Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 132 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר. וכמה פעמים אתה נתקלת בבעיות ב SPAWN?

בקליפ הראשון אני לא יודע אם שמעת על זה, קוראים לזה spawn trapping.

ברגע שהם יתקרבו יותר מדי הSPAWN יתהפך.

It happened to me a few times that I was walking and suddenly got killed from behind, then I saw the killcam and he spawned right behind me. Also sometimes when I walk someone suddenly spawns in front of me and gives me an easy headshot :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שאם יש לכם hardline pro אתם יכולים להגריל פעם נוספת לא רק את ה care package אלא כל קילסטריק שבא בחבילה? (וזה גם נחשב לצ'לנג' שצריך לעשות כדי לקבל את הפרו).

מאז שגיליתי את זה התחלתי לקחת sam turrent שזה רק 4 הריגות (כלומר 3 אם יש hardline) והרבה פעמים קיבלתי בזה מסוק קרב, צ'ופר גאנר, כלבים וכו'.

לדעתי זה הפרק הכי שימושי שיש. כמעט כל סיבוב אני מביא המון קילסטריקס בעזרת הcare package וה sam turrent

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שאם יש לכם hardline pro אתם יכולים להגריל פעם נוספת לא רק את ה care package אלא כל קילסטריק שבא בחבילה? (וזה גם נחשב לצ'לנג' שצריך לעשות כדי לקבל את הפרו).

מאז שגיליתי את זה התחלתי לקחת sam turrent שזה רק 4 הריגות (כלומר 3 אם יש hardline) והרבה פעמים קיבלתי בזה מסוק קרב, צ'ופר גאנר, כלבים וכו'.

לדעתי זה הפרק הכי שימושי שיש. כמעט כל סיבוב אני מביא המון קילסטריקס בעזרת הcare package וה sam turrent

עלית על זה,אני משתמש בזה כבר זמן מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלית על זה,אני משתמש בזה כבר זמן מה.

יש בזה גם עוד יתרון, שהאויבים וגם הקבוצה שלך בדרך כלל לא גונבים לך את ה TURRENT כי זה קילסטריק די מעפן (בהשוואה לcare package). קראתי שזה לא ממש ברור אם מדובר בבאג או לא. כי בתיאור של הפרק נראה שזה עובד רק על care package. אני מקווה שזה לא באג ושלא "יתקנו" את זה בפאטצ' עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה גם עוד יתרון, שהאויבים וגם הקבוצה שלך בדרך כלל לא גונבים לך את ה TURRENT כי זה קילסטריק די מעפן (בהשוואה לcare package). קראתי שזה לא ממש ברור אם מדובר בבאג או לא. כי בתיאור של הפרק נראה שזה עובד רק על care package. אני מקווה שזה לא באג ושלא "יתקנו" את זה בפאטצ' עתידי.

זה דיי הורס לדעתי למרות שזה סבבה שכל מפה יש לך CHOPPER והקבוצה שלך מנצחת לרוב.

אני מעדיף שלא יהיה את האופציה להשתמש בזה ככה,לדעתי אין דבר יותר מספק מלנצח בעזרת SKILLS ולא בעזרת שילוב נכון של PERKS ו KS.

כוונות ברזל ורפלקסים מחודדים בשילוב עם משחק קבוצתי,המתכות לשלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי הורס לדעתי למרות שזה סבבה שכל מפה יש לך CHOPPER והקבוצה שלך מנצחת לרוב.

אני מעדיף שלא יהיה את האופציה להשתמש בזה ככה,לדעתי אין דבר יותר מספק מלנצח בעזרת SKILLS ולא בעזרת שילוב נכון של PERKS ו KS.

כוונות ברזל ורפלקסים מחודדים בשילוב עם משחק קבוצתי,המתכות לשלמות.

בסדר אבל מה לעשות שקילסטריקס זה חלק מהמשחק, ואם האויב שלך משתמש בהם למה שגם אתה לא תשתמש ותנצל אותם בצורה הכי חכמה שיש?

בכל אופן, אני חושב שקילסטריקס בעיקר מועילים ב TDM, כי שם מספיק שהקבוצה שלך תהרוג יותר מהקבוצה השניה כדי לנצח.

אבל במשחקים שמבוססים על מטרה כמו DOM ו DEM הקילסטריקס הרבה פחות מועילים. אתה יכול להשיג צ'ופר גאנר וטייס מסוק ולטבוח בקבוצה השניה ועדיין הקבוצה שלך תפסיד אם היא לא תתמקד במטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ 00:00 בערך אני מנסה למצוא שרת נורמלי, החלפתי למעלה מ50 שרתים, לא מצאתי משחק אחד סביר, הכל זורם, אין יותר מידי לאגים, אבל איזה מין שחקנים אלה?

לא יאומן, זה ממש מייבש, אנשים פשוט מתקמפרים בצורה שבחיים לא ראיתי, קבוצה שלמה מתכנסת לה בתוך מקום אחד שממוסגר בקלימורים , לא יאומן, מצאתי אולי משחק אחד שהיה נורמלי, זה ממש מבאס, אני אומר לעצמי, "עד שאתה נכנס, זה מה שמגיע לך? " :'(

בקיצור, על הפרצוף.... אין כבר על מה להתלונן, אתה לא יודע במה לבחור, :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ 00:00 בערך אני מנסה למצוא שרת נורמלי, החלפתי למעלה מ50 שרתים, לא מצאתי משחק אחד סביר, הכל זורם, אין יותר מידי לאגים, אבל איזה מין שחקנים אלה?

לא יאומן, זה ממש מייבש, אנשים פשוט מתקמפרים בצורה שבחיים לא ראיתי, קבוצה שלמה מתכנסת לה בתוך מקום אחד שממוסגר בקלימורים , לא יאומן, מצאתי אולי משחק אחד שהיה נורמלי, זה ממש מבאס, אני אומר לעצמי, "עד שאתה נכנס, זה מה שמגיע לך? " :'(

תופעה לא נדירה בכלל אני נתקל בזה המון.

חייבים לשחק יותר בשרת שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות נגד קאמפרים, אין איזה פאטצ' שיתקן את זה....

וד"א, נחתתי הרגע, אז כשאני מסדר את הג'טלג, תראו אותי חוזר לטבח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי, הנשקים במשחק הזה פשוט פחות מהנים מב-MW2.

הנשק שהיית סוחב ב-MW2 היה מעין הצהרת כוונות, ולחלק מהשחקנים זה גם היה סימן מזהה, לא פחות מזה.

איך אפשר להשוות את ה-AK בשני המשחקים? כשהייתי מסתובב עם הקלאצ' ב-MW2 הרגשתי שאני סוחב עוצמתי -- הרתע, הצליל, הפידבק הכללי מהירי, הגודל שהוא תפס במסך -- פשוט כיפי.

פה הוא גם יחסית טוב, אבל פחות ייחודי בין שאר הנשקים, וזו כל הבעיה.

הנשקים במשחק הזה פחות ייחודיים.

- ה-SUBMACHINE GUNS מאכזבים ממש, גודל המחסנית של חלקם היא שערורייה.

- הסנייפר עבר סירוס עצבני. אני רק אגיד שלפי דעתי צריך להיות הוגנים כשאומרים שזה בסדר לבטל את ה-QS. המפות במשחק הזה (כן, גם במשחק הזה) פשוט לא גדולות מספיק כדי שיהיה איזשהו מרחק שאעדיף (מבחינה אסטרטגית) לבחור לשחק עם סנייפר ולא עם איזה רובה-סער.

העיקר בגיימפלייז המוקדמים ששחררו אמרו שיהיו כל מיני COOL SPOTS לסנייפרים, ולקחו את העמדה המסכנה ההיא ב-JUNGLE.

- ה-SHOTGUNS הם פשוט בדיחה.

איפה הימים שהיינו מסתובבים עם SPAS ב-SKIDROW במעבר צד ליד הדגל של A? סימון היה חולה על זה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...