Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 197 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

חבר'ה חזרה לי בעיה מעצבנת והגוגל לא עוזר...

חזר הקטע שבפועל האויב מכניס בי 1-2 כדורים והורג אותי, ובKILLCAM אני רואה שהוא בעצם הכניס בי 5 כדורים, או לחלופין לדוג' ראיתי את האויב ראשון מעבר לפינה והתחלתי לירות בו, הוא ירה בי כדור אחד חזרה ומתתי, לאחר מכן בKILLCAM ראיתי שהאויב ראה אותי מעבר לפינה ראשון והתחיל לירות הרבה לפניי... :-\

אני עם IP והפינגים תמיד נעים בין 60-80... מה עושים?

אוכלים תלב אחי אין מה לעשות עם זה,אני חיי עם זה מאז שהמשחק יצא.

מעניינת אותי דעתכם.

האם תקנו את החבילת המפות החדשה של BLACK OPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה חזרה לי בעיה מעצבנת והגוגל לא עוזר...

חזר הקטע שבפועל האויב מכניס בי 1-2 כדורים והורג אותי, ובKILLCAM אני רואה שהוא בעצם הכניס בי 5 כדורים, או לחלופין לדוג' ראיתי את האויב ראשון מעבר לפינה והתחלתי לירות בו, הוא ירה בי כדור אחד חזרה ומתתי, לאחר מכן בKILLCAM ראיתי שהאויב ראה אותי מעבר לפינה ראשון והתחיל לירות הרבה לפניי... :-\

אני עם IP והפינגים תמיד נעים בין 60-80... מה עושים?

בדיוק אתמול ראיתי את זה:

Host Advantage - What and Why?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדבר בזמן משחק,מצד שני אין צורך.

Search & Destroy" - צד אחד מגן וצד אחד תוקף וצריך להטמין פצצה"

אין RESPAWN כלומר מתת,אתה מחכה לסיבוב הבא.

צריך או להרוג את הקבוצה השניה עד האחרון שבהם או להתמין את הפצצה,זאת אם אתה תוקף.

אם אתה מגן אז להרוג את כולם,או לנטרל את הפצצה אחרי שהתמינו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

בשביל לשנות את השם שלך אתה פשוט הולך בסטים לFRIENDS, שם למעלה אתה תראה כתוב FRIENDS, תלחץ על זה ותראה יש לך כמה אפשרויות, לך לטאב FRIENDS, ושם אתה תראה את השם שלך, פשוט שנה אותו.

אפשר לדבר עם הקבוצה שלך בלבד על ידי לחיצת המקש Y

אפשר לדבר עם כל הקבוצות על ידי לחיצת המקש T

אפשר לדבר במיקרופון על ידי לחיצת המקש Z

בחלק מהסרברים שני הקבוצות ישמעו אותך במיקרופון, בחלקם האדמינים קובעים שרק הקבוצה תשמע אותך במיקרופון.

אוקיי..

אז נתחיל

המטרה בSEARCH AND DESTROY, או בקיצור, SND, היא להגן על הפצצה, או לחילופין, להתקיף ולפוצץ אותה.

כאשר אתה רואה שכתוב DEFEND, אתה צריך להגן

כאשר כתוב ATTACK, אתה צריך לתקוף.

כאשר אתה במצב התקפה על הפצצה, כאשר תתחילו את המשחק, תראו קרוב לאיפה שאתם מזומנים את הפצצה עצמה, יש מעליה חץ וכתוב BOMB בצהוב.

כאשר אתה עולה על הפצצה, אתה מרים אותה, ואז אתה צריך לפלס את דרכך בין האויבים ולהגיע לפצצה, ללחוץ לחיצה ממושכת על F תביא למצב שבו הטיימר סופר שניות לפיצוץ, בזמן הזה אתה צריך להגן על הפצצה עד שהיא תתפוצץ.

שים לב, יש לך רק חיים אחד בכל שלב של המשחק. לכן, אם אתה תמות, תיאלץ לחכות לשלב הבא

ישנם שני דרכים לנצח.

על מנת לנצח את כל המשחק אתה צריך להגיע למצב שבו הקבוצה שלך ניצחה בארבעת השלבים.

על מנת לנצח בשלב כאשר אתה במצב התקפה אתה צריך:

או להגיע למצב שבו כל הקבוצה האויבת מתה.

או שאתה\אחד מהקבוצה שלך טמן את הפצצה, והצלחתם לפוצץ אותה.

במצב של הגנה

או להצליח להחזיק מעמד עד סוף הזמן.

או להרוג את כל האויבים.

שים לב, מומלץ ביותר להשתמש במשתיק קול, שכן, אתה חי רק פעם אחת בשלב. ואם אתה מת, אתה לא חוזר עד השלב הבא.

המשחק נקרא SND

מכיוון שקבוצה אחת צריכה להשמיד את הפצצה

DESTROY

וקבוצה שנייה צריכה להגן עליה. אבל זה לא DEFEND AND DESTROY מכיוון שהSEARCH מסמל-למצוא את הפצצה, זאת אומרת, את הדבר עם הכפתורים, והחומר נפץ, באנגלית (אין לי מושג איך אומרים את זה בעברית) DETONATOR.

אם אתה הורג את האויב הדטונייטור נופל ממנו, ואז אם יש לך עין חדה ואתה שם לב לפרטים, אתה תראה את הדטונייטור על הרצפה, ורק איתו הם יכולים לפוצץ לכם את הפצצה, אז תגן על הדטונייטור שאויבים לא יקחו אותו.

מכאן בא הSEARCH

אם אתה צריך עוד עזרה כלשהי, אני כאן, וכן לעזור ;)

עריכה: אוי אוי אוי.. נו מקס, אני עובד על ההודעה שמעל שעה.

בכל מקרה, אצלי זה יותר מפורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל בן אדם שלא יודע בכלל מה זה SND

ועומרי, דיי כבר עם ההודעות ה"רעות" (אני לא יודע אם אני יכול לקרוא להן כך) הללו. באמת, פעם הבאה שאתה בא לכתוב כזאת הודעה, להפיל ביקורת (לא בונה, רעה), להשתמש במילים לא הולמות.. תחשוב שוב. באמת, תתעודד, מה עבר עלייך?

אז פירטתי הרבה, מי שרוצה שיקרא מי שלא רוצה שלא יקרא. מה אכפת לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...