Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

איך מבטלים את הCLOWD?[br]פורסם בתאריך: 10.11.2010 בשעה 07:49:13

נכון גיימסרברס מתלבטים אם להוסיף סרברים בארץ או לא?

אז דגדה וסימון, מה דעתכם שנציע להם 5 דולר יותר בחודש? כי אם אין ביקוש, אז צריך לעלות את המחיר. אפילו אני מוכן לשלם את ה5 דולר הנוספים האלה לגיימסרברס.

אם נוסיף להם 5 דולר זה יעלה 20 דולר. קצת יותר מUNRANKED. ואולי יהיו סרברים ישראלים. כי אני בטוח שקהילות כמו VGAMES, FXP יהיו בסדר גמור עם עוד 5 דולר לחודש.

צריך לעשות איזה עצומה רשמית, שאנו מוכנים לשלם 5, או 3, 4 דולר יותר בתמורה לשירות שלהם בארץ.

ואז נגיד BYE BYE גדול ללאגים.

ועדיין, איך מבטלים את הCLOWD?

והרמות שאני עולה עדיין ישמרו אם אני מבטל את הCLOWD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

אני שמח לדווח שנפטרתי מהלאגים.

מה שעבד בשבילי זה ביטול הSYNC עם הCLOUD ספציפית במולטי (כפתור ימני על השם של המולטי ואז במאפיינים שלו) וגם בSETTINGS של סטים.

בנוסף , הרצתי את הפקודות שנרשמו כאן:

לא יודע מה מהם עזר , עשיתי את הכל ביחד וכל הלאגים נעלמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCLOUD מעלה את כל הSTATS לשרתים של סטים - המטרה שלו לפי סטים היא להקל על השחקן כשהוא עובר בין מחשבים שונים עם החשבון שלו.

אני לא בטוח בזה אבל אני חושב שמעבר לזה , הנתונים נשמרים במשחק עצמו או שהם מועלים לשרת מסוים של המשחק.

כל פעם שעושים איזה שינוי בCLASS או משהו בסגנון הוא עושה סוג של UPLOAD / DOWNLOAD....

וזה מהאתר של סטים:

Steam cloud provisioning has expanded from 1 MB per user to 100 MB per user, per game. The Cloud API allows your game to write and retrieve files for each user. Use it for personalized settings like keyboard, mouse, and gamepad configurations, multiplayer sprays, or even saved games. Cloud is a natural extension of the portability that affords gamers. Shipped first with Left 4 Dead, Cloud is now a proven resource and is becoming an integral part of the Steam experience.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jonnyboy

עזוב שטויות

אם יהיה אפשרות של לקנות שרת ישראלי

והמחיר יעמוד על 500-600 שקל לחצי שנה

אני מבטיח לכם שרת על חשבוני לחצי שנה!

גם בBC2 חשבתי לקנות

אבל בגלל סוג השחקנים בארץ לא היה שווה את הכסף.

אבל שרת לקהילה שלנו(HWz) אני מוכן לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כבר יודעים שהמשחק 1337 (חוץ מהלאגים שיסתדרו בימים הקרובים) :)

ד"א איך אני עושה את ה commands? פותח את הקונסולה ורושם בדיוק מה שכתוב? לדוגמה:

r_glow_allowed 0

?

או במקום רווח לעשות =?

r_glow_allowed=0

או אולי ככה?

/r_glow_allowed 0

או אותו דבר עם = במקום רווח?[br]פורסם בתאריך: 10.11.2010 בשעה 10:07:04

גיא, כדאי שתפרסם את זה בעמוד הראשי: http://denkirson.xanga.com/735016527/black-ops/
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה לשלוח לGAMESERVERS מייל בשקשר לשרתים לישראל?

כרגע שלחתי להם מייל בתקווה שזה ישפיע איכשהו.

ציינתי שאני מוכן לשלם גם מחיר מופקע של 160$ לחצי שנה.

למרות ששרת לחצי שנה עולה רק 100$

אני מקווה לטוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת בארץ זה לא מה שיהפוך את המשחק הזה לשחיק, יש להם בעיה בכל המערכת של המולטי, זה פשוט לא עובד כמו שצריך, לא יודע למי זה עובד טוב ולמי זה עובד נוראי, אני קראתי מיליון פוסטים ,ודווקא לא מהארץ (כולל XBOX) שהמשחק לא שחיק כרגע בכלל.. לא נראה לי שצריך לרוץ לקנות שרת, הכל קפוא שם,

אגב, אני לא חושב שזה עניין של עדכון או משהו, אין סיכוי שכמה קבצים יסדרו את הלאגים הנוראיים האלה, הלוואי ואני טועה כמובן כי המשחק באמת טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...