אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

זה אני עם האייפוד 4 והמסך השבור.

רכשתי אותו ככה במחיר מצחיק ועכשיו אני מחכה לדיגיטייזר+רטינה שיגיע מחו"ל ועדיין יצא הרבה יותר זול מלקנות בארץ .(ויש לי הזדמנות לפרק לנגן הזה את הצורה שזה כבר כייף ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי גיל

אני דווקא מאוד =נמשך ל-C הלבן, אבל כנראה שאתה צודק בקשר ללכלוך......ושוב, זה בניגוד לשגעון שיש לכולם בקשר לאייפון הלבן..שמעת את הסיפור על הסיני עם האייפון הלבן??...

ולמצטרף החדש , ברוך הבא אנו שמחים לכול עזרה. :D

ולשאלתך, אכן ה- 168 יתאים לך כי לך יש אייפוד 4.

ושוב, לגיל, שתדע שגם ה.איך קראת לו : האייפופון, שלי גם מתחיל לקרטע:

1. קשה להדליק אותו,

2.כשהוא כבר נדלק אז לא שומעים את צליל ההדלקה והצליל השני של אישור ה-SIM.

אצלך עדיין הוא "מת"?!....

ניסית לבצע התקנה מחדש של התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ! אלו בדיוק התופעות שיש אצלי !

בהתחלה הוא פשוט היה מאבד את התקשורת, לפעמים רק 10 דקות אחרי ההפעלה ולא הייתי שם לב שאני לא זמין.

יום אחרי זה הוא בכלל לא נדלק ואין את הצלילים שמאפיינים את תהליך ההדלקה שלו וזיהוי ה SIM.

ניסיתי הסרה והתקנה מחדש של האפליקציה.. לא עזר כלום ואני ממש לא יודע עכשיו אם זאת תקלת חומרה או תוכנה.

אני אמשיך לעקוב אחרי העדכונים של YOSION ואחרי הפורום שלהם.. אולי מישהו ימצא פתרון לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב

היום , משום מה, היוסיפון התנהג יפה, והופעל כולל הצלילים שנשמעו בהפעלה; אני מקווה שזו לא תהייה אפיזודה חולפת.

טוב, כך או כך, זה בענין מערכת החומרה/תוכנה, אך מבחינת חומר המארקז, אז הכול הולך מדחי אל דחי, וכבר שני הקליפסים של הנגדי למכסה הסוללה, נשברו והחלק העליון נשאר פתוח קצת.

היום, לקראת הערב, סוף סוף, ולאחר כול כך הרבה זמן, הוצאתי את האייפוד, ונדהמתי כמה הוא קל, דקיק כול כך, ונעים להחזקה ביד, זאת לעומת כול האלמנט של היוסיפון, המגושם משהו; ולכן, דרך אגב, אני חושב שה- C 166 הרבה יותר מעוצב ונעים למגע ושימוש.

לכן, ולאור הפסקה האחרונה לקחתי פסק זמן, ואני כרגע משתמש בטלפון הישן והטוב שלי (נוקיה 6680).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרבה הצער יש בשורות לא מעודדות....

ל-DX אין בכלל את ה C PEEL, הם מפרסמים אמנם זמן סביר למשלוח (מקליטת ההזמנה עד שליחת המוצר), אבל נתקלתי באתר שבו הוכיחו שאין להם וגם לא יהיה מלאי והם בעצם לא יכולים לספק את המוצר הזה.

מצאתי אתר שמשווק ישירות במחיר גבוה (120 דולר) וניסיתי לבצע הזמנה, אבל בחלק של התשלום לא הייתה אפשרות להשתמש בפייפל.. רק בהעברה בנקאית (שזה לא מקובל עלי בכלל).

באיביי אני עדיין לא מוצא את המוצר הזה.

ה YOSION עדיין לא עובד.

הובטח עדכון תוכנה חדש היום אבל בינתיים אין שום דבר חדש בסיידיה.

כנראה שצריך להמתין עוד הרבה זמן, או פשוט לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מגניב אבל זה עולה 60 דולר אז אם אתה קונה גם אייפוד 4 חדש עם זה עדיך להוסיף כמה דולרים ולקנות אייפון

ההבדל במחיר בין אייפוד 4 לאייפון 4 הוא לא כמה דולרים.. הוא הרבה מאד דולרים.

בארץ ? זה אלפי שקלים והתחייבות מבאסת לחבילה סלולרית.

בחו"ל ? ההפרש הוא כמה מאות דולרים וכשהאייפון יגיע לארץ יש מכס+מע"מ.

בכל מקרה ה PEEL מיועד בעיקר לאלה שכבר יש להם אייפוד, אין להם ורוצים "לשדרג" את האייפוד בזול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שיש מישהו שמשווק את זה בארץ אבל (!!!!!!)

1. הם לא מחזיקים מלאי.. הם מזמינים לפי הזמנת לקוח מהספק בחו"ל.

2. המחיר יקר מאד.. זה עולה 60 דולר כולל משלוח ב DX ובסביבות 70-80 דולר באיביי.

3. הם סתם העתיקו נתונים טכניים ממכירה שראו באיביי.. תיאורטית המתאם תומך באייפוד 4 אבל צריך לרפד אותו קצת כדי שיתאים בגודל וכפתור ההפעלה נמצא בצד ההפוך. אין למוצר הזה דגם שתומך רישמית באייפוד 4 ואין את המקום למצלמה האחורית (חיסרון גדול).

בקיצור.. נחמד אבל עדיין לא זה..

יש כבר תלונה של מישהו ב DX שהזמין לפנ י 3 שבועות את ה C PEEL וההזמנה שלו טרם נשלחה.

הוא ימשיך לחכות עוד המון זמן.. אין להם וגם לא יהיה ואני במקומו הייתי פותח כבר DISPUTE ודורש החזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בינתיים לא הולך

האפליקציה של יוסיון עולה וישר נסגרת. לא מבין מה הבעיה ועוד לא מצאתי פתרון באינטרנט.

עריכה :

התקנתי לצורך הבדיקה את האפליקציה של ה C-PEEL שכמובן לא מתאימה ליוסיון, אבל פתאום האפ' של יוסיון התחילה לעבוד !

אז על אייפוד דור 4 זה עובד יותר טוב, אני חושב שגם איכות השמיעה השתפרה קצת.

אבל עדיין קשה לומר שזה עובד מספיק טוב למי שמשתמש הרבה בסלולרי שלו.

אני מאד מקווה שיגיעו כבר לגירסה 1.0.0.

בכל מקרה, נראה לי שאחרי ה-10 לחודש, אני מזמין C PEEL. זה לא יהיה זול אבל הוא אמור להיות יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...