אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גיל שבוע טוב

מה קרה? מה זאת אומרת לא נדלק? הסוללה בסדר ?

זה מוזר?

זה בטח לא ינחם אותך אבל אצלי הפלסטיקה מתפרקת יותר מיום ליום.

אתה מתכוון להזמין את ה- c peel?

דרך אגב נראה לך שה- c peel 168 לאייפוד 4 יתאים לגירסת כחיפוש מגירסאות ישנות יותר ?

עריכה:

בעצם זה לא אמור להתאים, אלא אם אייפוד 4 וכול הקודמים לפניו, באותו גודל, מה שכמדומני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב

קראתי על התופעה הזאת גם בפורום באנגלית של YOSION.. משתמשים דיווחו שהעסק הפסיק לעבוד אחרי עדכון תוכנה. להם זה קרה אחרי העדכון ל 0.9.7 ואצלי זה פשוט חיכה עוד עדכון.

הייתה לי גם בעיה עם ה SIM שהיה שחוק מאד והחלפתי אותו אצל אורנג'.

עכשיו אני נאלץ להשתמש בטלפון הקודם שלי עד שיהיה פתרון לבעיה..

אחרי החגים בחו"ל אני אשקול להזמין C PEEL אחד לאייפוד דור 3 שיש לי ואחרי שאני אצליח להשמיש את האייפוד 4 (צריך להחליף מסך וזה כבר בדרך לארץ וצריך גם JAILBREAK וגם על זה עובדים), אני מקווה שה C PEEL 168 יהיה כבר זמין.. שים לב לתמונות בקישור הקודם שצירפתי, רואים שם בבירור שיש חור מסודר עבור המצלמה האחורית של האייפוד 4 וגם הגודל של המתאם כבר מיועד לנגן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ראיתי את הקישור ששלחת לי; ה-C נראה מצוין.

ה- C PEEL בנוי הרבה יותר טוב, והוא נראה גם כך, ולמרות שהערת שלפעמים התמונות מבלבלות, אני חושב שבכול זאת הפער לא יהיה כול כך גדול,אם יהיה בכלל ; מה עוד שראיתי סרטן בו מציגים את הפיתוח במסגרת חדשות בטלויזיה הסינית.

אהבתי בו , גם את העובדה, שלא צריך להפעיל ו/או לכבות אותו ו/או לעשות ריסט כשצריך, על ידי כפתור שנמצא מאחורי הכיסוי של הסוללה והכרטיס; ולשאלתך שאלת פעם למה אני בכלל פותח אותו, אז אני מוציא את הכרטיס כול פעם שאני במשרד, כי מה לעשות הקליטה איתו כאן גרועה/בעצם בלתי אפשרית, ובסלולרי הישן שלי קולטים מצויין - ישנן דרך אגב עוד מקומות בהן הקליטה ב- PEEL לא טובה, כמו בסלולרי הישן שלי; כמובן שכול הפתיחות והסגירות דפקו לי את המבנה הפלסטי שלו ,שנתברר שאינו עשוי מחומרחזק במיוחד.....

גם מבנה ה- בPEEL, האליפטי שלו, מזכיראת מבנה האייפוד, ונראה יותר יפה.

דרך אגב, למה אתה מחכה דווקא לאחר החגים חו"ל? אתה חושב שלאחר החגים המחיר יהיה יותר זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה PEEL 520 ירד חודשיים אחרי שהתחילו למכור ב DX אז אין סיבה שגם ה C PEEL לא יוזל.. כל מוצר חדש כזה יוצא לשוק במחיר גבוה יותר כדי לייצר מקסימום רווח ולכסות עלויות של מחקר ופתוח. גם ככה עכשיו בתקופת החגים בחו"ל המשלוחים מאד איטיים ויש להם מעט ימי עבודה לטפל בהזמנות..

אני עוד מתכוון לבדוק את ה PEEL שלי על נגן אחר.. אולי הוא כן עובד וזאת רק בעיית תוכנה (עד שתצא גירסה 0.9.9 או חדשה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל,

מצטרף פה לדיון המתחדש בעקבות כך שקניתי לאחרונה טאץ 4 32GB ויעדתי לי בעתיד לקנות את התוסף כך שיתן לי "וואנבי אייפון".

ה-T168 הוא "המומלץ" כעת? את הרכישה אני אבצע כנראה עוד חודש בערך ונקווה שאז גם ירדו המחירים עם תחילת השנה וספירת מלאי ותום הכריסמס.

האם גם כאן יבואו חיקוים/חלופות כמו בדגמים הראשונים למוצר הנ"ל שאולי יתעלו על המקור ויעדיפו קניה שלהם על פני ה-C PEEL?

סקרן לשמוע חוות דעת נוספות של אנשים שרכשו את הגרסאות הישנות ויש להם טענות/הערות... :xyxthumbs:.

נ.ב-

זה שנשבר לו המסך של הטאץ' 4- איך זה בדיוק קרה? זה לא קצת סרט עכשיו למצוא מסך (רטינה) חדש? או שזה רק הדיג'יטייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...