Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה באיך שהיא? אתה מתכוון שישראל חסרה? או שיש עכשיו איזה 5000 סרברים, אז איך יש רק 17 ברשימה

אז אם זה השאלה השנייה, זה פשוט מראה לך איפה הם יכולים לספק לך סרברים, אבל בכל מקום כזה יש להם אפשרות לפתוח מלא שרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שיחקתי עכשיו סוף סוף איזה שעה וחצי

אני חייב להגיד שהמשחק משהו משהו ;D

רמה 9 כבר

לא יודע למה אבל עולים מהר ברמות.

וממה שהכי היתלהבתי זה הattack dogs

משהו נדיר

הם פשוט אוכלים את כולם על המפה ואני רץ אחריהם כי הם רצים לאויבים :lol:

MP5K לא מהעולם הזה RED DOT+RAPID FIRE פשוט רצחני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העליה המהירה בדרגות היא רק בדרגות הראשונות.

תשים לב שבכל עליית דרגה, יש צורך ביותר כדי לעבור לבאה.

כן אבל עדיין יש המון צ'אלנג'ים ובונוסים על הנשקים והATTACHMENT והם מביאים המון XP

אני מקווה שזה לא יהיה בסגנון MW2 ושהדרגות יהיהו יותר בסגנון BC2 שעולים לאט לאט בדרגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בכלל אתם מצליחים לשחק? אני מריץ אותו על 20FPS בקושי עם המפרט בצד, אני מקווה מאוד שיתקנו את זה

תראה את המפרט שלנו ואז תגיע לך התשובה..

ד"א הפיצוצים נראים ממש ריאליסטיים ויפים. כל האש, העשן..

ליאור, איך לעזעזל עשית כזה Ratio? עם care package שהביא לך כלבים/CG/CP? (מעכשיו CP = Chopper Pilot)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו המשחק פשוט נוראי. לא מבין איך אפשר לשחק ככה, אין לי FPS נמוך או משהו, אבל הלאגים, אני הולך לחרוש את הסינגל והזומבים,

אם אני מגיע למצב שאני הולך לישון בשעה כזאת כשאין לי לאן לקום מחר בבוקר (אין עבודה מחר) אז המצב של המשחק קטסטרופה, נכון שהוא מדהים ויפה ומעניין וחדש בעיקר, אבל בואו נהיה רציניים, זה לא באמת שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו המשחק פשוט נוראי. לא מבין איך אפשר לשחק ככה, אין לי FPS נמוך או משהו, אבל הלאגים, אני הולך לחרוש את הסינגל והזומבים,

אם אני מגיע למצב שאני הולך לישון בשעה כזאת כשאין לי לאן לקום מחר בבוקר (אין עבודה מחר) אז המצב של המשחק קטסטרופה, נכון שהוא מדהים ויפה ומעניין וחדש בעיקר, אבל בואו נהיה רציניים, זה לא באמת שחיק.

אז איך אני משחק בהנאה?

וכן זה עוד לפני הפאצ'

הנה משהו שיש בפורומים של סטים

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1572406

אנשים מאשרים שזה עובד להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...