Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 181 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה"דפים" האלה לקוחים מתוך חיטוט בתכנות המשחק עצמו והם הערכים המדויקים. אם הרגשת משהו אחר-או שהבנאדם היה פצוע, או לאג, או בעיות ב hit detection. כמובן שקומבינציות אחרות אפשריות גם כן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריי לנשק,

אני זקוק לעזרתכם.

בימים אלה אני לוקח חלק בתחרות שהפרס הראשון בה הוא ערכת Prestige של Black ops.

כל מה שאתם צריכים לעשות , זה להיכנס לפייסבוק, לעשות לייק לקבוצה הזאת : http://www.facebook.com/pages/Call-of-Duty-Israel/159083080792965?v=page_getting_started#!/pages/Call-of-Duty-Israel/159083080792965

ולחפש על הקיר שם את ההודעות שלי (גדי ברקוביץ) ולעשות לייק!

זה יעזור לי מאוד!

תודה!

חברים אני חוזר על הבקשה , זה מאוד יעזור לי , מדובר בפרס ששווה מאות שקלים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"דפים" האלה לקוחים מתוך חיטוט בתכנות המשחק עצמו והם הערכים המדויקים. אם הרגשת משהו אחר-או שהבנאדם היה פצוע, או לאג, או בעיות ב hit detection. כמובן שקומבינציות אחרות אפשריות גם כן :-\

מכאן נובע שה"תכנות" של המשחק כושל וה"דפים" לא מדוייקים,ASSAULT RIFLES הורגים אחרי 4 כדורים לא יעזור בית דין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה לא STEADY AIM?

יש מלא כאלו שלא מכוונים אפילו,אבל משתמשים ב REFLEX SIGHT :kopfpatsch:

יכול להיות שהם משתמשים ב- SA, לא יודע. פרק לא הכי שימושי לדעתי כי מקרוב אפשר לירות מהמותן באמת ולירי מרחוק הפרק לא עוזר.

הבעיה היא שהם משתמשים בפרק הזה שנקרא AIMBOT ואז הם עוברים בין מטרות ממש מהר....משהו מגניב לאללה, חיפשתי את זה ברשימת הפרקים ולא מצאתי :2gunsfiring:

די, נמאס כבר :facepalm:

זה שיש שרתים לא עוזר לעניין כי המנהלים לא נמצאים שם כל הזמן ואז זה כמו הצ'יטרים ב -MW2 שפשוט שטפו את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר, מנסיון אתה נוטה לחשוב שאנשים סביבך הם צ'יטרים (ראה MW2 ::)), אבל מוטב שתדע כי אין אימבוט של יריה מהמותן. האימבוטים מתוכננים שאתה תעשה קליק ימני, הוא ינעל לך על מטרה ואז אתה בוחר אם לסמן את האופציה של auto fire. אם הוא שוחט את כולם אבל יורה מהמותן-הוא לא אימבוטר. מקסימום WH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...