Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 185 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

גם כיום אני מפיק המון הנאה מMW2 וגם ליאור (דיג'יי) עדיין משחק שם לעיתים, זה שהוא כבר לא הילד החדש בשכונה לא אומר שאי אפשר להנות ממנו.

אולם כבר גם עשיתי את כל מה שניתן במשחק הזה אבל זה לא מוריד לי מהנאה הכללית שאני מפיק במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה חושבים שחקנים אחרים ולא ממש איכפת לי האמת.

אני "תקוע" על הפרסטיג' השלישי כבר למעלה מחודש עם ראנק 50, עשיתי PRO כמעט בכל ה-PERKS, ועדיין זה לא משעמם בשבילי...

אז חלק יגידו המשחק מצויין אבל...

אני אומר המשחק מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה חושבים שחקנים אחרים ולא ממש איכפת לי האמת.

אני "תקוע" על הפרסטיג' השלישי כבר למעלה מחודש עם ראנק 50, עשיתי PRO כמעט בכל ה-PERKS, ועדיין זה לא משעמם בשבילי...

אז חלק יגידו המשחק מצויין אבל...

אני אומר המשחק מצויין.

גם לדעתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Stoner 63 + Extended Mag = Unstoppable skull smashing killer.

אני מתלהב מהנשק הזה,שווה ניסיון :xyxthumbs:

הוא פשוט מושלם,יורה מהר,חזק ברמה מטורפת,כוונת נוחה מאוד(לטעמי לא צריך כוונת מיוחדת)

בשילוב עם מחסנית מוגדלת הוא אגדי,הרגתי 5 אנשים בצרור אחד.

במשחקי התמנת פצצה וHQ שילוב הפרקים המושלם הוא Flak Jacket Sleight of Hand Tactical Mask

קלאס מדהים לכל משחקי הפצצה למינהם,טנק פשוט טנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצות על STONER, אבל אני לא משתמש בו מסיבה פשוטה: הוא LMG. אני חייב להיות בתנועה מתמדת, גם עם ASSAULT RIFLES אני מרגיש קצת כבד. אם אני לוקח אותו-אני מצטייד גם ב lightweight ומרת'ון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחליף לאקדח ורץ,מה גם שבמשחקי פצצה אתה לא צריך לרוץ מי יודע מה.

לא צריך תנועה מתמדת.

לגבי סקאבנג'ר זו טעות,120 כדורים מספיקים בין מוות למוות,ומקסימום מחליפים לנשק של הגופה.

שוב אני מזכיר מדובר במשחקי פצצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

מה?

לגליל יש קצב איטי יחסית.. לרובה הזה יש את הקצב המהיר ביותר...

http://denkirson.xanga.com/735016527/black-ops/

RPM של 937.5 ונזק של 40 מכל מרחק, כלומר נזק של 37500 בדקה ובשניה 625... אתה הורג בנאדם בקצת פחות מחמישית שניה של ירי... זה מכונת חיסול נטו. לצורך השוואה, גליל עושה נזק של 437.5 בשניה, FAMAS עושה 468.75 בשניה, ו AKU/74 + rapid fire עושה 500.

כמובן שאלה סתם נתונים יבשים וכל אחד ישחק עם הנשק שהוא "רוקד איתו", לדוגמה אני מעדיף AK על פני GALIL למרות שיש לו פחות כדורים ויותר רתע (אבל אותו נזק), אני פשוט נהנה איתו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , לסטונר יש תחושה מוזרה שיורים בו - כל המספרים שהבאת הם סתמיים כי זה עניין של הרגשה....

כשיחקתי איתו , פנים מול פנים , ב90 אחוז מהמקרים מתתי (מול FAMAS או אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , לסטונר יש תחושה מוזרה שיורים בו - כל המספרים שהבאת הם סתמיים כי זה עניין של הרגשה....

כשיחקתי איתו , פנים מול פנים , ב90 אחוז מהמקרים מתתי (מול FAMAS או אחרים)

לכן אני אומר שהוא פשוט אגדי במשחקי פצצה,הרי לרוב אתה יודע איפה כולם ו מאיפה הם באים,אתה מרסס אותם כמו כלום ועד שיגמרו לך 60 כדורים או שהרגת את כולם או שכולם מתים.

הוא לא להסתובב איתו,אגב הוא מעולה בשטחים צרים כגון מעבר התחתית בRADIATION,חולני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 1 על 1 אי אפשר איתו, הוא מאוד כבד ולכן שחקנים אחרים יכולים להגיב מהר יותר. מצד שני אם אתה מתמקד ב support הוא אחד הנשקים הכי טובים במשחק. מאוד עוזר לשמור על פצצות דגלים ומאוד יעיל אם אתה מנסה לתת גיבוי לשחקן אחר. במשחק האחרון שלי עם שחקנים מהפורום השתמשתי בו, הצלתי את הקבוצה ברגע האחרון כי אפשר להרוג איתו מרחוק בלי בעיה, הרגתי מישהו שניה לפני שהוא ברח לנו עם הדגל ואפילו לא הייתי צריך לרוץ להתקרב :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...