אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

תשמעו פוסט של 20 דפים לא הולך ברגל.. אבל אני כבר מבולבל.. מדובר פה ב2 מוצרים נכון? iSky Peel 250 (II) & C PEEL ?

מישהו יכול לאמוד על ההבדלים בינהם? ומה עדיף?

ולאלו שכבר רכשו, יש התקדמות בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי ה C PEEL

אמור להיות יותר טוב מאשר PEEL 520

קשה לדעת באמת כי אין פה בינתיים אף אחד אובייקטיבי שיש לו את ה C PEEL ויכול לספר איך הוא...

לטעמי ב PEEL 520 הבעיה העיקרית היא האפליקציה שלהם שעדיין בטא ויש בה בעיות. אני עדיין מקווה שהם יגיעו לגירסה סופית כלשהי וזה יעבוד יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע כל האינטגרציה הסלולרית מבוצעת ע"י אפליקציה? כלומר שיחות וSMS..?

אני מתאר לעצמי שלכל מוצר משלו.. ומה היא מידת הנוכות בהשוואה לאייפון?

עוד שאלה, יש הצדקה להבדל במחיר בין PEEL 520 ל C PEEL, מה נותן ה$40+ הפרש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בחומרה-ג'קט שמתלבש על האייפוד טאצ' ומוסיף לו יכולת סלולרית.

זה חייב לבוא עם אפליקציה כי באייפוד אין את אפליקציית הטלפון של האייפון.

אף פעם לא היה לי אבל אני בטוח שהוא יותר נוח בתור טלפון מהקומבינה הזאת של אייפוד+PEEL, אבל ההפרש במחיר עצום (ועם כל הכבוד, אני למשל לא הולך להוציא 3000-5000 ש"ח על שום סמראטפון. לא עד כדי כך מכור 8) ).

לא ברור אם ההפרש של 40 דולר בין ה-520 ל PEEL של COMING באמת שווה.. בשביל לדעת את זה צריך להתנסות בשני המוצרים ולהשוות ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל אני חייב לומר שיש פה משהו מסריח ("Robin.. Where is the poo????..) כי מדובר פה בחיסכון ענק שמשיג פחות או יותר את אותו האפקט של האייפון.. אז איך זה שזה כל כך לא מוכר? ולדבר הזה יש קהילה כל כך קטנה (או שאני מפספס משהו?) כאילו הדבר הזה חוסך 2000 שקל אם לא יותר.. איך זה שאין שום "באז" סביב הדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא היה לי אייפון אבל אני בטוח שהוא יותר נוח בתור טלפון מהקומבינה הזאת של אייפוד+PEEL, אבל ההפרש במחיר עצום (ועם כל הכבוד, אני למשל לא הולך להוציא 3000-5000 ש"ח על שום סמראטפון. לא עד כדי כך מכור 8) ).

בוא נעשה חשבון קצר:

אייפוד טאצ' 32 גיגה (8 זה מעט מדי) עולה כ-1400 שח.

C PEEL עולה עוד 100 דולר (כ-350 שח)

יחד המחיר הוא כ-1750 שח

המחיר לאייפון 4, הוא כ-3600 שח.

היתרונות של האייפוד טאצ' - מחיר זול.

החסרונות - סוללה חלשה מאוד (750mA בלבד), איכות קול בעייתית, תלות בפריצת המכשיר, ממה שאני מבין אין אפשרות לאינטרנט ב-3G (תקנו אותי אם אני טועה)

החסרון הכי גדול - לא ניתן לקבל עליו החזרים בחברות הסלולר כי הוא לא מכשיר סלולרי.

היתרונות של האייפון - טלפון שלם עם כל מה שצריך, ללא בעיות ותלות בתוכנה צד שלישי.

החסרון - מחיר גבוה מאוד.

אם ההפרש באיכות שווה לך כ-1800 שח, נראה לי שעדיף לקנות desire ב-2000 שח.

בכל מקרה, במצב השוק היום, ומחירי טלפונים כמו הדזייר, אין שום סיבה בכלל להסתכל על המוצר הזה.

עריכה:

אם לוקחים בחשבון החזרים בניתוק זיקה, גם האייפון וגם ה- יצאו זולים יותר מהשילוב של ה-C והאייפוד.

גילוי נאות - יש לי , בהחזר מלא בניתוק זיקה דרך אורנג'. נכון לעכשיו לאחר 5 חודשי החזרים המכשיר עלה לי - 2400 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל מדובר על מוצר משלים לאייפוד טאצ' עבור אותם אלה שכבר יש להם את הנגן.. ואם כבר יש את הנגן אז להוסיף לו יכולות סלולריות (בסדר.. בלי דור שלישי) בעלות של 100 דולר זה לא רע בכלל..

ומי אמר שאיכות הקול לא טובה ? אם אני משתמש בזה באופן קבוע כטלפון סלולרי ולאלה שמדברים איתי גם אין תלונות על איכות שיחה גרועה, כנראה שזה כן עובד טוב.

ומה שאני כותב פה לא בא כפרסומת ל PEEL למיניהם.. זה בהחלט לא מיועד לכל אחד ודורש יכולת טכנית (פריצת המכשיר, הגדרות שונות, לפעמים חיטוט בפורומים בחו"ל, ניסוי וטעיה ועוד... ).

מטרת הת'ראד הזה הייתה בכלל להתפעל מעצם ההמצאה שמאפשרת להפוך די בזול מוצר שהוא נגן אודיו/וידאו לטלפון סלולרי "דומה" לאייפון. ;)

דרך אגב- Access denied טועה קצת בקשר לסוללה.. סוללת 750 מ"א קיימת ב C PEEL ובכלל מקבלים איתו שתי . הסוללה רק מפעילה את הג'קט הסלולרי.. היא לא מספקת זרם לאייפוד עצמו כך שקצב ההתרוקנות שלה תלוי בעיקר כמה מדברים וכמה רחוק נמצאים מאנטנות (מה שגורם להגברת עצמת השידור/קליטה וצריכת זרם מוגברת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור בהודעה מעלי, ניסה להציג את ה-peel כמוצר שנותן לך במחיר זול. רק רציתי להציג שזה לא המצב.

לדעתי בקרוב, כישצאו קצת יותר מכשירי אנדרוייד זולים וטובים כמו ה-orange san francisco לא יהיה מקום למכשירים כמו האייפוד טאצ' בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...