Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 135 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מעדיף פראפס,

אני ממליץ לך להקליט ברזולוציה שמוצגת ב 16:9 למרות שאצלך זה יראה WIDE SCREEN, רק בשביל ההקלטה, ואז כשתעלה אנשים יראו את זה בצורה נורמלית,

אני עורך בMOVIE MAKER של LIVE 2011 ,תוצאות נחמדות ביותר, מבחינת איכות הרינדור התוצאה מצוינת ,כמובן שהאפשרויות שם דיי מוגבלות לעומת VEGAS אבל עדיין, לא צריך יותר מידי, כולה גיימפליי..

זה מה שאני עושה, ב THEATER רואים את זה מעוות וזה נשאר גם אחר כך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש אפשרות להתחיל שתי קמפיינים במקביל? אח שלי שיחק ושמר את המשחק שלו ועכשיו אני רוצה להתחיל משחק אבל אני מפחד לדרוס את השמירה שלו. אם כן איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך שמישהו יסדר לי את התמונה הזאת בלי הרקע הלבן מאחורה. ניסיתי הכל, וכל הזמן כשאני מכניס את זה לתוכנה לעריכת סרטונים הרקע נשאר לבן

ואני מודה, אני לא כל כך טוב בפוטושופ. (זה לINTRO שאני עובד עליו)

s6emblemtest5.gif

בבקשה ממי שיודע איך. אני חייב את התמונה הזאת בלי רקע, רק אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/user/hugemouth12?feature=mhum

יש שם 2 שהם 16:9 ואחד שהוא 16:10. או שאולי אני הוזה :screwy::smile1::facepalm:

כן, קצת מחוץ, איז\ה רזולוציה זו?

אגב, אפרופו INTRO לסרטונים, מישהו מסוגל לערוך איזה INTRO 3D יפה?

יש מצב?

אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(זה לINTRO שאני עובד עליו)

אני עובד על האינטרו שלנו,לדעתי אין צורך שתעשה אחד גם,מצד שני תעשה נשווה ונחליט כולם פה אחד מה עדיף.

כן, קצת מחוץ, איז\ה רזולוציה זו?

אגב, אפרופו INTRO לסרטונים, מישהו מסוגל לערוך איזה INTRO 3D יפה?

יש מצב?

אני אשמח.

למה אתה מתכוון 3D כזה שדורש או 3D "רגיל"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על 3D בהתחלה ואז התחילו המחשבות

אין לי ניסיון בזה כמעט בכלל

זה יקח זמן

ועוד תרוצים

בימינו כל אינפורמציה אפשרית ניתן למצוא באינטרנט ולעשות כמעט הכל בפרק זמן קצר יחסית.

אני עובד על משהו מושקע,כן כן ב 3D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכין ב3D

מה מתעלמים מהעובדה שלמדתי, מה זה שאני צעיר אומר שאני לא יכול לערוך?

אז מישהו יכול לסדר לי את הEMBLEM של הקלאן בלי הרקע הלבן בכל מקרה? בינתיים בINTRO אני אשתמש בסתם קוביה לבנה בשביל להמחיש

(

s6emblemtest5.gif

)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מעולה שיש מספר אנשים שעובדים על INTRO ,יותר מבחר, אולי נשלב, אולי נגוון, תעבדו, זה טוב :P

לנושא אחר, לגבי כל בעיות הביצועים למיניהן ,אני מבין שאין לי מה להתלונן כי יש לי מחשב שמריץ את המשחק חלק על מקסימום ,אבל אני לא מבין איך זה יכול להיות שאנשים עם מחשבים דיי חזקים לא מצליחים להריץ את המשחק חלק שלא נדבר על זה שהם טוענים שהוא ממש לא שחיק :nixweiss:

לא שאני סקפטי או משהו, אבל עדיין, הייתי במשרד שלי כל הלילה, עבודה וכו'.. סתם אמרתי לעצמי, "אולי אני אהיה אמיץ ואפעיל BO?" .

הפעלתי! הנה התוצאה:

ממש חלק... ההגדרות רשומות בתיאור הווידאו, כמובן שהאיכות נוראית כי זה דרך האייפון ואין מצב להקליט עם פראפס, יש גבול :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מעולה שיש מספר אנשים שעובדים על INTRO ,יותר מבחר, אולי נשלב, אולי נגוון, תעבדו, זה טוב :P

טוב הרגע סיימתי (רק עם הINTRO, אבל הרגע זה סיים להוריד לי חבילת סאונדים לAE, עם 500 צלילים שונים לדברים שונים (יש שם אפילו צרחה ואז משהו שנשמע כמו גופה מתפוצצת :smile1:). התעוררתי ב5 מהג'טלג ורק עכשיו סיימתי (גם עבדתי על זה איזה חצי שעה אתמול). אני יוסיף קולות של גרירה וכאלה לפי איך שהטקסט זז במרחב ה3D. ויראה לכם.

לנושא אחר, לגבי כל בעיות הביצועים למיניהן ,אני מבין שאין לי מה להתלונן כי יש לי מחשב שמריץ את המשחק חלק על מקסימום ,אבל אני לא מבין איך זה יכול להיות שאנשים עם מחשבים דיי חזקים לא מצליחים להריץ את המשחק חלק שלא נדבר על זה שהם טוענים שהוא ממש לא שחיק :nixweiss:

לא שאני סקפטי או משהו, אבל עדיין, הייתי במשרד שלי כל הלילה, עבודה וכו'.. סתם אמרתי לעצמי, "אולי אני אהיה אמיץ ואפעיל BO?" .

הפעלתי! הנה התוצאה:

ממש חלק... ההגדרות רשומות בתיאור הווידאו, כמובן שהאיכות נוראית כי זה דרך האייפון ואין מצב להקליט עם פראפס, יש גבול :D

אז נראה שהפאטצ'ים שלהם זה לא סתם בזבוז זמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...