Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 134 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם פופולריות לא מתווכחים,COD ישאר אחד המשחקים היותר נמכרים.

לא אמרתי שלא, אמרתי שאנשים שמבינים לא ימהרו לפזול שוב ל COD, במיוחד לא בשנה שנראת כל כך טוב ושמדובר במפתחת חדשה שזה המשחק הראשון שלה. אלה שיקנו את המשחק שנה הבאה הם או FANBOYS או אנשים שלא באמת מבינים במשחקים ויקנו בגלל הפרסום המוגזם של ובגלל האונס של המותג COD.

באמת ניראה ש 2011 תיהיה שנה מצויינת, רק שלא יעבירו יותר מידי משחקים ל 2012 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא, אמרתי שאנשים שמבינים לא ימהרו לפזול שוב ל COD, במיוחד לא בשנה שנראת כל כך טוב ושמדובר במפתחת חדשה שזה המשחק הראשון שלה. אלה שיקנו את המשחק שנה הבאה הם או FANBOYS או אנשים שלא באמת מבינים במשחקים ויקנו בגלל הפרסום המוגזם של ובגלל האונס של המותג COD.

באמת ניראה ש 2011 תיהיה שנה מצויינת, רק שלא יעבירו יותר מידי משחקים ל 2012 :-\

נחכה ונראה בסופו של דבר הטוב מבין כולם יתכבד בקהל האיכותי יותר.

(אני אובייקטיבי לחלוטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IW כבר לא כ"כ קיימת נשאר רק השם ואני לא בטוח שיצליחו בעתיד להוציא משחקים ברמה של COD הראשונים.

וואסט וזמפלה שעזבו את אקטיביזן לקחו איתם את אנשי הפיתוח והקימו חברה חדשה בשם Respawn Entertainment

מאפריל הם מגייסים עובדים וכנראה שכבר החלו בפיתוח כותר הביכורים שלהם.

(אם מישהו מחפש עבודה- http://www.respawn.com/ )

אגב, הם חתמו על איזשהו הסכם עם EA (איך שגלגל מסתובב לו :) )

ברור שהכותרים הבאים של COD יצליחו כי מדובר בסדרת משחקים בין הפופולריות בעולם.

אם נקנה או לא זה כבר סיפור אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו עוד חברות שנותנות אפשרות שמקבילה ל EAP אני מאמין ש Respawn היו מעדיפים ללכת למפיצה אחרת. EA עשו מהלך גאוני, הם זוכים בהכנסות ממשחקים של ו EPIC ולא מוציאים הרבה כסף. החברות האלה לרוב עושות את הפרסומות של עצמן ול EA נשאר רק ליצר את הדיסקים ולשלוח אותם לחנויות, בחלק מהמקרים (VALVE) אפילו לא רואים את הלוגו שלהם על האריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? מיצינו את המשחק שכבר עוברים לדבר על המשחק הבא?

1. ערוץ ה- S6 יוזמה מבורכת , מה הנוהל? כל אחד מעביר סרטון לדגדגן או לסיימון?

2. באותו נושא , עד עכשיו לא ממש שקלתי לשמור ת'סרטים שלי למרות שהיו לי כמה משחקים מהסרטים.

ניסיתי לשמור אחד אבל הוא נותן לשמור רק 4:30 דקות מתוכו או משהו כזה ואז הוא שואל אם לפצל או משהו כזה.

בקיצור , אתם שומרים משחק שלם ב- THEATER ואז עם FRAPS או שאתם ישירות עובדים עם FRAPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין כמה פה שמתווכחים אם BO או MW2 יותר טובים שיחקו ב COD4

:xyxthumbs:

צודק...

THEATER ואז זה:

משומה יש לי תחושה שעדיף פשוט להקליט בפראפס, ?

הרמה אחרת לחלוטין, זה גם פשוט יותר, תקליט בפראפס ,תערוך בקטנה, אנחנו עובדים על INTRO אחיד הנושא את שם הקלאן S6 לכל הסרטונים, בינתיים תתחיל להקליט ולערוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עובדים על INTRO אחיד הנושא את שם הקלאן S6 לכל הסרטונים

מי מכין? אני מתנדב לתת לכם משהו ממש יפה שהכנתי לפני שנה בערך, שאז עוד עבדתי ולמדתי רבות בAE CS5 מהאינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל באיכות, ההקלטה במשחק זהה ב 100% למה שמוצג על המסך בזמן המשחק. כל מה שצריך זה להגדיר לו שיקליט ב 1080P/720P, ב 30FPS ולעשות 2 בינדים, אחד להתחלה של ההקלטה ואחד לסוף.

גם ב FRAPS אתה צריך להגיד באיזה איכות הוא יקליט, ההבדל הוא שלא צריך לכתוב את הבינד :nixweiss: חוץ מזה ש FRAPS כבד יותר.

באיזה תוכנה אתם ממליצים לערוך? videopad מאוד קלה אבל התוצאה נוראית, התוכנה של Corel מורכבת יותר אבל נותנת תוצאה טובה, לא יצא לי לנסות את התוכנות של ו ADOBE.

הבעיה אצלי היא שאני משחק ברזולוציה של 1280X1024 ואז בהמרה התמונה הופכת לשמנה ומוזרה :( למישהו יש פתרון לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף פראפס,

אני ממליץ לך להקליט ברזולוציה שמוצגת ב 16:9 למרות שאצלך זה יראה WIDE SCREEN, רק בשביל ההקלטה, ואז כשתעלה אנשים יראו את זה בצורה נורמלית,

אני עורך בMOVIE MAKER של LIVE 2011 ,תוצאות נחמדות ביותר, מבחינת איכות הרינדור התוצאה מצוינת ,כמובן שהאפשרויות שם דיי מוגבלות לעומת VEGAS אבל עדיין, לא צריך יותר מידי, כולה גיימפליי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...