Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 173 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את האמת גם אני אמרתי אותו דבר כמוך ושעה אחרי שהגעתי לרמה 50 איפסתי הכל כי זה פשוט יותר מעניין כשמתחילים מההתחלה וצריך לעבוד קשה בשביל כל ניצחון ובשביל להגיע לדברים הטובים.

דיי נו, אל תדבר שטויות, זה גאן גיים, אתה לא יכול לרוץ בכל המפה, בטח לא במפה כמו ג'ונגל, אני אתעלם מההערה הזאת הפעם ואני מזמין אותך לשחק נגדי GUN GAME, אני מרשה לך להתקמפר כמה שאתה רוצה, נראה אם תצליח להרוג מישהו ואם תנצח אותי, אני מתנשא ,רק עלייך כי דיברת שטויות.

תכניס אותי לסטים,

guitarsuite

:lol: :lol: בסופו של דבר כולם במפה הזו רצים לאותו מקום, אם הוא הגיע לשם אין לו סיבה ללכת כי או שהרגו אותו או שהוא יגיע למקום ריק.

משחקים היום בשרת? יהיה נחמד לעשות כל יום כמה משחקים כמו אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאמפאר = המצאות ממושכת במקום מסויים בנקודה סטאטית תוך כדי המתנה לקורבן שיגיע.

משחק חכם = סיור בשטח מצומצם יחסית תוך כדי חיפוש האוייב שיגיע.

ההבדל העיקרי - המתנה(עם כוונת מוכנה = NOOB טוטאלי)/חיפוש(סריקה/פאטרול).

נ'ב:

קאמפרים לרוב מפסידים מה גם שעם סקור ממש עלוב.

נכנסת לאבן שושן לחפש הגדרה של קמפר?

מזה משנה אם הוא תקוע בשיח ומחכה או רץ ברדיוס של 10 מטר בצומת מרכזי ויורה בכל מי שבא?

דיי נו, אל תדבר שטויות, זה גאן גיים, אתה לא יכול לרוץ בכל המפה, בטח לא במפה כמו ג'ונגל, אני אתעלם מההערה הזאת הפעם ואני מזמין אותך לשחק נגדי GUN GAME, אני מרשה לך להתקמפר כמה שאתה רוצה, נראה אם תצליח להרוג מישהו ואם תנצח אותי, אני מתנשא ,רק עלייך כי דיברת שטויות.

תכניס אותי לסטים,

guitarsuite

אתה תתעלם מההערה שלי הפעם? תודה, זה בטח יום המזל שלי, אל רחום שכמוך.

מצטער אבל אני לא בגיל כדי לבזבז תחיים שלי על משחקים, ובטח לא כדי להוכיח משהו מטופש כמו שאני טוב יותר ממך או להיפך. אאלץ לסרב לדו קרב שלך, בהצלחה בקריירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: אתה בכלל מכיר את החברה פה שאתה מדבר על זה שהם מבזבזים את החיים?!

מה פתאום צצת out of the blue..

הוא התקמפר בקטנה, ולא כל כך, פטרל. הוא לא ישב בבניין בADS וחיכה שמישהו יבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תתעלם מההערה שלי הפעם? תודה, זה בטח יום המזל שלי, אל רחום שכמוך.

מצטער אבל אני לא בגיל כדי לבזבז תחיים שלי על משחקים, ובטח לא כדי להוכיח משהו מטופש כמו שאני טוב יותר ממך או להיפך. אאלץ לסרב לדו קרב שלך, בהצלחה בקריירה!

לידעתך אין גיל מסויים שמשחקים בו, יש פה הרבה שעברו את גיל 30 או מתקרבים לגיל 30. אם משחקים לא מעניינים אותך אז למה אתה נכנס לפה ולמה אתה מגיב, לפחות אנחנו מבזבזים את החיים שלנו על משהו שמעניין אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ תגיד לי פה גדול, מאיפה נפלת עלי? ציינתי שהבנאדם קמפר, נפגעת אישית מההודעה שלי?

או שגם אתה קמפר? שחקו איך שבא לכם תעשו מה שבא לכם, מצידי תקימו ליגה של קמפרים. העיקר שזה עושה לכם טוב.

יום נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסת לאבן שושן לחפש הגדרה של קמפר?

אבן שושן? למה לי בעידן שיש :nixweiss:

ולא,אצלי הכל מהמוח ;)

תיהיו בוגרים אל תנסו להשפיל אף אחד או להתנשא אחד על השני.

אם אתה נכנסת לנושא וראית את הסרטון כנראה שאתה משחק במשחק,אני טועה?

דבר שני המפרט שלך מכובד,מה שנותן לי לחשוב שאתה .

אל תפחד ממה שאנשים יחשבו אל תתכחש לעצמך,אתה אוהב לשחק וזה נותן לך הנאה? מה רע בזה?!

וכמו שאמרתי קאמפרים כמעט תמיד מפסידים,אם אתה חושב שהדרך שלך לשחק טובה יותר,תוכיח.

שחקו יחד בלי להתנשא בלי לרדת לרמה של ילדים.

תמיד יש מקום לדו קרב בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי לירות במפתחים המוגבלים האלה, ה HIT DETECTION מזייף בצורה מוגזמת...שיחקנו עכשיו GUN GAME, אני עומד במקום עם כוונת ויורה על מישהו ממרחק קרוב יחסית וזה לא פוגע בכלל :s07: אני יורה על מישהו עם SHOTGUN ממטר והוא בקושי נפגע :pissed: ודקה אחרי זה הכל חוזר להיות רגיל. אי אפשר לשחק ככה :P

בכל מקרה בזמן שהמשחק כן עבד היה נחמד+, אפילו הצלחתי לנצח את DagdeGun פעמיים (שיחקנו הרבה מאוד פעמים) :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה? אתה בכלל משחק BO לפני שאתה קורא לאנשים "קמפר"?

מר קאוס, לא צריך להיות שחקן BO כדי לזהות קמפרים.

אבן שושן? למה לי בעידן שיש :nixweiss:

ולא,אצלי הכל מהמוח ;)

תיהיו בוגרים אל תנסו להשפיל אף אחד או להתנשא אחד על השני.

אם אתה נכנסת לנושא וראית את הסרטון כנראה שאתה משחק במשחק,אני טועה?

דבר שני המפרט שלך מכובד,מה שנותן לי לחשוב שאתה .

אל תפחד ממה שאנשים יחשבו אל תתכחש לעצמך,אתה אוהב לשחק וזה נותן לך הנאה? מה רע בזה?!

וכמו שאמרתי קאמפרים כמעט תמיד מפסידים,אם אתה חושב שהדרך שלך לשחק טובה יותר,תוכיח.

שחקו יחד בלי להתנשא בלי לרדת לרמה של ילדים.

תמיד יש מקום לדו קרב בריא.

יש גם אבן שושן באינטרנט ;)

בכלאופן, עצם העובדה שיש לי מפרט מכובד לא הופכת אותי אוטומטית לגיימר. היתי משחק בSOF2 בזמנו. אין לי מה להוכיח כי לא באמת אכפת לי מי טוב יותר או השיטה של מי עובדת טוב יותר. ציינתי את מה שאני חושב, כל אחד והשיטות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לשמוע את זה ממך סוניק, אני זוכר משהו בסגנון

"צריך לדרוס כל טיובר וקאמפר"

(או שזה היה מישהו אחר, אם כן מצטער)

המישהו הזה היה אני. אמרתי "לדרוס לאט לאט עם המכונות שסוללות את הכבישים".. כמו כן הוספתי לרשימה את ג'אסטין ביבר :smile1:

ולזה שמעלי..

מה שלא הבנת במה שאמרתי הוא שאף אחד מאיתנו לא מתקמפר, בטח ובטח שלא דגדה. אבל על מנת לשפוט מהי "התקמפרות הוגנת" יש לשחק ב BO ולהכיר את סגנונות המשחק השונים, ואין מה לעשות, ב Gungame בלתי אפשרי לנצח אם רצים במהירות האור בכל המפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נדרוס כל טיובר לא נוכל לשחק GUN GAME :lol:

חוץ כמו שאמרו קודם, צריך להבדיל בין קאמפרים לאנשים שמשחקים חכם, ב GG המפה קטנה, כולם מתמקדים באיזור של הבית, המשחק מאוד מהיר. אם הוא ינסה לצאת משם מה שיקרה זה או שיהרגו אותו, או שהוא יעשה סיבוב בכל המפה בלי להרוג אף אחד רק בשביל לחזור לשם. תנסו לשחק בג'ונגל GG ותיראו שברגע שמגיעים לאיזור של הבית הדרך היחידה לצאת משם זה למות :nixweiss:

ראיתי קאמפרים ב GUN GAME, נכנסים לאיזה חדר ויושבים בפינה עד שמישהו יעבור, זה ממש לא מה שרואים בסרטון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...