Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 192 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לא הבנתי כל כך מהפאצ' הבא כל פגיע של צפלים עם משתיק גם אם זה ברגל יחשב כONE SHOT KILL HEAD SHOT?! :facepalm:

לא... מכפלת הנזק בראש תעלה, כך שלא יהיה מצב שתפגע בראש עם רובה צלפים מושתק וזה לא יהיה One Shot Kill... כל יריה בראש = הריגה, גם עם משתיק. תודה לאל, זה ממש מחרפן לעשות HS עם רובה צלפים מושתק ולא להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא... מכפלת הנזק בראש תעלה, כך שלא יהיה מצב שתפגע בראש עם רובה צלפים מושתק וזה לא יהיה One Shot Kill... כל יריה בראש = הריגה, גם עם משתיק. תודה לאל, זה ממש מחרפן לעשות HS עם רובה צלפים מושתק ולא להרוג.

הסבירו מקודם גם כן.

אבל :xyxthumbs: :xyxthumbs: בכל זאת.

DagdeGun:

אחד היפים שראיתי,אחד הטובים שלך גם.

אני מת כבר לראות סרטון שלך FLAWLESS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DagdeGun:

אחד היפים שראיתי,אחד הטובים שלך גם.

אני מת כבר לראות סרטון שלך FLAWLESS.

תודה רבה אחי, כן, זאת המטרה שלי בGUN GAME, עוד לא ראיתי FLAWLESS ברשת, אני מת לעשות אחד...

אגב, היה ממש כיף לשחק עם החבר'ה הטובים היום, שימו לב שכשאנחנו משחקים כולם יחד הכל שונה, האווירה שונה, פתאום כיף למות, כיף להפסיד, כמו שהיה פעם..

אין כמו להפסיד לשחקנים כמו עומרי/שלומקה/מקסים.. באמת רמה גבוהה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פצצה היום בשרת אני מחזק.

כשכולנו באותה קבוצה אי אפשר לנצח אותנו,היה לי ממש כיף לשחק ובפעמים שהייתי צריך גיבוי תמיד היה מישהו ליד להציל אותי כי נגמרה לי מחסנית :)

הרגשה מדהימה.

ולשחק אחד נגד השני זה באמת אתגר לא קטן,אני לא רוצה לפרט שוב ושוב ולאמר אותו דבר.

פשוט שאפו לכולם פנטרים אחד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קטע שצריך לצלול עם סכין מתחת לסירה של VC ולהרוג אותם. מאיפה שאני לא בא אני חוטף כדור, מלמטה לסירה בדיוק ומכל צד אפשרי וזה כבר מתסכל, מישהו יכול לומר לי איך עוברים את זה? :yelclap:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...