Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 68 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מי שלא מכיר את גאנס מצבו קשה :(

אני מאוד אוהב רוק איכותי (לא הרעש שהרוסים שומעים :lol:), אבל אני פשוט לא מתחבר לרוב השירים שלהם (שלא תחשבו, הם להקה מצוינת). לעומת זאת-METALLICA FTW. כפתור ה- dislike לא אמור להיות קיים בשירים שלהם, פשוט כי הם EPIC. לעומתם.. ג'אסטין ביבר-טוב נו, שפשוט ידרס ויקל כולנו :lol:

ד"א אני גם לא מת על THE BEATLES (אמרתי את זה?).

טוב בכל מקרה, אהם הם, זה דיון על BO.

עריכה: אחי הגיב בדיוק כמוני, ואנחנו לא באותו חדר אפילו.. נו תראו כמה הוא אוהב אותי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאוד אוהב רוק איכותי (לא הרעש שהרוסים שומעים :lol:), אבל אני פשוט לא מתחבר לרוב השירים שלהם. לעומת זאת-METALLICA FTW. כפתור ה- dislike לא אמור להיות קיים בשירים שלהם, פשוט כי הם EPIC. לעומתם.. ג'אסטין ביבר-טוב נו, שפשוט ידרס ויקל כולנו :lol:

עריכה: אחי הגיב בדיוק כמוני, ואנחנו לא באותו חדר אפילו.. נו תראו כמה הוא אוהב אותי :lol:

:D>:( ;D :lol: :lol: >:( >:(אני לא אוהב אותך!! :bash: :bash: :s07: :s07: :s05: :silly::hat::hi::yelclap::xyxthumbs::);):D ;D >:(:(:o

טוב זה כבר שיא, אבל שיא הספאם!!

תגידו, יש איזה תוכנה אחרת (לא כמו WEGAMES או FRAPS) להקלטת המשחק הזה? כי אין לי FRAPS מלא (ואני לא מתכוון לקנות), WEGAMES, XFIRE וכל אלה מקליטים כל סרטון של 4 דקות ב4 ג'יגה. מה אין שום דרך להקליט על HD דרך הTHEATER MODE? כמו שהיה בלינק ההוא? רק עם HD?..

ועוד שאלה, מה נראה לכם עדיף הגליל או FAMAS? אני מעדיף את הגליל כי הוא יותר טוב לטווח רחוק, אתם?

אני מתלבט אם להתחיל לעשות MARATHON PRO או NINJA PRO, מה עדיף? מה אתם עשיתם קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב רוק איכותי (לא הרעש שהרוסים שומעים :lol:), אבל אני פשוט לא מתחבר לרוב השירים שלהם (שלא תחשבו, הם להקה מצוינת). לעומת זאת-METALLICA FTW. כפתור ה- dislike לא אמור להיות קיים בשירים שלהם, פשוט כי הם EPIC. לעומתם.. ג'אסטין ביבר-טוב נו, שפשוט ידרס ויקל כולנו :lol:

ד"א אני גם לא מת על THE BEATLES (אמרתי את זה?).

רעש שהרוסים שומעים האה?

האבתי את הזלזול,אבל יש רוסים שיכולים לספר לך את כל תגלגלות ההיסטוריה של מוזיקת הרוק. :imwithstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה יודע, זה רק לשם המחשה. אני לא רוצה ליצור את הרושם של גזען או משהו ( ^-^ ). פשוט 80% מהרוסים אצלי בבית ספר כל היום שומעים dark metal (או עיוות כזה או אחר של רוק) בפול ווליום בטלפונים משנת 2000 ( :nixweiss: ).

ולדעתי AUG יותר טוב מ FAMAS, פשוט כי הוא עושה אותו נזק וקצב יריה, אבל יש לו פחות רתע (אאל"ט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה יודע, זה רק לשם המחשה. אני לא רוצה ליצור את הרושם של גזען או משהו ( ^-^ ). פשוט 80% מהרוסים אצלי בבית ספר כל היום שומעים dark metal (או עיוות כזה או אחר של רוק) בפול ווליום בטלפונים משנת 2000 ( :nixweiss: ).

איך אתה אוהב לשפוט כל אחד ... בכל מקרה מה זה קשור??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CHAOS אתה יודע מה צריך לעשות כשעוברות מחשבות שיש בהן גזענות? לסתום את הפה ולחשוב על משהו אחר, לא לשפוך את זה בשום מקום. לא גורם לך להראות טוב תאמין לי, ועכשיו לנושא, בואו נפסיק לדבר על מטאל ועל רוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוקסין ניסחת במדויק את ההרגשה שלי מהקמפיין,אבל ג'וני צודק הוא משתפר...(לפחות מבחינת העלילה.לדעתי,הגיימפליי מתאמץ יותר מדי להיות סרט.את הדברים שMW2 נותן לך לעשות כפרס על עבודה קשה בלק אופז פשוט דוחף לך לתוך הפה בכח במנות יתר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ששמועות מסוימות מתחילות לצוץ. אני לא גזען, יש לי מלא חברים רוסים ומכל הצבעים. המושג שהשתמשתי בו נקרא ציניות. אני בעצמי תערובת של 9384 עדות.

וואו, איזה כבדים :kopfpatsch:

והאם לעוד מישהו קרתה בסינגל את הבעיה שתיארתי לגבי ה 165 bones?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק AUG לוקח בגדול,הרילואד שלו מהיר בהרבה מהFAMAS הוא נוח יותר לשימוש הוא נראה יותר טוב לדעתי גם קצב אש מהיר יותר(למרות שרשום שהם זהים)

FAMAS לאומתו טיפה מדוייק יותר,אבל זה לא משמעותי כל כך לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFAMAS המושתק הוא מאין הUMP45 החדש של BO, אוהב ולא אוהב, מעדיף AK74U לפעמים.

הAK74U הוא מצוין ואני כרגע משתמש בו, אבל לטווחים הארוכים הוא פשוט נוראי, למרות שאפשר להסתדר אם יש את היכולת :smile1:

לעומת זאת הFAMAS הוא בעל קצב יריה יותר גבוהה ויותר מדויק למרחק (רוס"ר מן הסתם) אבל בכל זאת אני מהשימוש בAK74U מעדיף אותו

אגב DJ איזה ATTACHMENT/S אתה משתמש עם הAK74U שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...