מעבר פרופילים מהיר עם nvidia? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר פרופילים מהיר עם nvidia?

creed111

Recommended Posts

על מערכת ה- xp שלי, היה תוסף נחמד לדריבר של בשם nview, שהיה מאפשר ליצור פרופילים שונים, להקצות לכל אחד מהם שילוב של hot keys, וכך מעבר בין פרופיל אחד לשני היה מהיר. הסידור הזה היה לי נוח, כי אני צריך לעבור בין תצוגה של מסך אחד, לתצוגת שני מסכים. לימדתי את שלט ה - mce מהו שילוב הכפתורים לכל פרופיל, וככה קפצתי בקלות מאחד לשני.

ב- win7 אין יותר את nview, ולא הצלחתי למצוא לו תחליף ברשת.

יש איזו שיטה לבצע את מה שתיארתי בדירבר של , או באמצעות איזשהו תוסף?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ULTRAMON.

אבל היא לא יודעת לעבוד עם יותר משני מסכים, ולא זוכרת שהמסך בPORTRAIT.

פעם אחרונה שבדקתי הם עובדים על גירסה חדשה שתתמוך בזה.

בכל מקרה התוכנה הזאת נותנת הרבה יותר מלהפעיל ולבטל את המסך השני במהירות.

נסה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לך לנסות משהו... עדיין לא בדקתי את העניין בעצמי אבל שמעתי שעבד לפני מס' דריברים ב-win7. אין מה להפסיד:

1 - Download the latest Quadro Driver from Nvidia’s website.

2 - Using either WinRAR or 7-Zip open the driver file and extract the nview.CAB file to your desktop.

3 - Open the nview.cab file with WinRAR or 7-Zip and extract all the files into a folder on your desktop

4 - Run the nviewsetup.exe file as normal.

5 - nView Desktop Manager is now installed. You can go to the Control Panel and in Appearances and Personalization the nView Desktop Manager will be there now. You can click it and then enable it. Unfortunately there is no system tray icon for nView anymore but once you activate it all you have to do is right click and empty space on your desktop and you’ll see the nView Desktops option.

תעדכן אותי אם עובד ! אם זה לא יעבוד , אין הרבה מה לעשות - לך על ultramon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי טיפה עם שתי התוכנות, ולא הצלחתי להגיע להגדרת פרופילים שמתאימים לי.

הכי קרוב שהגעתי למה שאני רוצה זה לכתוב סקריפט קצר ב - autohotkey, ואני די קרוב לקבל את המעבר שאני רוצה.

חבל ש NVIDIA השאירו את NVIEW רק לכרטיסי הקוואדרו. ב , הגדרת הפרופילים והמעבר המהיר ביניהם הרבה יותר מוצלחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בשורות טובות (סליחה על ההקפצה)

מסתבר שניתן להתקין את NView גם על כרטיסי ב-Win7.

יוצרים קיצור דרך לקובץ ההתקנה nviewsetup.exe, מוסיפים לשורת ההרצה של קיצור הדרך את המתג f-

לדוגמא:

C:\NView\nviewsetup.exe -f

לאחר ההתקנה לוחצים כפתור ימני על שולחן עבודה, בוחרים Nview properties. לוחצים Enable ואפשר להגדיר שם מה שרוצים.

התקנתי גרסא 135.36 שהגיעה בתוך דריבר 260.99 (אותה הגרסא נמצאת גם בדריבר 263.00 ואני מאמין שהם לא היחידים). הללויה, זה עובד :xyxthumbs:

(אבל אין לי 2 מסכים כרגע לבדוק את הפונקצוינאליות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...