RSM ו-KSP - ראש בראש - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RSM ו-KSP - ראש בראש

rodnik

Recommended Posts

תתפלא, לא כולם רוצים להחליף ספק ב-300 ש"ח בשביל לשדרג כרטיס מסך ב-400 ש"ח, וזה טבעי שלא בכל חנות נותרו שאריות מסדרת HD4000 במחירי חיסול.

סדרת HD6000 יש ב-KSP, תוצרת Sapphire. יקרים יותר מ-PowerColor בכ-10%. זאת כאשר כרטיס TV זול יקר ב-RSM כמעט פי 2.

ספק מודולרי יש גם של 750W ב-440 ש"ח.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=10691

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=451571.0

אתה משווה צ'יפטק להק WIN+, אתה אומר 10% אתה מתכוון למשהו שהוא בכלל 230 שקלים.

אתה נותן לי פוסט של טרול שאין לו מושג על מה הוא מדבר והורחק כמה פעמים מהאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השיטה הכי אידיוטית שיש. אם יש בעיה לא ברורה נגיד בלוח אם או וכל אחד מהחלקים נרכש בחנות אחרת, אתה תמצא את עצמך מתרוצץ כמו מניאק בין החנויות שורף דלק וזמן.

תקרא טוב מה שכתבתי.

לידיעתך, כל החנויות עובדות בשיטה הזאת שאתה קורא לה אידיוטית.

כשהחנות צריכה להזמין נגיד 10 מסוג מסוים, מתקשרים ל15 יבואנים ומזמינים מהיבואן שנותן את המחיר הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות סטטית. ספקים מגיעים לחנות ונותנים הצעת מחיר. אם החנות מאבחנת חלק תקול היא בסך הכל צריכה לארוז את החלק ולשלוח לספק הרלוונטי. לקוח כדי לאבחן תקלה צריך להתרוצץ בין החנויות כאשר כל חנות תנסה להפיל את הבעיה על החלק שלא נמצא באחריות באותה חנות ספציפית. בסופו של דבר החסכון המזערי במעמד רכישת המחשב יתבטל. [br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 15:57:32

יש עוד פקטורים שצריך לקחת בחשבון , כגון יחס ללקוח ואיכות ההרכבה ...

מסכים לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור שהיה כך היה:

קניתי מ-KSP מספר חלקים להרכבת המחשב.

אחד מהם היה שלא הייתי מרוצה ממנו, לפחות מבחינת המפרט. אז לפני שנגעתי בו החלטתי ללכת להחליף לאחד יותר טוב.

אני מגיע לחנות, המוכר פותח את האריזה מסתכל על הלוח ואומר לי שכבר הרכבתי אותו ולכן לא יכול להחליף לי אותו.

אני מתעצבן ומתקשר למחלקת הלקוחות ואומרים לי שם להביא את זה לטכנאי החנות שגם הוא יראה.

הטכנאי מסתכל ואומר לי ששני פינים של המעבר עקומים. אכן כך הדבר.

השאלה היא, אם לא נגעתי בו, איך הפינים התעקמו?

כנראה שאותו מוכר עיקם אותם בבדיקה ואני נשארתי לא רק עם לוח שאני לא צריך, אלא עם לוח בעל פינים עקומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז מישהו יותר יקר או יותר זול ממישהו אחר בחלק כלשהו. באמת שווה לפתוח על זה נושא? ???

הרי ברור לכולנו לאן זה יוביל בסוף...

תנעלו לפני שזה יהפוך לעוד flamewar של סופ"ש, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז מישהו יותר יקר או יותר זול ממישהו אחר בחלק כלשהו. באמת שווה לפתוח על זה נושא? ???

זאת לא הכוונה, פשוט שמתי לב שהרכבת מחשב נפוץ ב-RSM היא הרבה יותר זולה...למה לא לפרסם את זה?

שווה לפתוח על זה נושא כי זהו מידע מאוד שימושי, איו מה לריב מי יותר "טוב".

מישהו יודע אם RSM עושים משלוחים\יסכימו לעשות משלוח מת":א לי-ם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הכוונה, פשוט שמתי לב שהרכבת מחשב נפוץ ב-RSM היא הרבה יותר זולה...למה לא לפרסם את זה?

יש לך P-SEE בי-ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה הטעות שלך , מה זה "מחשב נפוץ" ?? אין כזה דבר ... מחלקת השיווק של KSP רואה בחלקים X כחלקים נפוצים ולכן מתמחרת אותם זול, מחלקת השיווק של RSM רואה בחלקים אחרים "נפוצים" ומתמחרת אותם זול. במקרה עשית מפרט שיצא זול יותר בRSM וזה לא אומר כלום .... תבנה לפחות 30 מפרטים ואז תוכל לבוא לפה עם איזהשהם ממצאים קורלטיביים של מי זול יותר ומי יקר יותר .... וגם אז זה לא בדיוק מדעי.

אתה מזכיר את הפרסומות של שופרסל ומגה בול, עם השוואות סלי הקניות "הממוצעים" שכל עושה אצל הרשת המתחרה, וכמובן כמה לא מפתיע, לכל יוצא שהסל "הממוצע" יוצא זול יותר אצלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מלאי, KSP לוקחת ובגדול..

יש סניף של RSM ליד הבית שלי, חצי מהמוצרים שהם מפרסמים באתר לא קיימים בכלל בחנות :silly:

לעומת זאת ב-KSP, כל מוצר שהייתי צריך היה זמין במלאי (וגם יש ניטור באתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, המחיר של G35 הוא דווקא לטובת KSP ולטובת כל לקוח פוטנציאלי. במקרה הזה, עם הפרש של 200שח הייתי מוכן לעמוד חצי שעה בתור לKSP בשעת עומס, במקום לשבת על כוס קפה עם איש מכירות הכי נחמד בRSM. אבל זה אני, אחד שמרוויח פחות מ400שח לשעה.[br]פורסם בתאריך: 29.10.2010 בשעה 19:04:36

מבחינת מלאי, KSP לוקחת ובגדול..

היתרון הכי גדול בKSP מבחינת מלאי, זה שניתן לבדוק באתר באיזה סניפים נמצא המוצר שאני מחפש. יש את זה גם לSkyPC וזה אחד הדברים שחוסכים גם את הזמן שלי וגם את הזמן של עובדי החנות שעונים לטלפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...