Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רמה 20 כרגע :yelclap:

ממש נהנה, והמשחק רץ חלק ללא שום בעיות... אני מריץ הכל על המקסימום האפשרי ופועל חלק.

תגידו אתם הולכים לעשות PRESTIGE עד רמה 15? (לדעתי אם כבר אז עד 15 או לא בכלל) התמורה כ"כ לא שווה את זה, מצד שני - זה נותן גיוון למשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לדווח שנפטרתי מהלאגים.

מה שעבד בשבילי זה ביטול הSYNC עם הCLOUD ספציפית במולטי (כפתור ימני על השם של המולטי ואז במאפיינים שלו) וגם בSETTINGS של סטים.

בנוסף , הרצתי את הפקודות שנרשמו כאן:

/r_multiGpu 0

/r_multithreaded_device 1

/cl_maxpackets 100

/com_maxfps 150

לא יודע מה מהם עזר , עשיתי את הכל ביחד וכל הלאגים נעלמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאגים מקוללים! איך בדיוק הם פספסו כזה באג?? יש מליוני אנשים שמתלוננים על זה.

עכשיו רק נותר לקוות שהם לא יגדירו את הפאטצ' הבא בתור DLC.

יהיה דווקא נחמד לקבל DLC בכזאת מהירות במידה והוא בחינם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לדווח שנפטרתי מהלאגים.

מה שעבד בשבילי זה ביטול הSYNC עם הCLOUD ספציפית במולטי (כפתור ימני על השם של המולטי ואז במאפיינים שלו) וגם בSETTINGS של סטים.

בנוסף , הרצתי את הפקודות שנרשמו כאן:

לא יודע מה מהם עזר , עשיתי את הכל ביחד וכל הלאגים נעלמו

כל הפקודות האלה הם רק בשביל להוריד פירוט וכל מיני אפקטים, אני מכיר את רובן מקוד 4 ,אני מקבל 60FPS קבוע בבית (עם V-SYNC) אז לא זאת הבעיה,יש לאגים ,בעיה בחיבור, פריזים משמעותיים,

אני מאמין שמה שפתר לך זה הביטול של ה CLOUD , השאלה היא האם עכשיו כל מה שתצבור ישמר לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפקודות האלו לא עוזרות.בחצי הדקה הראשונה שחקתי סבבה ופתאום הדרופים בסאונד והפריזים בתמונה חזרו..

את הסינגל אני מריץ עם AA4 עם כרטיס 9800GX2 שהוא יכול להריץ את המשחק בכיף.והמולטי זאת כבר בעיה אצלהם.

מקווה שיתקנו את המזבלה הזאת.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אתמול בטלתי את ה CLOUD ,זה פשוט עובד, מדהים... בוא נגיד שהמולטי עובד עכשיו משהו כמו 85-90% טוב.. יש עוד מקום קטן לשיפור אבל זה באמת עשה את השינוי הגדול וכל זה רק בנייד שלי עם זבל ,בכל אופן, לכל אלה שחשים ירידת FPS חדה ולא יודעים למה ,פשוט תפתחו משחק פרייבט עם עצמכם, תטיילו במפה, תראו מה קורה שם, אם גם שם יש אז כנראה ששום עדכון לא יעזור לכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...