המלצה לסדרת מדע בידיוני חדשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסדרת מדע בידיוני חדשה

יהונתן

Recommended Posts

אהלן,

אני פריק קשה של בדיוני,במיוחד מסע בין כוכבים ; הדור הבא,עד לא מזמן ראיתי שוב את כל העונות מהתחלה,עכשיו אני משלים פערים עם

מסע בין כוכבים ; וויאג'ר,בהתחלה היה לי קשה עם הסדרה,עם קפטן ג'יינווי,למרות שאני בעד שיוויון זכויות ואני חושב שגם לנשים מגיע להיות קפטניות

עדיין,קפטן פיקארד הציב רף מאד גבוה,גם במשחק ובמעמד שלו,הצוות של וויאג'ר לא רציני כמו באנטרפרייז.

ראיתי בזמנו גם את בבילון 5,שגם היה טוב,DS9 רק את הפרקים הראשונים,כי היה לי קשה אחרי הדור הבא,מאד עייף לעומתה.

אני כנראה לא מעודכן,כי בשנים האחרונות אני לא כל כך רואה ,אולי קצת נשונל ג'יאוגרפיק וטיפה .

אני חייב איזה סדרת בדיוני חדשה.

שמעתי שסטארגייט נחמדה.

אשמח להצעות...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית אהבתי את סטארגייט אטלנטיס, סדרת בת של סטארגייט. חבל ששידרו רק את העונה הראשונה שלה בארץ...

יש את באטלסטאר גלקטיקה שזו סדרה מצויינת אבל לפעמים חופרת בצורה פילוסופית כזאת וזה לא מתאים לכל אחד.

מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פילוסופית זה טוב....זה מה שאהבתי במסע בין כוכבים,הם הציגו מלא בעיות שאנחנו מתמודדים איתם היום כאילו הם קורות בכוכבים אחרים,

וגם הציגו אותנו(האנושות) כאילו אחרי כל הבעיות בעולם כמו בצע כסף,זיהום,עוני,מלחמות...וכ"ו.

באטלסטאר גלקטיקה אתה אומר ? יללאה ננסה...

יש עוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fringe - סדרת בדיוני מס 1 אצלי. מהיוצרים של "אבודים".

הסידרה היא על סוכנת FBI במחלקה מיוחדת שחוקרת מיקרים על טיבעיים.

עכשיו משודרת העונה ה3 של הסידרה, הנה קטע מהפרק הלפני אחרון (ללא ספוילרים בקטע עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הסדרה Doctor Who שאמנם לא ראיתי אותה, אבל שמעתי שהיא מדהימה. זה אמור להיות רימייק לסרט בריטי משנות ה-90.

לא זה לא, זה המשך של סדרה שרצה משנות השישים עד תחילת שנות התשעים. ולא ממש הייתי קורא לה מדהימה (כיפית כן, ויש לה פרקים מוצלחים, אבל לא מדהימה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה אחזור על חלק מההמלצות אבל:

Fringe

FireFly (רק חבל שיש עונה אחת וסרט)

Stargate SG-1 , Stargate Atlantis והסדרה החדשה Stargate Universe שהתחילה את עונתה השנייה לאחרונה (שמסתמנת להיות טובה יותר מהעונה הראשונה)

שים שבמקרה של סטארגייט , מומלץ להתחיל בSG-1 ורק אז לעבור לאטלנטיס ומשם ליוניברס.

Battlestar Galactica

יש גם את Gene Roddenberry's Andromeda שהיא חביבה...

Eureka שהיא קומדית בדיוני חביבה מאוד...

Warehouse 13 שהיא גם סדרת בדיוני חביבה

בנוסף, יש גם את Terminator: The Sarah Connor Chronicles אם אתה בקטע של שליחות קטלנית...

אני אישית אהבתי את סטארגייט אטלנטיס, סדרת בת של סטארגייט. חבל ששידרו רק את העונה הראשונה שלה בארץ...

אתה לא יכול להיות יותר טועה , שידרו את כל חמשת העונות מס' פעמים בHOT ZONE (ערוץ 5 בכבלים) כולל בחופש הגדול האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי לראות את באטלסטאר גלקטיקה לפני שבוע בערך

(מרתונים מטורפים , מזל שאני מובטל...)

וכמובן שאני מטרף להמלצה

על פיירפליי גם שמעתי דברים טובים, אבל עוד לא הספיקותי לראות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...