www.blizzard.co.il - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

www.blizzard.co.il

Nonister

Recommended Posts

שלום לכל הגיימרים הישראלים. אילו ביניכם שחובבים משחקי בליזארד בעיקר.

הקמנו ביחד קבוצת גיימרים ישראלים את האתרים הבאים למשחקי בליזארד.

www.Blizzard.co.il

בבקשה תעירו, תגיבו, תבקרו. אנחנו ממש נשמח לשמוע איפה ואיך אפשר להשתפר.

אילו ביניכם שרוצים לעזור בבנייה בבקשה ליצור איתי קשר. האתרים, התכנים, התכנות והגרפיקה נבנו על ידי בשביל .

לכן כל אחד שמעוניין בלכתוב, לתרגם, לצייר, לעצב מוזמן.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה אתם רוצים, איזה זכויות הוא הפר?

אממ .. אתה רציני? אפילו אם נתעלם לחלוטין מהדומיין, כל האתר בנוי מלוגואים וגרפיקה גנובה ישירות מהאתר של בליזארד, נראה לך באמת שהם קיבלו רשות להשתמש בזה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט מכיוון ש- זו מילה מילונית אז אין להם בעייה.

ממש לא, אתה רואה את ה-R ליד הלוגו שהם "גנבו"? זה אומר שזה סימן רשום, עזוב את זה שהם עשו את זה בלי רשות, הם אפילו לא החכימו לרשום שBlizzard כו' הם שמות רשומים ושייכים לחברת ActivisionBlizzard LLC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו השם שייך להם. ברגע שפתחת אתר כזה זה כאילו אתה הנציג בארץ. אני ממליץ לך להוריד מהר את האתר.

אני זוכר פעם כשהייתי צעיר היה את פוקימון הישראלי, האתר ירד בסופו של דבר אחרי שהאחראים על המותג איימו בתביעה. בקיצור, אין לך רשות להשתמש בשם הזה חבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם 3 אתרים שנבנו על ידי במהלך תקופה ארוכה ממש. האתרים מכילים אין סוף חומר על המשחקים וקהילות גדולות ופיעלות המשחקים בהם.

נשלח לבליזארד יותר מ100 מיילים שונים על דיווח התקדמות האתרים במטרה להפוך להיות האתר הרישמי של ואנחנו קרובים.

http://www.wow-europe.com/en/links/fansites.html

בליזארד אישרו לנו להשתמש בלוגויים ובגרפיקה. לא מעניינת אותם, אבל זה שיש אנשים שבונים ומקדמים את הקהילות שלהם ומפרסמים את המשחקים, ועוד עושים את זה ללא מטרות רווח אישי די הדהים אותם והם ממש התלהבו.

בקיצור כל עורכי הדין שהגיבו פה. תתעסקו בעיקר ולא בשטויות שאתם לא כל כך מבינים בהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין אתר מעריצים שמורשה לשים לוגו של בליזארד, לאתר שקורא לעצמו 'בליזארד' ומתנהג כמו אתר רשמי של החברה לכל דבר ועניין, למרות שהוא לא (גם אם אולי מתישהו הוא יכול להיות).

אני מקווה בשבילך שאני ושאר 'עורכי הדין' טועים, בהצלחה בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם 3 אתרים שנבנו על ידי במהלך תקופה ארוכה ממש. האתרים מכילים אין סוף חומר על המשחקים וקהילות גדולות ופיעלות המשחקים בהם.

נשלח לבליזארד יותר מ100 מיילים שונים על דיווח התקדמות האתרים במטרה להפוך להיות האתר הרישמי של ואנחנו קרובים.

http://www.wow-europe.com/en/links/fansites.html

בליזארד אישרו לנו להשתמש בלוגויים ובגרפיקה. לא מעניינת אותם, אבל זה שיש אנשים שבונים ומקדמים את הקהילות שלהם ומפרסמים את המשחקים, ועוד עושים את זה ללא מטרות רווח אישי די הדהים אותם והם ממש התלהבו.

בקיצור כל עורכי הדין שהגיבו פה. תתעסקו בעיקר ולא בשטויות שאתם לא כל כך מבינים בהם :)

נוני אתה מפספס פה כמה דברים, א) אין Legal notice באתר, ב) אוסרת על רישום דומיינים עם שמות מלאים או חלקיים של השמות הרשומים שלה.

http://us.blizzard.com/en-us/company/about/legal-faq.html

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Can I register a domain names containing some portion of your product names such as "star-craft.com" or "war-craft.com?"

No. We are concerned that such use could cause confusion for our customers who may assume that the domain is associated with Entertainment®.

אני ממש בספק שהרשו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...