Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה דווקא לי החרא הזה קורה?! לא ראיתי תלונה אחת על הדבר הזה, דווקא לי! אני מגיע לפה:

56656421.jpg

חבר שלי אמר לי שהם צריכים ללכת קדימה ולפוצץ שם משהו.. לא קורה כלום! חיכתי 5 דקות, התחלתי מהתחלה, יצאתי ונכנסתי

וכמובן שהמשחק מקורי! עזרה בבקשה :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא לי החרא הזה קורה?! לא ראיתי תלונה אחת על הדבר הזה, דווקא לי! אני מגיע לפה:

חבר שלי אמר לי שהם צריכים ללכת קדימה ולפוצץ שם משהו.. לא קורה כלום! חיכתי 5 דקות, התחלתי מהתחלה, יצאתי ונכנסתי

וכמובן שהמשחק מקורי! עזרה בבקשה :'( :'(

א. תקטין את התמונה.

ב. אם אני זוכר נכון אתה צריך למצוא משגר טילים על גדת הנהר ולפוצץ איזו בקתה על המים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה ידועה ב COD, מאפשרים לך להוריד רמת קושי אבל לא להעלות >:( ב MW2 ניסיתי על הרמה הכי קשה והיה קטע שלא הצלחתי אז הורדתי רמה ואחרי זה רציתי להחזיר ולא היה אפשר, לא מבין מה ההיגיון בזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חברה הורדתי את המשחק וכן קניתי אותו ברוסית עכשיו הבעיה היא איני יודע רוסית...

החנות שמכרה לי שלחה לי גם איך להפוך את זה מרוסית לאנגלית עכשיו אני לא מצליח לעשות את זה למרות שהרבה עשו והצליחו ובאמת שאני לא מבין למה...

כרגע אני מוריד את זה מחדש עכשיו השאלה שלי מישהו מכיר מדריך מפורט ופשוט וברור איך להפוך את המשחק לאנגלית ?

האם תוכלו לשלוח לי את הדרך הזאת? ובכלל מותר לי לשאול פה דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס לחרטט.

הורדת עותק פרוץ ואף אחד לא יעזור לך פה

לא בהכרח, אין מה להתנפל עליו.

נכון שיש גם גרסה פרוצה ברוסית, אבל אפשר גם לקנות סידיקי רוסי בזול, בצורה חוקית לגמרי,

ולהתקל בבעיה שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב למי שסיים את הקמפיין:

In the computer accessible from the game's main menu there is a message to Mason from an individual who goes by the name of "X". It is dated July 4, 1978 and states that Woods is alive and the sole remaining American at the Hanoi Hilton (North Vietnam's largest POW camp). This may hint at a mission to rescue Woods in a sequel to Call of Duty: Black Ops.

http://callofduty.wikia.com/wiki/Frank_Woods

מה שאומר שכנראה שוודס שרד את הפיצוץ ונשאר בחיים ולכן הוא יופיע שוב בBO2 :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, אין מה להתנפל עליו.

נכון שיש גם גרסה פרוצה ברוסית, אבל אפשר גם לקנות סידיקי רוסי בזול, בצורה חוקית לגמרי,

ולהתקל בבעיה שיש לו.

אהא

הוא קנה סידיקי רוסי זול מאתר רוסי בזמן שהוא לא יודע רוסית.

נשמע נורא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...