המלצה לסדרת מדע בידיוני חדשה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסדרת מדע בידיוני חדשה

יהונתן

Recommended Posts

וויגר זאת סדרת פעולה בעיקר חלק אוהבים וחלק לא -אני אהבתי

גם יש שם המון על ה"בורג" ואני אישית חולה על ה"בורג"

DS9 שמתחילה מלחמה מסוימת ... לא רוצה לכתוב ספוילרים משתנה מאוד וגם אופכת בעיקר לסדרת פעולה

יש את "אנטרפריז" שמתחילה חלש אבל אופכת טובה מאוד בהמשך

SG1-מאין שילוב של מסע בין כוכבים \גולשים בזמן\וצוות לענין

הבעיה שלה שהיא מאוד ארוכה -10 עונות ואז יש את אטלנטיס שגם מאוד דומה עוד 5 עונות

יונבורס כבר שונה מאוד ועדין רצה

ויש גם סדרה מצוירת בינונית ומשעממת

בבילון 5 זה מתחיל חלש ניהיה מעולה עד שנגמרות 2 המלחמות העיקריות ואז זה סתם פילרים סוג ז

בטלסטר עוד לא ראיתי

הזכירו את X FILE שהתחלתי ליראות מחדש לא מזמן

זאת סדרה מעולה אבל הרבה יותר מתח\אימה

אפשר גם להזכיר את גולשים בזמן שמאוד טובה עד זמן מסוים אבל מתחילה להסריח ברמות שמחליפים את רוב השחקנים המקורים

למעשה כל פעם שמעיפים אחד מהמקורים הסדרה יורדת ברמה

אני חושב שבסוף רק דמות מקורית אחת נישארה

עם אתה חובב בידיוני את הסרטים הרגילים בטח ראיתה

אבל אולי לא יצא לך ליראות את "כדורי " או איך שזה לא ניקרא וזה לטעמי סרט חובה לאוהבי הזאנר (פארודיה בעיקר על מלחמת הכוכבים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין שעם כל הדיבורים על BSG אף אחד לא ציין את הסדרה החדשה CAPRICA שמבוססת BSG ומתרחשת בתקופה שהסילונים וטכנולוגית הלידה מחדש הומצאו.

בדיוק יצא פרק חדש אחרי תקופה ארוכה של המתנה.

סך הכל 10 פרקים עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שעם כל הדיבורים על BSG אף אחד לא ציין את הסדרה החדשה CAPRICA שמבוססת BSG ומתרחשת בתקופה שהסילונים וטכנולוגית הלידה מחדש הומצאו.

כי BSG הייתה אופרת סבון בחלל בהקחשה קאפריקה מודה בזה, הסדרה לא מעניינת יותר מידי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינתי אותה כי כרגע היא גרועה...

אשכרה אופרת סבון בחלל (כמו שדובי ציין) , תספור אחורה עד ה15.11 , בתאריך הזה נדע אם היא תזכה לעוד עונה או לא.

היוצרים/כותבים שלה ציינו שהם מתכננים שינויים בעלילה ככה שיותר מעריצי BSG יתחברו אליה , נקווה שזה יהיה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

אם כבר מדברים על אופרת סבון בחלל, SGU לוקחת בגדול (לפחות בעונה וחצי הראשונות, עכשיו מתחיל להיראות שאולי מישהו התעשת שם)

עונות הקליימקס של B5 הופכות אותה לסדרת המד"ב הטובה ביותר בכל הזמנים.

וזו תמיד המלצה טובה לראות את כל הסדרה שוב, מההתחלה (פעם בכמה שנים טובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

אם כבר מדברים על אופרת סבון בחלל, SGU לוקחת בגדול (לפחות בעונה וחצי הראשונות, עכשיו מתחיל להיראות שאולי מישהו התעשת שם)

איך עונה וחצי אם רק לפני שלושה שבועות התחילה העונה השנייה? איך?

גם באטלנטיס העונה הראשונה הייתה לא מוצלחת וזה כדי לבסס את הרעיון המרכזי בעלילה , העונה השנייה התחילה הרבה יותר טוב ונכון לעכשיו ממשיכה הרבה יותר טוב.

לSG-1 היה יתרון בזמנו כי היא התבססה הרבה על הסרט מ1994.

היא פחות גרועה מסטרגייט יוניפיחס.

אתה כנראה מת על אופרות סבון - קפריקה גרועה ועובדה שגם הרשת שבה היא משודרת יודעת את זה ומתכננת לבטל אותה אם לא יהיה שיפור משמעותי...

דרך אגב , גם היוצרים והכותבים שלה יודעים שהיא התפקששה להם כי בראיון הם אמרו שהם מתכוונים לשנות אותה ושהיא לא יצאה כמו שהם תיכננו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עונה וחצי אם רק לפני שלושה שבועות התחילה העונה השנייה? איך?

גם באטלנטיס העונה הראשונה הייתה לא מוצלחת וזה כדי לבסס את הרעיון המרכזי בעלילה ,

העונה השנייה התחילה הרבה יותר טוב ונכון לעכשיו ממשיכה הרבה יותר טוב.

^^ צודק, התייחסתי להפסקה באמצע העונה הראשונה כנקודת חיתוך בין עונות למרות שהיא לא.

לגבי אטלנטיס - למעט פרקים בודדים בלבד: זו סדרה גרועה להחריד (בכל העונות שלה)

- הפרקים הטובים הבודדים באטלנטיס היו אלה ש SG1 באו לבקר בהם :)

המשכתי לראות אותה עד הסוף רק בגלל שהיא חלק מהיקום של SG

(ומה זה "נכון לעכשיו?" הסדרה SG אטלנטיס נגמרה מזמן)

לא רואה את עצמי צופה בבילון 5 מההתחלה -אחרי שאני מכיר את העלילה

בגלל זה אמרתי פעם בכמה שנים טובות.. חכה שנתיים שלוש, אתה תתפלא כמה כיף זה לראות את זה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ צודק, התייחסתי להפסקה באמצע העונה הראשונה כנקודת חיתוך בין עונות למרות שהיא לא.

לגבי אטלנטיס - למעט פרקים בודדים בלבד: זו סדרה גרועה להחריד (בכל העונות שלה)

- הפרקים הטובים הבודדים באטלנטיס היו אלה ש SG1 באו לבקר בהם :)

המשכתי לראות אותה עד הסוף רק בגלל שהיא חלק מהיקום של SG

(ומה זה "נכון לעכשיו?" הסדרה SG אטלנטיס נגמרה מזמן)

בגלל זה אמרתי פעם בכמה שנים טובות.. חכה שנתיים שלוש, אתה תתפלא כמה כיף זה לראות את זה שוב :)

ה"נכון לעכשיו" התייחס ליוניברס... זו הייתה השוואה של עונה ראשונה מול עונה ראשונה (אטלנטיס ויוניברס) ואיך שבעונה השנייה הסדרה השתפרה (אטלנטיס) ואיך שיוניברס מראה שיפור.

והיו לא מעט פרקים טובים באטלנטיס , אם לא אהבת אותה אז לא אהבת אותה , אני לא אתווכח על טעם ועל ריח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הפרקים הטובים ביותר של DS9 זה הפרקים "המוזרים" כמו Little green men וwho morns for morn(הפרק הזה היה גאוני 3> morn) הקטע של הסדרה שבשונה מTNG ווייאג'ר בגלל שזה תחנת ומקום "קבוע" הם יכלו להכניס המון המון דמויות עיקריות והמון דמויות משנה ובאמת לייצר עומק כיוון שלא כל פרק היה צריך להיות "גילנו צורת חיים חדשה > הכנס תעלומה רנדומאלית כאן > טרוי מה לדעתך הם מרגישי עכשיו > data מנסה להצחיק > Q מגיע לביקור > רייקר עושה פעללולים > ג'ורדי פוטר הכל ע"י היפוך הקוטביות של הסאב ספייס אמיטר > end credits", דמויות המשנה החוזרת בסדרה הזאתי מעלות אותה דרגה אחת מעל כל הסדרות האחרות של Star-trek, אם רוצים לראות פיצוצים בשביל זה יש את ווייאג'ר, אם רוצים לראות דילמות מוסריות כל הזמן בשביל זה יש את TNG, אם רוצים הומור, עומק, דרמה טובה, ומתח טוב בשביל זה יש את DS9.

בנוסף לזה כמובן גם הקאטס של DS9 מעולה כאשר רוב הקאטס הורכב משחקני תאטרון וטלביזיה מנוסים, וכמובן אין את הילדון המציק(וטוב שנפטרו ממנו) ואין את טרוי עם המחשוף המוגזם של ציצים לא יפים במיוחד בכל פרק..

הרגת אותי מצחוק...אבל עדיין לא יעזור אין על השחקנים ב TNG ,אני עכשיו מוריד את DS9,אני אתן לזה צ'אנס,לא שיש יותר מדי ברירות,אין יותר מדי אופציות,

כל הסדרות סטייל אבודים אני לא אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TNG זה קלאסיקה, יש את פיקארד המצוין וDATA.

DS9 לא משהו אבל באמת משתפר קצת בהמשך.

ההפתעה הגדולה מבחינתי זה VOYAGER שבהתחלה לא התחברתי, ועד היום מבחינתי זאת הסידרה הכי טובה מבין השלושה האחרונים.

הדמות של הדוקטור מאוד מוצלחת.

7O9 משהו לא הסתדר לי במשחק שלה אבל הדמות גם מאוד מוצלחת ומשעשעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...