משכורת של טכנאי מחשבים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משכורת של טכנאי מחשבים

juan svensen

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובה לאורלי מגון ברייס :

רשמת שטכנאי בלי ניסיון מקבל 5000 שקל בתור התחלה אז לצערי אני שנים בעולם ההייטק ואני מכיר טכנאים עם וותק של 5 שנים ומעלה שלא מרוויחים מעל 6 ברוטו השוק מת יש כמות מטורפת של טכנאים עם ובלי תעודה בחברה שעבדתי בה לאחרונה דטה סייף המנהל מחסן עשה פירמוטים והרכבות של מחשבים תראי לאן התחום התדרדר ? את רשמת שאפשר להגיע עד 30000 אלף בחודש :) אז בואי איתי לכח אדם או סתם לאיזה חברת הייטק ותגידי להם את זה אני מקווה שהם לא יצחקו לך בפנים אני מבין שאת סוכנת מכירות והתפקיד שלך לשווק את המכללה אבל 30 אלף ? נשמע כמו בדיחה מהקומדי קלאב , עבדתי עם תותח על בתחום והוא הרוויח 15K אלף ובחודש וזה מאוד נדיר היה לו תעודה גם של מהנדס רשת הוא לא היה טכנאי רגיל .

אני שהרווחתי 10 אלף שיש לי הכשרות והסמכות של IBM LENOVO עושים לי טובה בכלל שמדברים איתי על 5-6 ברוטו בחודש בעבודה האחרונה ביקשתי 7.5 במקום 10 והם עשו לי פרצוף באותו ראיון של עבודה באו עוד " 5 פועלים " לראיון יחד איתי דרך כח אדם אני בטוח שהם לא ביקשו מעל 5 אז למה שיקחו אותי ? כי בתכלס כל אחד שיש לו מכניקה עדינה וידע במחשבים יכול למלא את החור אולי לא בהצלחה כמוני ולא במקצועיות כמוני אבל השיקולים הכספיים הם מעל לכל מדובר בנישה טכנית ולא מגע עם כספים שכל טעות יכולה למוטט את החברה

בחברת בגבעת שמואל 7.5 אלף שקל מקבל הפועל ניקיון אבל להגיע לשם צריך להיות מקושר שיא וחבל :(

תגידו, באיזה סרט אתם חיים?

לפי התיאור של הבחור מדובר על העבודה הכי זוטרה והכי נחותה שאפשר לחשוב עליה בתחום הזה ולא משנה אם אתה עובד במסגרת של תאגיד בינלאומי או מוסד ממשלתי.

ולכל החכמולוגים שמשווים את זה לכל מיני שלומפרים שמפרסמים את עצמם כמתקני מחשבים בשכונה, זה בכלל לא עבודה.

אתה מוזמן לפרק

תגידו, באיזה סרט אתם חיים?

לפי התיאור של הבחור מדובר על העבודה הכי זוטרה והכי נחותה שאפשר לחשוב עליה בתחום הזה ולא משנה אם אתה עובד במסגרת של תאגיד בינלאומי או מוסד ממשלתי.

ולכל החכמולוגים שמשווים את זה לכל מיני שלומפרים שמפרסמים את עצמם כמתקני מחשבים בשכונה, זה בכלל לא עבודה.

היו מחשבים ניידים שאנשים עם 10 שנות ניסיון הסתבכו ואני מדבר על אנשים ב IBM HY , זה שהחלפת מסך LCD בנייד לא עושה את העבודה " זוטרה " ולא עושה אותך טכנאי מוסמך , אתה מקליד מחוסר ידע אם היה לך ניסיון בתחום לא היית מעז לרשום את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם שיהיה המון בהצלחה במציאת עבודה ,כמו שנאמר תתחיל לעבוד באיזה מקום ותחפש בו זמנית משהו יותר טוב!

למרות שאני מסכים איתך שלא צריך להתפשר !

אתם יודעים למה המשכורות בארץ כאלו מעפנות ?כי האנשים מוכנים לעבוד תמורת המשכורת שלהם וזה מתאים להם וזה מה שעצוב !!!!!!!!!!!

וזה מאוד חבל ,תראו את המצב בצרפת איך האנשים יוצאים לרחובות ונלחמים כדי שלא יעלו את גיל היציאה לפנסיה שם :וואלה כל הכבוד להם יש ביצים לו כמונו שלרוב משקשקות הביצים כאשר המנהל פונה אליך ושואל משהו חח וזה עצוב ביותר ,תכלס הצרפתים מזה צודקים ,לך תדע כמה זמן נשאר לך לחיות אחרי גיל 60 ואם בכלל תגיע לזה ,פה בארץ זה כמו עבדות .

כאשר כולם יצאו לרחובות וישביטו את האמא של המדינה הזאת אז אולי אולי משהו יקלוט שמשהו לא בסדר ,אולי באמת אנחנו לא משלמים מספיק כסף לאנשים !

טוב חפרתי מספיק !

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה ,

אבל אם היו " דוחים " טכנאים וחאפרים ללא תעודה אני מאמין שהשכר היה עולה פלאים , או ההיפך אם טכנאי חאפר היה מקבל 4.5K ובעל תעודה 7.5 ומעלה היה משמעות למקצוע ולאן להתקדם אבל שהשוק מוצף טכנאים חובבנים אז האינטרס של בעל הבית לשלם סכומים גבוהים הופכת לפחות כדאית , שאני ניגש לראיון עבודה מעמידים מולי אוסף של טכנאי חצר KSP וכאלה של 4.5 שאולי באים עם ניסיון מועט בניידים אבל החברה אולי מוכנה להשקיע עליהם זמן לימוד כדי לחסוך עלויות .

דרך אגב בהכשרות של מקבלים את הקורסים של גון ברייס בחינם ואף המבחנים נערכים אצלם על חשבון החברה ;D

אני שוקל ברצינות לעשות הסבה למקצוע אחר אפילו בתחום " הנדסאי " יש הצפה + אז שאורלי אומרת " תעשה קורס " ובמילה אחרי זה " 30 אלף " זה נשמע רחוק מהמציאות ודיי מופרך כנראה מה שרואים במשרד עם הכוס קפה והלפטופ לא רואים שבאים לקבל עבודה , אני אשמח להכיר מישהו בתחום הטכנאות שבא לראיון עבודה ואמר אני דורש 30 אלף וקיבל :) בתור בדיחה זה חזק מאוד , במקום מקבלים קיק בתחת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RGod אבל מה אתה רוצה ?-שטכנאים ילחמו בילד של השכן שלוקח 50 שקל על כמה שעות עבודה ?

אני פעם חשבתי לעבוד בתחום -אבל ראיתי מה קורה בתחום ולא הלכתי על זה

ואני יודע להתקין OSX על (לא סיפור גדול -אבל הרבה בקורסים סוג ז לא לומדים שטויות כאלו )

היום כל ילד רגיל יכול להיות טכנאי מחשבים

הרכבות מחשבים לרוב פשוטות מאוד -והתקנות תוכנה פשוטות מאוד

ומי שניתקע בקלות יכול לחפש פיתרון לבעיות באינטרנט

ככה שאין מה לעשות טכנאי מחשבים רגיל כמו גם מפתחי אתרים רגילים ועוד כמה מיקצועות ירדו למחירים נמוכים

כי השוק השתנה

פעם עם מישהו הציג את עצמו כטכנאי מחשבים או מעצב אתרים -זה נחשב מכובד

היום בכלל לא

מי שרוצה להרוויח לחם צריך ליתמודד בשוק הפרטי -שזה אומר לקחת סיכון על תוכנות פרוצות כי "בוזגלו" לא רוצה לשלם על הWIN בעברית שלו

ורוצה גם לילדה ועוד כמה תוכנות וכמה משחקים לילד

וכל זה על מחשב שהוא קנה ב1000 שקל שגם ניראה ככה

ואנשים כאלו לא ישלמו סכום נורמלי על תיקון שמגלם תוכנות ורווח טכנאי

בגלל זה גם יש טונות טכנאים נוכלים שעושים קומבינות להרוויח לחם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרפתים מוכנים לראות את הכלכלה שלהם קורסת העיקר לא לעלות את הגיל הפנסיה בשנתיים. ומי שמתפרע זה בעיקר שחורים שלא עובדים ממילא. הם יודעים שרפורמה בפנסיה זה הצעד הראשון בצמצום המדיניות הסוציאלית. בקרוב מאד יפסיקו להאכיל אותם בכפית והם יצטרכו לצאת לעבוד, שלא נדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע, תעצרו שנייה!

זה לא מזכיר לכם משהו, אבל מאוד מאוד מזכיר לכם משהו?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=446584.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=420483.0

רמי כהן = רומן גרוס = juan svensen? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שהוא תכנאי מחשבים ורשתות שהצליח להגיע למשכורת של 15K

אבל הלחץ והעבודה שהלבישו עליו היה מטורף .. כמובן שזה אחרי כמה שנים שהוא היה בחברה

הדגש כאן הוא "טכנאי מחשבים ורשתות", זה בד"כ אומר שהבנאדם לא רק יושב ומתקן כל היום,

אלא אדם שמתעסק ב-IT על כל גווניו בצורה רחבה, כגון: אבטחת מידע, מסדי נתונים, מערכות איחסון וגיבוי וכו'.

מעבר לכך, בתפקידים כאלה אפשר להגיע גם לשכר של 20,000 ו-25,000, אבל זה ממש לא בא מלהיות מומחה בנישה אחת ספציפית.

לעומת , ששם לפעמים צריכים איזה מומחה ומוכנים לשלם לו הון תועפות, כמו שהיה בזמנו עם DBA, שעשו פשוט שכר מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה לאורלי מגון ברייס :

רשמת שטכנאי בלי ניסיון מקבל 5000 שקל בתור התחלה אז לצערי אני שנים בעולם ההייטק ואני מכיר טכנאים עם וותק של 5 שנים ומעלה שלא מרוויחים מעל 6 ברוטו השוק מת יש כמות מטורפת של טכנאים עם ובלי תעודה בחברה שעבדתי בה לאחרונה דטה סייף המנהל מחסן עשה פירמוטים והרכבות של מחשבים תראי לאן התחום התדרדר ? את רשמת שאפשר להגיע עד 30000 אלף בחודש :) אז בואי איתי לכח אדם או סתם לאיזה חברת הייטק ותגידי להם את זה אני מקווה שהם לא יצחקו לך בפנים אני מבין שאת סוכנת מכירות והתפקיד שלך לשווק את המכללה אבל 30 אלף ? נשמע כמו בדיחה מהקומדי קלאב , עבדתי עם תותח על בתחום והוא הרוויח 15K אלף ובחודש וזה מאוד נדיר היה לו תעודה גם של מהנדס רשת הוא לא היה טכנאי רגיל .

אני שהרווחתי 10 אלף שיש לי הכשרות והסמכות של IBM LENOVO עושים לי טובה בכלל שמדברים איתי על 5-6 ברוטו בחודש בעבודה האחרונה ביקשתי 7.5 במקום 10 והם עשו לי פרצוף באותו ראיון של עבודה באו עוד " 5 פועלים " לראיון יחד איתי דרך כח אדם אני בטוח שהם לא ביקשו מעל 5 אז למה שיקחו אותי ? כי בתכלס כל אחד שיש לו מכניקה עדינה וידע במחשבים יכול למלא את החור אולי לא בהצלחה כמוני ולא במקצועיות כמוני אבל השיקולים הכספיים הם מעל לכל מדובר בנישה טכנית ולא מגע עם כספים שכל טעות יכולה למוטט את החברה

בחברת בגבעת שמואל 7.5 אלף שקל מקבל הפועל ניקיון אבל להגיע לשם צריך להיות מקושר שיא וחבל :(

אתה מוזמן לפרק

היו מחשבים ניידים שאנשים עם 10 שנות ניסיון הסתבכו ואני מדבר על אנשים ב IBM HY , זה שהחלפת מסך LCD בנייד לא עושה את העבודה " זוטרה " ולא עושה אותך טכנאי מוסמך , אתה מקליד מחוסר ידע אם היה לך ניסיון בתחום לא היית מעז לרשום את זה .

בIBM(גבעת שמואל נסגר כבר, נשארה שמה רק מעבדה שנסגרת השנה) לוקחים מהנדסי תוכנה טריים ללא נסיון עם שכר של 10-12 לחטיבות השרותים שלהם, אז אתה רוצה שטכנאי יקבל משכורת כזאת? בחברות כמו טלדור טכנאי ברזלים מקבלים 6-7+רכב עבודה ואומרים תודה, שרותי הממוחה והאינטגרטורים שלהם מקבלים 12-14 ואלה הם אנשים עם קצת הרבה יותר נסיון ממך, בתחומים שיותר רווחיים לחברה. אין מה לעשות אתה לא יכול לצפות שאחרי 10 שנים השכר שלך באותו תפקיד יעלה, ככל שהמקצוע יותר נפוץ השכר יורד, ואם אתה לא מתקדם מבחינה ניהולית או מקצועית השכר שלך ידרדר במשך השנים, אחרי 10 אנשים מצפים מבן אדם להיות מנהל כלשהו בתחום העיסוק שלו, אם אתה רוצה להיות עובד שחור אתה צריך להתחרות עם אנשים אחרים עם פחות נסיון(ושוב בסופו של דבר בתחום שלך אין הבדל בין שנה נסיון ל10 שנות נסיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לניסיון יש משמעות רבה מהירות של דיאגנוסטיקות , מהירות של פתירת תקלות וכו' היבואן מתחייב לתת תשובה תוך יומיים תכפיל את זה במספר המחשבים אז פה הניסיון זה פקטור רציני גם אם אני רק טכנאי ניידים אני מצפה שבתור וותק יתנו לי הרבה יותר חוץ מזה כל ההכשרות שעברתי ב לא נחשב ? אז אתה טועה כל הכשרה שקיבלתי חינם בגון ברייס זה אלפים .

אתה לא יכול לקחת אחד בלי ניסיון או עם ניסיון מועט ולתת לו לתקן מחשבים ניידים הוא יקרוס זה תחום עם אחריות מטורפת כי רוב בעלי המחשבים הם עסקים גדולים כמו , טלדור , מייקורוסופט וכו' ...

חוץ מזה שכבר קיבלתי 10K ורכב ופלאפון זה לא משהו בשמיים פשוט רוב החברות מעדיפות טכנאים ללא ניסיון ולהכשיר אותם כדי להזיל עלויות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...