Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחובר בכבלים 12MB עם בינלאומי + וכשאני מחפש שרתים לבלקאופס כל השרתים מציגים מינימום 90 וכשאני נכנס לאחד מהם ומתחיל לשחק אני רואה שהפינג שלי הוא יותר בכיוון של 120+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לירות על מישהו לאיזור מרכז הגוף ... הוא לא מת.... אז הוא הורג אותי ובקילקאם רואים אותי יורה 10 סנטימטר מימינו?!?!?!?

ניסיתם פעם לירות על מישהו שעושה טלפורט מנקודה לנקודה?

פינג שחיק הוא עד 90!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לירות על מישהו לאיזור מרכז הגוף ... הוא לא מת.... אז הוא הורג אותי ובקילקאם רואים אותי יורה 10 סנטימטר מימינו?!?!?!?

ניסיתם פעם לירות על מישהו שעושה טלפורט מנקודה לנקודה?

פינג שחיק הוא עד 90!!!

ספר לי על זה,

לא כיף לסיים סיבוב עם יחס שלילי של 20-4 :'(

*. משום מה בשרת שלנו אני מקבל פיגנים של יותר מ220 בעוד רובכם סביב ה 120

בשרתים אחרים 80 בקונסול ו 120 במשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון בקרוב:

Hi all,

GameServers.com will be rebooting ALL Call of Duty: Black Ops servers tonight in preparation for a new patch that is oncoming. The Patch is server-side only, but will address some critical server-side issues that are affecting the community-at-large.

If your server temporarily goes down, or if you're in a game that ends abruptly, this is why. Please just reconnect in a few minutes and everything will be alright =).

Regards,

-JD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי עד לא מזמן שעם פינג 150-130 אפשר לשחק אבל עכשיו אם זה לא 100 מינוס אני יחשוב אם בכלל להיכנס.

בפינגים של 100+ אני לא מרגיש לאגים אבל צריך כבר צריך לרוקן מחסניות על אוייבים וזה פשוט לא הוגן ומציק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...