Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 133 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לטעמי, הנשקים במשחק הזה פשוט פחות מהנים מב-MW2.

הנשק שהיית סוחב ב-MW2 היה מעין הצהרת כוונות, ולחלק מהשחקנים זה גם היה סימן מזהה, לא פחות מזה.

איך אפשר להשוות את ה-AK בשני המשחקים? כשהייתי מסתובב עם הקלאצ' ב-MW2 הרגשתי שאני סוחב עוצמתי -- הרתע, הצליל, הפידבק הכללי מהירי, הגודל שהוא תפס במסך -- פשוט כיפי.

פה הוא גם יחסית טוב, אבל פחות ייחודי בין שאר הנשקים, וזו כל הבעיה.

הנשקים במשחק הזה פחות ייחודיים.

- ה-SUBMACHINE GUNS מאכזבים ממש, גודל המחסנית של חלקם היא שערורייה.

- הסנייפר עבר סירוס עצבני. אני רק אגיד שלפי דעתי צריך להיות הוגנים כשאומרים שזה בסדר לבטל את ה-QS. המפות במשחק הזה (כן, גם במשחק הזה) פשוט לא גדולות מספיק כדי שיהיה איזשהו מרחק שאעדיף (מבחינה אסטרטגית) לבחור לשחק עם סנייפר ולא עם איזה רובה-סער.

העיקר בגיימפלייז המוקדמים ששחררו אמרו שיהיו כל מיני COOL SPOTS לסנייפרים, ולקחו את העמדה המסכנה ההיא ב-JUNGLE.

- ה-SHOTGUNS הם פשוט בדיחה.

איפה הימים שהיינו מסתובבים עם SPAS ב-SKIDROW במעבר צד ליד הדגל של A? סימון היה חולה על זה. :P

לשחק עם הנשקים ה"קשים" (סניפר/שוטגאן) דורש skills הרבה יותר בcod של השנה מי שהתרגל ואוהב את זה כל הכבוד לו.

יש ים מקומות לצלפים ים המגדל בarray,שני גרמי המדרגות בlaunch,מעלה המדרגות שמשקיפות לC בradiation וגם לוח הבקרה של דלתות המעבר באותה מפה.

באמת שיש המון מקומות.

MW 2נתנה לכם אווירה של לוחמה מודרנית

BO לא חידש כלום נשקים סטנדרתיים יחסית הכל כמו שמקירים ורגילים,זה מובן מאליו שלא תיהיה התלהבות יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניינת הצליפה, אני לא מדבר על מסוים, MW2 נתן אווירה אחרת ורף לא נורמלי מבחינת הנאה ורמת חיבור מצוינת בין שחקנים,

אין את זה בBO ,אפילו לא טיפה, המשחק מעולה והיינו נהנים בו הרבה יותר אם לא היינו מכירים את MW2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הנשקים, בפאטצ' הבא הם מתכננים קצת להגביר את הנזק של רובי צלפים ולהחליש טיפה את הסכין (לא דווקא הבליסטית, אלא בכלל דקירה עם סכין. זה די מגוחך מה שהולך עכשיו):

http://www.pcgamer.com/2010/12/08/call-of-duty-black-ops-dev-explains-plans-for-knives-and-sniper-rifles/

אני חושב שבגדול הבעיה עם הנשקים במשחק, מעבר לכך שרובי צלפים הפכו להיות מאוד חלשים בלי stopping power, זה שאין ממש גיוון. כלומר יש אמנם הרבה נשקים, אבל כמעט כל השחקנים משתמשים או ב famas או ב ak74u. אלו שני הנשקים הטובים ביותר במשחק, אחד לטווח קצר ואחד לטווח ארוך, וחוץ מהם אין שום סיבה לקחת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי, הנשקים במשחק הזה פשוט פחות מהנים מב-MW2.

הנשק שהיית סוחב ב-MW2 היה מעין הצהרת כוונות, ולחלק מהשחקנים זה גם היה סימן מזהה, לא פחות מזה.

איך אפשר להשוות את ה-AK בשני המשחקים? כשהייתי מסתובב עם הקלאצ' ב-MW2 הרגשתי שאני סוחב עוצמתי -- הרתע, הצליל, הפידבק הכללי מהירי, הגודל שהוא תפס במסך -- פשוט כיפי.

פה הוא גם יחסית טוב, אבל פחות ייחודי בין שאר הנשקים, וזו כל הבעיה.

הנשקים במשחק הזה פחות ייחודיים.

- ה-SUBMACHINE GUNS מאכזבים ממש, גודל המחסנית של חלקם היא שערורייה.

- הסנייפר עבר סירוס עצבני. אני רק אגיד שלפי דעתי צריך להיות הוגנים כשאומרים שזה בסדר לבטל את ה-QS. המפות במשחק הזה (כן, גם במשחק הזה) פשוט לא גדולות מספיק כדי שיהיה איזשהו מרחק שאעדיף (מבחינה אסטרטגית) לבחור לשחק עם סנייפר ולא עם איזה רובה-סער.

העיקר בגיימפלייז המוקדמים ששחררו אמרו שיהיו כל מיני COOL SPOTS לסנייפרים, ולקחו את העמדה המסכנה ההיא ב-JUNGLE.

- ה-SHOTGUNS הם פשוט בדיחה.

איפה הימים שהיינו מסתובבים עם SPAS ב-SKIDROW במעבר צד ליד הדגל של A? סימון היה חולה על זה. :P

מסכים עם כל מילה, עם כל הבעיות שהיו לMW2 הוא היה משחק יותר טוב.

בנוסף מאד מעצבן שכל משחק זה 9V9, הרבה בלאגן פחות טקטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה עם 9VS9, הבעיה היא שרוב השחקנים לא יודעים לשחק. אף אחד לא שומר על החברים שלו לקבוצה ובחצי מהמקרים אתה בקבוצה שבכלל לא מנסה לשחק, ב DOM נגיד כל הקבוצה יושבת בנקודת ההתחלה ולא מנסה בכלל להגיע לאמצע. זה קרה לי ב NT, מפה של מטר וחצי מה כואב להם לנסות לפחות...

לי יותר מפריע שנראה כאילו VAC לא עושה עבודה טובה במיוחד, יצא לי ליראות שחקן עם AIMBOT ומספר לא קטן של WH ודומיו (בשרת בלי קילסטרים ואפילו בשרתים עם).

גם האנשים שרצים עם סכנים מאוד מעצבנים אבל עוד אפשר לחיות איתם.

בקשר לנשקים, ממש לא כולם משחקים של AK ו FAMAS, אני ממש לא אוהב את ה AK (לא הקצר ולא הארוך). לא חסר אנשים עם קומנדו, AUG, LMGS ו SMG אחרים. אני אישית כרגע מתמקד בקומנדו, STONER 63 ו KIPARIS (שלא הולך לי איתו כל כך כניראה שאני אחזור ל MPL או Spectre). מידי פעם גם G11 למרות שאני מעדיף את המפות הקטנות ושם הוא ממש לא מתאים.

נ.ב.

רמה חמישים, בקרוב חוזר שוב ל 1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא לסגור שבת ביום ראשון, מעניין אם כשאני אחזור אני אגלה שהמשחק כבר שחיק לחלוטין גם עם SHADOWS מופעל, ושאר הבאגים תוקנו... ::)

בינתיים הכסף שלי עומד ללכת לBFBC2 וVIETNAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק היום שמתי לב שREZNOV הוא אחת הדמויות המרכזיות בCALL OF DUTY: World At War

זה דווקא נחמד ;D

התגובה שלך העלתה בי מחשבה שבשנה הבאה IW הולכים להפציץ אותנו במשחק ברמה אחרת לגמרי משהו שעוד לא נראה כמותו.

תחשבו על זה ההצלחה של כל הסדרה היא מסחררת וIW מודעים לציפיות של הקהל העצום שהולך וגדל מדי שנה.

נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך העלתה בי מחשבה שבשנה הבאה IW הולכים להפציץ אותנו במשחק ברמה אחרת לגמרי משהו שעוד לא נראה כמותו.

תחשבו על זה ההצלחה של כל הסדרה היא מסחררת וIW מודעים לציפיות של הקהל העצום שהולך וגדל מדי שנה.

נחכה ונראה.

אני בספק אם אקנה את הכותר הבא, קצת מיצינו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם אקנה את הכותר הבא, קצת מיצינו..

היו כאלה שאומרים את זה למשך כבר שנתיים. אבל הכיס שלהם עוד לא ננעל. ;D

ד"א, מה אתם כבר מדברים על הכותר הבא? כשהנוכחי רק יצא?

ואומרים שהוא יהיה לוחמה בחלל. אם זה באמת מה שזה יהיה. אני וקרייסיס נהיים חברים טובים, כי אם לוחמה בחלל, עדיף לעשות את זה עם חברה שמתמחה בלוחמה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו, שנה הבאה המשחק יהיה של sledgehammer. אולי עוד שנתיים ניראה שוב את IW.

נ.ב.

שנה הבאה BRINK, RAGE, KILLZONE3, UNCHARTED 3, בקיצור COD מעניין תתחת :cool2:

עם פופולריות לא מתווכחים,COD ישאר אחד המשחקים היותר נמכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...