שאלה כללית על P7P55D EVO s1156 Core i5/i7 Intel P55, - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית על P7P55D EVO s1156 Core i5/i7 Intel P55,

elior021

Recommended Posts

היי

יש לי את הלוח אם הנ"ל

השאלה היא אם אני יכול לשים עליו מעבד I7 למשל i7 950, 3.06GHz, s1366, 8MB Tra למרות שהסוקט שלו 1156 ולא 1336

ואם כן אני מפסיד משהו שזה לא סוקט 1336?

עוד שאלה קטנה מה ההבדל מין מעבד BOX ל TRAY ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעשות את זה פיזית כי הוא צריך את סוקט 1336 ואם תנסה להכניס אותו פשות תהרוס את מעבד.

אם יש לך LGA 1156 אתה מוגבל ל I7 800.

הבדל בין TRAY ו BOX בזה ש BOX מגיע עם קירור ומאוורר של , שבסדר לשימוש בסיסי, אך לא מומלץ ל OC, כאשר עם TRAY אתה מקבל רק מעבד בלי קירור , לכן TRAY תמיד קצת יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LGA 1156 זה סוקט מצוין שנותן אפשרות ליהנות ממרובעי ליבה כמו I5 760 במחיר מתון. לפי TOM'S כל מעבד שיותר יקר מ I5 760 הוא Past the Point of Reason

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-cpu-overclock,2772-5.html

אולי תקרא בהמשך סיבות יחידות ללכת על LGA 1336.

למשחקים אין צורך ב HYPER-THREADING. יתרון של TRIPPLE CHANNEL במשחקים דם לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים מסדרת i5-7xx הם משתלמים מאוד. אני לא רואה טעם בקניית מעבד מסדרת i7-8xx כי זה לא ממש ייתן לך כלום.

במשחקים, אם אתה משחק ברזולוציה גבוהה אז למעבד כמעט ואין השפעה ולכן לא תרגיש בשום הבדל.

במשקים, אם אתה משחק ברזולוציה נמוכה, אז עדיין לא יהיה הבדל מורגש (בטח לא כזה שמתקרב להצדיק את ההפרש במחיר) בין המעבדים.

בקשר למכונות וירטואליות, 3 מכונות זה לא הרבה מאוד ומעבד מסדרת i5-7xx יתמודד איתן ללא בעיה. אם כבר להשקיע במשהו אז זה ביותר זיכרון עבור המכונות הוירטואליות.

בנוסף, אם אתה שוקל את ה- i7-8xx הייתי ממליץ לך לשקול בכלל את ה-Phenom IIx6 שעדיף ממנו עבור הרצה של מכונות וירטואליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אם אתה שוקל את ה-Core i7-8xx הייתי ממליץ לך לשקול בכלל את ה-Phenom IIx6 שעדיף ממנו עבור הרצה של מכונות וירטואליות.

לבנאדם כבר יש לוח, שאיתו הוא יכול להשתמש ב Core i7-8xx, אבל לא ב-.

ניחא אם היה מדובר ב Core i7-9xx וקניית לוח s1366, או קניית כלשהו וקניית לוח תואם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הייתה המלצה כללית ולא נקודתית.

לצרכים של פותח הדיון אין שום צורך ב- i7-8xx וזה מה שניסיתי להבהיר.

כדי להשלים את ההמלצה הוספתי את ההערה על כך שאם שוקלים מעבד מסדרת i7-8xx לצורך מכונות וירטואליות, יש הרבה יותר היגיון לפנות כבר לכיוון ה-Phenom IIx6 שייתן יותר באותו תקציב למטרה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שיש לי מפרט מוכן שכולל בתוכו את I5 760 פשוט לא היה את כל החלקים שרציתי

אז קניתי בינתיים מארז 1200 ספק סיסוניק 620 ואת הלוח P7P55D EVO s1156

לגבי זיכרונות יהיה לי 8 גיגה של 1333

הכי חשוב לי שהמכונות הווירטואליות יעבדו חלק ומהר השאלה היא אם I5 760 יכול להתמודד אם זה בצורה הכי טובה שיש

או שצריך להשקיע יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול, למה שלא יוכל?

סדרות ה- i5-7xx וה- i7-8xx הו למעשה זהות. שתיהן מבוססות על ארכיטקטורת Nehalem וליבת Lynnfield.

אמנם סדרת ה- i5-7xx אינה מכילה את טכנולוגית ה-HT, אך היא גם לא נחוצה, ועל הפרשי התדר אפשר לפצות ב-OC אם התדר הוא נורא חשוב.

לגבי זיכרונות יהיה לי 8 גיגה של 1333

רק תוודא שהזיכרונות עובדים במתח של עד (כולל) 1.65V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...