Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 69 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אתה הקלטת עם FRAPS.

ג'וני התכוון לזה שאפשר להוציא avi רק עם המשחק בלי FRAPS וכדו', האיכות שיוצאת היא על הפנים (576x360) אבל זה אפשרי.

הבנתי את זה, פשוט לא הבנתי למה לעשות את זה לעצמך. תראה איזה איכות זה מוציא, אמנם FRAPS מכבידה קצת על הזכרון והדיסק הקשיח אבל זה משתלם בסוף.

לגבי הנשקים. עד עכשיו הנשק שלי הוא הAK47\AK47u ,שניהם פשוט מצויינים גם הקומנדו אחלה.

שמתם לב שהACR החדש שלנו הוא הקומנדו ? או שזה רק אני ? הוא מדוייק כמו הACR אבל מעט יותר חזק.

אני מאוד נהנה מהמשחק, מהסינגל קצת פחות האמת, אבל בגדול אני ממש מרוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד עכשיו לא מצאתי מקביל ל-ACR אבל הקומנדו מרגיש הכי קרוב. עוד לא פתחתי אותו אבל הרמתי מהרצפה כמה פעמים.

במשחק הזה הרתע לרוב הנשקים יותר גדול אם כי עכשיו בשבילי AK יותר קל לשימוש מאשר ב-MW2.

ניראה כאילו AK74U זה ה -UMP של המשחק הזה. מסתדר איתו טוב ב -NUKETOWN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום פה הוא לא שכפול של מMW2, אבל דיי דומה, רק לדעתי, מה שבטוח זה שאין מחליף לUMP ,זה הנשק הכי OP שנתקלתי בו אי פעם, ה AK47u מצוין אבל לא מתקרב לUMP וגם לא FAMAS עם משתיק, מי שחרש על הנשק הזה כמוני יכול להבין אותי, קודם כל הניידות שהייתה איתו לא קיימת פה בשום , הייתי קופץ מעל גגות עם תחושה שיש לי כנפיים :s07:

זה בעצם מה שאהבתי פה,האיזון של הנשקים. אגב, המטול הזה, צ'יינה ליק (או איך שלא קוראים לזה) הוא אחד הדברים הכי נוראיים וקשים לשימוש ,ואני שמח שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, אהבתי את הנשקים המודרניים של MW2 הרבה יותר. ב -BO אני מרגיש שאני משתמש בגרוטאות ישנות. סתם הרגשה כזאת למרות שמלא נשקים שיש במשחק עדיין בשימוש היום. אבל אין דברים מגניבים כמו ACR ו-, UMP ,SCAR או תבור. לא מדבר על הכוח של הנשקים הללו אלא על פאקטור "המגניבות" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

ממש חסר לי הSCAR, אבל יש גם נשקים קלאסיים שלדעתי חובה בכל משחק FPS שלא היו בMW2, דוגמת האקדחים של קולט (ובפרט ה1911) שהיו מאוד חסרים לי בMW2.

היה נחמד אם היינו מקבלים גם DEAGLE אבל זה לא היה הגיוני, אחרי הכל התחילו לייצר אותם כמה שנים אחרי מלחמת וייטנאם אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,אני תמיד אומר, מי שמאוכזב יכול לחזור ל MW2 ;D ;D

בהצלחה אנשים :xyxthumbs:

מה קשור?

לכל משחק יש פלוסים ומינוסים.

אני מרוצה שבמשחק הזה כמות הראנרים + KNIFERS הרבה יותר נמוכה וגם אין טיוברים כבדים שמשתמשים ב-DANGER CLOSE + OMA+ TUBE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאוכזב מהמשחק

אני פשוט מאוכזב מהמפות שמעודדות קאמפרים

יש מלא פשוט מלא קאמפרים.

המפות של MW2 היו פשוט יותר טובים לדעתי.

*טובות

צודק בהחלט' date=' יש המון המון קמפרים ,פה בא לידי ביטוי היתרון שיש לנו שרת ,כמות הקמפרים פה מוגזמת לדעתי.

הם גם מתקמפרים בצורה מכוערת ומטופשת כזאת .[br']פורסם בתאריך: 17.11.2010 בשעה 10:31:05

מה קשור?

לכל משחק יש פלוסים ומינוסים.

אני מרוצה שבמשחק הזה כמות הראנרים + KNIFERS הרבה יותר נמוכה וגם אין טיוברים כבדים שמשתמשים ב-DANGER CLOSE + OMA+ TUBE

קשור קשור.

יותר מידי אנשים בוכים על המשחק אם תשים לב, ברור שיש דברים שגם אני מעדיף בMW2, לא מעט האמת, אבל צריך להסתכל על כל התמונה, בגדול, המשחק הזה שם את MW2 בכיס הקטן קודם כל בזכות זה שלא התעצבנתי פעם אחת מאז שהוא יצא.

אין בו דברים מוגזמים והוא מאוזן ודיי קשה, ככה עושים משחק לדעתי. כל השאר זה הבדלים\תוספות שניתן לשפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*טובות

צודק בהחלט, יש המון המון קמפרים ,פה בא לידי ביטוי היתרון שיש לנו שרת ,כמות הקמפרים פה מוגזמת לדעתי.

הם גם מתקמפרים בצורה מכוערת ומטופשת כזאת .[br]פורסם בתאריך: 17.11.2010 בשעה 10:31:05

קשור קשור.

יותר מידי אנשים בוכים על המשחק אם תשים לב, ברור שיש דברים שגם אני מעדיף בMW2, לא מעט האמת, אבל צריך להסתכל על כל התמונה, בגדול, המשחק הזה שם את MW2 בכיס הקטן קודם כל בזכות זה שלא התעצבנתי פעם אחת מאז שהוא יצא.

אין בו דברים מוגזמים והוא מאוזן ודיי קשה, ככה עושים משחק לדעתי. כל השאר זה הבדלים\תוספות שניתן לשפר

בקושי ראיתי קמפרים.... :nixweiss:

אתה ב -MW2 היית מתעצבן מכל דבר קטן, אולי היית במחזור אז ועכשיו עבר לך? :lol:;)

לא חושב שהוא שם את MW2 בכיס הקטן, הוא שונה לטובה ולרעה. ואני לא בוכה על המשחק.

אני נהניתי ב -MW2 יותר כי זה היה משחק ראשון ששיחקתי ברשת אחרי 4 שנים. אם הזמן והבעיות עם IWNET, טיוברים + ראנרים + צ'יטרים (הדבר המעצבן ביותר!) התחלתי ממש לסבול במשחק הזה ואחרי שקניתי מחשב חדש כלל לא טרחתי להתקין אותו. אני נהנה מ-BO אם כי מכיר במינוסים שלו. אני רק מקווה שהמשחק לא יוצף בצ'יטרים :-\

דרך אגב, מסתבר שהסמטקס במשחק הזה חלש יותר מהרימון הרגיל. בגלל זה היתה לי הרגשה מוזרה עם הסמטקס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מדינות שהפינג שם הוא 80-90. אז במקרה "הכי גרוע" משחקים שם.

בחיים לא קיבלתי פחות מ 100

זה לא קשור, אי אפשר לשחק עם פינג כזה תחרותית, אם זה ימשיך ככה ימאס ממש מהר למרות שאני אוהב את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בהרבה דברים הפינג שלכם.

אצלי אני מוצא מלא סרברים עם 90-80 אפילו 70 לפעמים. ואז הלכתי לחבר שלי, ושם התקנו את המשחק וניסיתי, והיה לנו אותו החיבור בדיוק ואותו המחשב (אני בחרתי לו את המפרט, רק שלו היה TRIPLE ו4890 במקום QUAD ו4870) ואצלו קיבלנו רק פינגים של 150-9999 :screwy: וזה היה לא שחיק ושחיק בעליל.

ולגבי הפראפס, אתם לא זוכרים שבגרסת הטראייל זה מצלם לך רק ל30 שניות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...