Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 94 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

זה יצא די מפגר שיש לנו שרת משלנו ואנחנו לא נמצאים בו,לצערי לפחות 50 אחוז מסוף השבוע או שהשרת מלא-ואין לי מושג מי האדמין וממילא אין איך להכנס...או שלפעמים הוא ריק לחלוטין-וכניסה של 2 3 איש רק תשים אותנו במצב המתנה אז מתפזרים. מישהו רואה פתרון לבעיה? (פצ'ים או משהו לא יודע..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל השחקנים שמתלוננים על ביצועים גרועים - להוריד את הפאצ' החדש.

לפני העידכון המשחק קירטע גם בהגדרות הנמוכות ביותר, אחרי שעידכנתי אני חווה משחק בהגדרות מקסימום. עובד חלק מאוד ובלי יותר מידי באגים והמחשב שלי לא כל כך חזק.

הורדתי את המשחק רק בשביל לשחק co-op זומבים נאצים ברשת הביתית עם חברים, תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה חדש אז אני יהיה איתך רך,הפורום לא תומך בחומר פיראטי מכל סוג שהוא ואין להעלות כל קישורים לחומר פיראטי ובכללי לדבר אליו אם בעתיד תתקל בבעיה עם חומר פיראטי אני בטוח שאף אחד לא יעזור לך לפחות לא פה. תקרא את חוקי הפורום זה יעזור לך להבין לאן הגעת.

לגבי מה שדיברנו אליו(רשמתי תגובה ומשום מה אני לא רואה אותה,מוזר)

הפתרון הוא לשמור על מודעות שקיים שרת שלנו ולמשוך שחקנים לשחק,אדמינים פעילים יותר יעלה את רמת השרת משמעותית הוספת. חדשים תעזור גם(ראיתי שעובדים על זה מאריך את זה)תדהגו להוסיף אחד את השני בסטים בלי זה אנחנו עילמים.

קוהדבר הכי חשוב הוא לקבוע יום ושעה שבו כמה יותר חברה משלנו יהיו בשרת ונאכל לגבש את הקלאן.

לי נוח בשבת מהשעה 17:00,אני מציע כל אחד יחשוב מתי נוח לו ונקבע מועד עוד השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכסחו מאיתנו הודעות ספאם ושיחות אישיות תצמדו לנושא!

מחר אני בחופש מהעבודה ואני מתכוון להיות במשחק מ12:00 בצהוריים עד הערב לפחות,למי שמעוניין דברו איתי בפרטי אפשר להרגן מרטון משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בבאטלפילד זה שונה? אתה מגיע לרמה עשרים ומשהו, עשית כבר unlock להכל, זהו, כעבור חמש - עשר רמות כבר נגמר החשק לשחק למרות שזה אחלה של משחק לדעתי.

הקטע שהרוב פה משחקים לבד, אני משחק עם חברים.

אף פעם לא משעמם, אנחנו לא משחקים בשביל RANK או מה שלא יהיה.

עושים צחוקים, מעיפים אותם למים, הם מתים.

מפילים עליהם בניין, תשמע יש מה לעשות ב-BFBC2 עם חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...