המלצה לסדרת מדע בידיוני חדשה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסדרת מדע בידיוני חדשה

יהונתן

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, ממליץ ביותר כן לראות את DS9. לדעתי - הסידרה אף עולה על הדור הבא. הדמויות בה מרתקות. יש קו עלילה ראשי ומעניין. יש פרקים שמתעסקים הרבה בנושאים האהובים על רודנברי - טבע האדם, הבדלים בין תרבויות וכן הלאה. לטעמי, יצירת מופת. תן עוד נסיון. בעונות האחרונות פשוט אי אפשר להפסיק לצפות בסידרה.

(וד"א, מה עם Enterprise? עונה ראשונה גרועה, אבל אחרי זה מקבלים סידרה חביבה ביותר - שבתור חובב מב"כ אתה צריך לראות).

עוד כמה סדרות מוצלחות:

1) Stargate SG-1: בוא נתחיל מהעבודה הפשוטה שהסידרה היא עם ריצארד דין אנדרסון (מקגייוור) המדהים. תענוג לראות אותו, הנונשלנט וההומור שהוא מקרין ברגעי האקשן מעולים. פרט לכך, זו אחלה סידרה, מלאה בהומור, הומור עצמי ובאקשן טוב, עם צוות מעולה. עם זאת, לדעתי העונה הראשונה דיי גרועה. צריך לצלוח אותה בשביל להנות מסידרה מעולה.

Atlantis דיי גרועה לדעתי. אין שום דבר טוב במיוחד בסידרה. אבל צריך לראות אותה בשביל יוניברס, שעושה רושם שתהפוך לסידרה מעולה.

2) BSG: אני לא מסכים עם הקביעה שהיא "פילוסופית". יותר פילוסופית בגרוש, טרחנית, ועם מלא חורים בעלילה.

עם זאת, זו סידרה שסה"כ כיף לראות. היא לא גרועה, פשוט ניסתה לעשות מעצמה איזו יצירת מופת ופיספסה בגדול. ההפקה שלה מעולה, התסריטים גרועים.

3) Firefly: סידרה מצויינת. סה"כ קצרה, אז זה לא בעיה "להשלים" אותה.

אין יותר מדי מה להגיד, הסידרה נגמרה עוד לפני שהחלה.

4) X-Files: זה לא מד"ב "קלאסי", אבל אם לא ראית - תראה מייד. יצירת מופת.

זהו. מקווה שתהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, ממליץ ביותר כן לראות את DS9. לדעתי - הסידרה אף עולה על הדור הבא. הדמויות בה מרתקות. יש קו עלילה ראשי ומעניין. יש פרקים שמתעסקים הרבה בנושאים האהובים על רודנברי - טבע האדם, הבדלים בין תרבויות וכן הלאה. לטעמי, יצירת מופת. תן עוד נסיון. בעונות האחרונות פשוט אי אפשר להפסיק לצפות בסידרה.

(וד"א, מה עם Enterprise? עונה ראשונה גרועה, אבל אחרי זה מקבלים סידרה חביבה ביותר - שבתור חובב מב"כ אתה צריך לראות).

עוד כמה סדרות מוצלחות:

1) Stargate SG-1: בוא נתחיל מהעבודה הפשוטה שהסידרה היא עם ריצארד דין אנדרסון (מקגייוור) המדהים. תענוג לראות אותו, הנונשלנט וההומור שהוא מקרין ברגעי האקשן מעולים. פרט לכך, זו אחלה סידרה, מלאה בהומור, הומור עצמי ובאקשן טוב, עם צוות מעולה. עם זאת, לדעתי העונה הראשונה דיי גרועה. צריך לצלוח אותה בשביל להנות מסידרה מעולה.

Atlantis דיי גרועה לדעתי. אין שום דבר טוב במיוחד בסידרה. אבל צריך לראות אותה בשביל יוניברס, שעושה רושם שתהפוך לסידרה מעולה.

2) BSG: אני לא מסכים עם הקביעה שהיא "פילוסופית". יותר פילוסופית בגרוש, טרחנית, ועם מלא חורים בעלילה.

עם זאת, זו סידרה שסה"כ כיף לראות. היא לא גרועה, פשוט ניסתה לעשות מעצמה איזו יצירת מופת ופיספסה בגדול. ההפקה שלה מעולה, התסריטים גרועים.

3) Firefly: סידרה מצויינת. סה"כ קצרה, אז זה לא בעיה "להשלים" אותה.

אין יותר מדי מה להגיד, הסידרה נגמרה עוד לפני שהחלה.

4) X-Files: זה לא מד"ב "קלאסי", אבל אם לא ראית - תראה מייד. יצירת מופת.

זהו. מקווה שתהנה :)

DS9-עולה על הדור הבא ? אין סיכויייייייי......

אבל בנוגע לזה שלא נתתי סיכוי,אתה צודק...

הבעיה שלי היתה אם אני זוכר נכון זה החוסר אקשן,התחנה סטטית,לא זזה,הכל בא אליה...

בדור הבא הם כל פעם הגיעו למקום חדש...

אני עכשיו האמת משלים פערים ומוריד את עמוק 9,גם עם וויאג'ר היה לי בעיה בהתחלה

ועכשיו אני באמצע עונה 4 וניהיה סבבה לגמרי,מיוחד ש SEVEN OF NINE הגיעה...(אני מאוהב בה...).

אני אוריד גם את אנטרפרייז בהמשך...

תיקים באפילה ראיתי הכל כולל הסרט...

טוב...

סטארגייט,פיירפליי,בטלסטאר גלקטיקה....[br]פורסם בתאריך: 18.10.2010 בשעה 15:18:28

וואיג'ר הולך להיות טוב לקראת העונה השלישית/רבעית.

ולגבי "מסע בין כוכבים"-לשם אנחנו צריכים לשאוף,אני מתכוון כתרבות המין האנושי.

כמו שהם צפו הרבה מהטכנולוגיה של היום אני אופטימי ומאמין שלשם אנחנו שואפים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על Fringe, מה שאני הכי אוהב בסדרה הזאת (ואולי תרצה לדעת לפני שתתחיל לצפות בה, במקרה שלי זה בהחלט מה שמשך אותי לסדרה הזאת) זה שהיא יחסית קרובה למציאות (לעומת סדרות/סרטי מד"ב אחרים שראיתי, וזה לא הרבה)

בסדרה הזאת (לפחות בתחילתה, כשקורים דברים מוזרים אבל פשוטים יחסית להמשך הסדרה) מנסים להסביר את הדברים בצורה מדעית, עם אמיתי (בעיקר)

חוץ מזה שבסדרה יש הרבה מסתורין, לא רוצה להרוס, אז אני לא אפרט מעבר לזה

Warehouse 13 ו- Eureka דומים בצורה כלשהי - ואפילו היה ב Warehouse 13 פרק שבו איזה בחור מ - Eureka בא אליהם לעשות משהו, ואחרי זה היה פרק ב- Eureka שבו מישהי מ- Warehouse 13 באה לבקר

Warehouse 13 - זה על מחסן ענקי שמכיל המון חפצים (כשאומרים "artifact" נשמע נשמע פחות משעמם) עם אפקטים מוזרים - בניגוד ל Eureka ו- Fringe, פה בקושי טורחים להסביר איך לעזאזל זה עובד בצורה מדעית, אבל זה נחמד, זה עוקב בעיקר אחרי 2 מהעובדים במחסן הזה, שהתפקיד שלהם זה למצוא חפצים מוזרים כאלה, לנטרל אותם ולהחזיר אותם למחסן, אם כי קורה מדי פעם שהם עסוקים בלהתמודד עם בעיות שקורות בתוך המחסן עצמו

Eureka מתמקד בעיקר בשריף של עיירה בשם הזה, שלמרות שהוא לא מדען גאון כמו שאר תושבי העיירה, הוא דיי טוב בלגלות איזה גאון בדיוק אחראי על הדברים הממש מוזרים שקורים היום, ואיך לתקן את זה, כמו איזה קטע שבו מישהו בטעות יצר שמש נוספת, או שאיזו מערכת עתיקה עמדה להשמיד את רוסיה לגמרי, או שפתאום כמעט כל האנשים בעיירה נהיו מטומטמים, ועוד דברים בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4400 - לא בדיוני קלאסי, אבל סדרה מעולה.

סטארגייט יוניברס מעולה, כמו שכבר אמרו, לדעתי יותר טובה מSG1 ואטלנטיס.

אותי באטלסטאר גלקטיקה שיעממה, אבל ראיתי אותה עד סופה.

אני דיי בטוח שקוראים לזה "The 4400" והאמת היא שאני הרגשתי שאין ממש פואנטה בסדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ראית גם את הסרט שהוציאו כדי לסגור את כל הקצוות בעלילה?? הוא נקרא The Plan אם אני לא טועה...

הוא מראה איך ולמה התחילה המלחמה ועוד כמה דברים... :xyxthumbs:

כן ראיתי אותו מיד כשסיימתי את הסדרה

את האמת-

משהו בו לא הסתדר לי ואני לא יכול להצביע בדיוק מה (אחד הדברים שאוכל להגיד בלי לספיילר הוא שדמויות שלא היו אמורות להכיר אחת את השנייה באותו הזמן, הכירו וזה היה נראה לי מנותק מציר הזמן של הסדרה)

יכול להיות שעבר לי יותר מדי זמן משלוש העונות שסיימתי מזמן לבין הרביעית שסיימתי רק עכשיו

או שבאמת נהייתי טמבל עם השנים והפסקתי להבין סרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ds9 התחילה להיות טובה רק מהעונה ה-6,שם התחיל הסיפור שנקרא "The Dominion War".אז הסדרה הפכה למרתקת,שם בסיפור התרכזו בצד המלחמתי היקום של סטאר-טרק.מה שהפך את הסדרה לממש סאגה

לא, הפרקים הטובים ביותר של DS9 זה הפרקים "המוזרים" כמו Little green men וwho morns for morn(הפרק הזה היה גאוני 3> morn) הקטע של הסדרה שבשונה מTNG ווייאג'ר בגלל שזה תחנת ומקום "קבוע" הם יכלו להכניס המון המון דמויות עיקריות והמון דמויות משנה ובאמת לייצר עומק כיוון שלא כל פרק היה צריך להיות "גילנו צורת חיים חדשה > הכנס תעלומה רנדומאלית כאן > טרוי מה לדעתך הם מרגישי עכשיו > data מנסה להצחיק > Q מגיע לביקור > רייקר עושה פעללולים > ג'ורדי פוטר הכל ע"י היפוך הקוטביות של הסאב ספייס אמיטר > end credits", דמויות המשנה החוזרת בסדרה הזאתי מעלות אותה דרגה אחת מעל כל הסדרות האחרות של Star-trek, אם רוצים לראות פיצוצים בשביל זה יש את ווייאג'ר, אם רוצים לראות דילמות מוסריות כל הזמן בשביל זה יש את TNG, אם רוצים הומור, עומק, דרמה טובה, ומתח טוב בשביל זה יש את DS9.

בנוסף לזה כמובן גם הקאטס של DS9 מעולה כאשר רוב הקאטס הורכב משחקני תאטרון וטלביזיה מנוסים, וכמובן אין את הילדון המציק(וטוב שנפטרו ממנו) ואין את טרוי עם המחשוף המוגזם של ציצים לא יפים במיוחד בכל פרק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...