Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 178 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

זה ידוע אבל, מזה משנה כרגע?

הוא עדיין המשחק הטוב ביותר שעשו אי פעם לדעתי אבל אני לא מסוגל להיכנס ולשחק בו יותר כי ירשנו לו את הצורה, אני חושב שאין דבר שלא עשינו בו כבר, התוצאות שהגענו אליהן במשחק הזה מטורפות ומוגזמות :D

אני לא יודע , משומה אני כבר דיי הרבה זמן נהנה מהמשחק BO, מצאתי את עצמי שם,

לגבי הבעיה של HIT DETECTION ,אני לא זוכר משהו כל כך קריטי דווקא, קורה לי אחת ל...

מוזר שזה ככה אצלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MW2 המשחק הכי טוב שיצא לי לשחק, אם היו מורידים את הקומנדו והטיוב אפילו בלי שרתים יעודיים הוא היה משחק מעולה.

ואת הG18 AKIMBO ואת הCAMPERS ואת הLAST STAND ואת הRPG ואת ה... יש עוד רשימה ארוכה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

צודק, להזכיר לכם כמה היינו מתעצבנים שם? הרבה יותר מפה ,זה בטוח.

לדעתי מה שהכי חסר בבלאק אופס מלבד העובדה שהוא אכן פחות מלוטש מMW2 בהרבה זה כל הקטע של ה PARTY ולשחק עם חברים יחד באותה קבוצה, זה מה שהפך את האווירה בMW2 לאחרת ולכיפית יותר.

אם תשאלו אותי? בהתחלה לא חשבתי ככה ,אבל עכשיו אני מרגיש שחבל שהורידו את ה NUKE ,זה היה נותן עוד קצת תשוקה למשחק, כמה שזה עצוב זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משונה מאוד הHIT DETECTION :s05:

חוץ מזה בסרטון זה על הXBOX אז אי אפשר לאמר שזה ככה גם במחשב.

דווקא לא חסר המשחק הקבוצתי אפשר בקלות לעבור קבוצות הכל תלוי באנשים,תזכרו איזה כיף היה לשחק כקלאן בשרת.

נהנתי מאוד יש רמה :xyxthumbs:

פשוט צריך להתרגן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להביא לך לפחות אחד כזה עם אקדח שהיה לי ב OIC ולך תדע עוד כמה עם הנשקים האחרים (צלפים במיוחד). יכול להיות שבגלל זה הרמה שלי יורדת במקום לעלות, ככל שאני לומד לכוון יותר טוב אני פוגע פחות :lol: אני הולך לנצל את הימים האלה בשביל לחזור ל CS, TF2 ו HEAVY RAIN (אולי אפילו להתחיל את GOD OF WAR 3 סוף סוף), לצערי את ODDWORLD אני צריך להתחיל מההתחלה ואין לי כל כך כוח לזה אז הוא ישאר בצד ליד COD לזמן הקרוב. ב BF BC2 עוד לא הצלחתי לשחק, פינג נוראי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל הדיון פה

וגם אני לא הולך לקרוא 700 עמודים אחורה (של חפירות כמו ב MW2 BTW)

המשחק הזה גרוע,מכל בחינה

הסיבה היחידה שקניתי אותו זה בגלל שחשבתי שאין מצב בעולם שאני אתאכזב יותר ממנו מאשר MW2

אז קניתי

וקיבלתי בראש

תודה שוב למפתחים ולכל מי שרק מחפש כסף בזמן האחרון

וחאלס לחפור חבר'ה חרא משחק וזהו

לכו תמשיכו ביצירת סרטונים שלכם,יותר מעניין מהמשחק נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://i52.tinypic.com/wiqdnb.jpg

באמצע המשחק בלי שום קשר :s05: :s07::bash: :bash:

אתם יודעים מה קרה לי שלוש פעמים בערך? משהו דיי דומה, חשבתי שזה רק אצלי אז לא העליתי את זה, תמונה של שעון מכוער כזה על כל המסך וחייב לצאת, מה נסגר איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתיתה קצת יותר מדי בחגיגות של השנה החדשה אה?

לא ברצינות עכשיו.

המשחק גרוע ברמות - הדבר היחיד שמחזיק אותו עכשיו זה השרתים היעודיים והשם CALL OF DUTY

עם אני יראה לכם איזה דברים קורים לי במשחקים ... זה כמו קומדיה גרועה.

*מוות מאחורי מחסה (לא מאחורי קיר דק אלה ממש מאוחרי פינת מבנה)

*יריות מדוייקות ורצופות לראש על קאמפר - (יש צליל של HIT פעמיים והוא לא מת - הוא מאתר אותי ומרסס)

*יריות מדוייקות לכל פלגי הגוף לרוב מסתיימות בכישלון לעומת זאת יריות וריסוס רנדומלי לכיוון האוייב לרוב מסתיימות בHEADSHOT

*נזק טילים - אתמול זה קרה לי פעמיים ברצף ופשוט השתגעתי , יריתי טיל ממש לי בחור ששכב והוא קם והלך משם????? (GUN GAME)

*כמות הנזק שצריך לגרום לאוייב על מנת להרוג בDEATHMATCH רגיל היא פשוט אבסורדית - יורים ברצף יותר מ10 כדורים על מטרה אחת , שומעים את הHIT IMPACT והמטרה ממשיכה לרוץ כאילו כלום לא קרה. ** זה רלוונטי גם לנזק של הCHOPPER GUNNER מה זה?? מה אני יורה עם כדורי גומי???

*RESPAWN אחד המקולקלים שקיימים בכל משחקי הFPS.. האוייב פשוט מופיע מאחור בכמה מטרים. כל הזמן

*המשחק מלא בקאמפרים בגלל שהמשחק מזמין אותם להיות כאלה!!! אם בכל רגע נתון אוייב יקבל RESPAWN מאחורי למה לעזעזל לי להתקדם ולהיות פעיל בהריגת אוייב , אני פשוט אשכב בפינה אחרת כל פעם ואנשים ירוצו לי לכוונת.

* Flack jacket ' Steady aim ' Second chance שילוב של נובים הוא אמור להיות אסור לפי דעתי.

*[glow=red,2,300] למה אי אפשרת לעשות VOTE TO KICK?????????????????????[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק היחידי בו יש יותר קאמפרים מ- COD BO זה COD BO HC.

הבעיה של ההיט דטקשון מורגשת אצלי בערך ב- 5% מהפעמים. לא נורא אבל בהחלט מורגש.

מצד שני זה עובד גם הפוך, יריות שאני יודע שפספסתי מסתיימות ב"הד שוט".

היו אחלה משחקים ביום שבת, שכחתי כבר כמה כיף זה לשחק עם הקלאן.

אם למשהו יש עוד כח, אני עוד לא מיציתי את MW2 והמשחק פשוט יותר מלוטש. זה משהו שאי אפשר לכמת, פשוט יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתיתה קצת יותר מדי בחגיגות של השנה החדשה אה?

לא ברצינות עכשיו.

המשחק גרוע ברמות - הדבר היחיד שמחזיק אותו עכשיו זה השרתים היעודיים והשם CALL OF DUTY

עם אני יראה לכם איזה דברים קורים לי במשחקים ... זה כמו קומדיה גרועה.

*מוות מאחורי מחסה (לא מאחורי קיר דק אלה ממש מאוחרי פינת מבנה)

*יריות מדוייקות ורצופות לראש על קאמפר - (יש צליל של HIT פעמיים והוא לא מת - הוא מאתר אותי ומרסס)

*יריות מדוייקות לכל פלגי הגוף לרוב מסתיימות בכישלון לעומת זאת יריות וריסוס רנדומלי לכיוון האוייב לרוב מסתיימות בHEADSHOT

*נזק טילים - אתמול זה קרה לי פעמיים ברצף ופשוט השתגעתי , יריתי טיל ממש לי בחור ששכב והוא קם והלך משם????? (GUN GAME)

*כמות הנזק שצריך לגרום לאוייב על מנת להרוג בDEATHMATCH רגיל היא פשוט אבסורדית - יורים ברצף יותר מ10 כדורים על מטרה אחת , שומעים את הHIT IMPACT והמטרה ממשיכה לרוץ כאילו כלום לא קרה. ** זה רלוונטי גם לנזק של הCHOPPER GUNNER מה זה?? מה אני יורה עם כדורי גומי???

*RESPAWN אחד המקולקלים שקיימים בכל משחקי הFPS.. האוייב פשוט מופיע מאחור בכמה מטרים. כל הזמן

*המשחק מלא בקאמפרים בגלל שהמשחק מזמין אותם להיות כאלה!!! אם בכל רגע נתון אוייב יקבל RESPAWN מאחורי למה לעזעזל לי להתקדם ולהיות פעיל בהריגת אוייב , אני פשוט אשכב בפינה אחרת כל פעם ואנשים ירוצו לי לכוונת.

* Flack jacket ' Steady aim ' Second chance שילוב של נובים הוא אמור להיות אסור לפי דעתי.

*[glow=red,2,300] למה אי אפשרת לעשות VOTE TO KICK?????????????????????[/glow]

בגלל הדברים האלה אני משחק רק HC

זה משגע אותי שאני מחורר מישהו והוא לא מת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...