Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 129 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

המשחק שחיק כבר מהיום הראשון שהיה אצלי ואחרי שבוע זה בכלל רץ לי חלק וללא בעיות

לא יודע למה אנשים עוד מתלוננים

תבדקו בעיות אצלכם או משהו.

וגם שיחקתי כרגע בשרת מדנמרק והיה לי פינג 78-82

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיות קיימות רק בשילובים מסויימים של חומרה. יש למשחק בעיה עם הרבה כרטיסי קול וגם עם חלק מכרטיסי המסך והמעבדים (במיוחד עם כפולי ליבה). גם החברות היו צריכות לעשות כמה התאמות, NVIDIA הוציאו דרייבר עם שיפור גדול, אמורים להוציא דרייבר בקרוב למרות שנראה לי ששיפור אמיתי ניראה מהם (AMD) רק בתחילת 2011.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק שחיק כבר מהיום הראשון שהיה אצלי ואחרי שבוע זה בכלל רץ לי חלק וללא בעיות

לא יודע למה אנשים עוד מתלוננים

תבדקו בעיות אצלכם או משהו.

וגם שיחקתי כרגע בשרת מדנמרק והיה לי פינג 78-82

+1 כמעט מהיום הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ego-Maniac ו-gman_il, זה לא סותר את העובדה שיש פה ובעולם להרבה אנשים בעיות.

זה שאתם ברי-מזל, יופי.

אבל אני מאמין שמי שסובל וחווה את הבעיות הנ"ל רק מתעצבן יותר מהתגובות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים , אני לא יודע אם אתה מכירים את זה אבל זה חובת צפייה.

זה אומנם MW2 , אבל משחק מטורף ופרשנות מצחיקה בטירוף (הכי טובה שראיתי עד היום)

צפייה מהנה :lol:

אז תפרסם את זה בפוסט של MW2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכם חלק מהמשחקים לא מופיעים ב THEATER? היו לי 2 משחקים מאוד טובים ב NUKETOWN ואני לא יכול ליראות אותם :-\ אחד היה עכשיו, TDM עם רטיו של 3+, 9 אסיסטים, קילסטריק של 9 או 10 וניקוד מעל 3000, השני היה טיפה פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכם חלק מהמשחקים לא מופיעים ב THEATER? היו לי 2 משחקים מאוד טובים ב NUKETOWN ואני לא יכול ליראות אותם :-\ אחד היה עכשיו, TDM עם רטיו של 3+, 9 אסיסטים, קילסטריק של 9 או 10 וניקוד מעל 3000, השני היה טיפה פחות טוב.

קרה לי וזה היה מאוד מעצבן,אבל זה סה'כ משחק ועוד יהו לך סקורים יפים שתאכל להתרברב מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי וזה היה מאוד מעצבן,אבל זה סה'כ משחק ועוד יהו לך סקורים יפים שתאכל להתרברב מהם.

תמתינו קצת, זה קרה לי ורק יום למחרת ראיתי את המשחקים שלא מצאתי....אגב, אני הולך להציף את הערוץ של S6 בסרטונים, תפרגנו ותשתפו אותנו בסרטונים שלכם, מקסימום נעשה הכל בתהליך ווירטואלי פשוט, אנחנו רוצים לעשות ערוץ מושקע עם סרטונים ברמה, יש פה שחקנים טובים, חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמתינו קצת, זה קרה לי ורק יום למחרת ראיתי את המשחקים שלא מצאתי....אגב, אני הולך להציף את הערוץ של S6 בסרטונים, תפרגנו ותשתפו אותנו בסרטונים שלכם, מקסימום נעשה הכל בתהליך ווירטואלי פשוט, אנחנו רוצים לעשות ערוץ מושקע עם סרטונים ברמה, יש פה שחקנים טובים, חבל...

אם כבר סרטונים ויש ערוץ והשקעה צריך ספינת דגל.

אני מתכוון לזה שצריך להכין סרטון ייצוגי של הקלאן בסגנון the of s6 ולכל שחקן יהיו בין דקה לשניים של ביצועים הכי יפים.

הכל טוב ויפה שמכינים סרטונים ושמים בערוץ אבל זה דיי מבולגן.

יותר אסטטי להכנס לערוץ כצופה ולראות מול העיניים את סרטון הדגל שמציגאת השחקנים ונותן רושם רישוני על הקבוצה,הצופה מרגיש שמשקעים בשבילו ושווהלעקוב לעיתים לצפות בסרטונים ואף להעביר אותם מפה לאוזן כמו שאומרים,או בעידן שלנו מלינק לפייסבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה שנכין קליפ של כל החברים אבל לפני הכל כדאי שהסירטונים שנעלה לטיוב יהיו אחידים, קרי, תמונת סירטון זהה עם לוגו של S6

כותרות מדוייקות ואיפורמטיביות בכדי לאפשר לצופים להבין ישר לאיזה קליפ הם נכנסים ותיאורים קצרים ואחידים.

הסירטון החדש הועלה ביממה האחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא יפה להשתמש בקילסטריקים האלה ב NT, כל האלה של ה 9 הריגות ומעלה פשוט מסיימים את המשחק. אבל במקרה הזה הם בכל מקרה היו מפסידים אז לפחות שיצא לי מזה משהו. אם היה לי כוח הייתי עורך את זה עוד, עצלות הורגת :P גם העלתי גירסה באיכות לא משהו, יש לי אחד שהוא 720P 30FPS ואיכות גבוהה אבל הוא 600M...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...