספה של shadows שיפרה מאוד את המצב אבל גרמה לנפילות FPS כי יש לי כרטיס מסך חלש :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא הרזולוציה ולא ההגדרות, גם אם הוא יוריד את הרזולוציה והכל יבטל או על מינימום המשחק לא יעבוד. גם לי יש את אותה בעיה :P הוספה של shadows שיפרה מאוד את המצב אבל גרמה לנפילות FPS כי יש לי כרטיס מסך חלש :-\

בדיוק, על זה דיברתי, ניסיתי את המשחק על מערכת קודמת שלE8500 4850

המשחק לא עבד טוב, ז"א הוא זרם על 60FPS קבוע אבל עם פריזים לא שחיקים בעליל,כמובן שזה היה ביומיים הראשונים של המשחק ולאחר מכן כבר קיבלתי את המחשב הנוכחי.

אני רק לא מבין אין מחשב נייד מפעיל את זה טוב, מעבד DC סטנדרטי - 2.6GHZ ,כרטיס מסך 4670 ,4GB , מוזר , אין פריזים,

כנראה שהחוסר תאימות להמון מחשבי עושה את הבעיה ,חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...