התייעצות לגבי קניית כרטיס מסך בתקציב 600-700 ש"&#1495 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי קניית כרטיס מסך בתקציב 600-700 ש"&#1495

dani_ram

Recommended Posts

היי

אני מרכיב מחשב חדש ואני רוצה לקנות כרטיס מסך בסכום של 600-700 ש"ח

עד עכשיו הייתי משחק משחקים ב- XBOX 360 אבל הוא נהרס

מאוד חשוב שזה יהיה כרטיס מסך חזק שאני אוכל להריץ עליו את המשחקים החדשים על הגדרות גבוהות

חבר שלי המליץ לי על הכרטיס Gainward GTS 450 1GB GDDR5 core clock 783 Mhz

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=8134

1. זה כרטיס חזק ומומלץ ?

2. יש יותר חזקים שיתאימו לתקציב שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל700 שקלים זה לא יגיע כל כך מהר, עכשיו כשיש לי GTX460 אני באמת באמת מבין כמה עוצמתי הHD5850.

אני מעריך שלאיזור ה850-800 ייקח לו שלושה חודשים לפחות להגיע יד שניה

אין סיכוי.

כי במחיר של 800 ש"ח יהיה ניתן להביא HD6770 מחו"ל כולל כמה שקלים עודף וביצועים טובים יותר בכמה אחוזים.

מי שלא ירד לטריטוריה של מחיר של HD6750 חדש (איזור 700 שלקים) לכשיוכרז ישאר ביד עם ה- HD5850 שלו עד ליום שיימכר ב- 400 ש"ח.

כל זה לא פוגע מהיות הכרטיס כרטיס חזק ונהדר, אבל זו דרכו של עולם המחשבים.

למרות שמצד שני, פרייארים לא מתים, תמיד יהיה אפשר למצוא אחד לדחוף לו את הכרטיס :-).

כל עוד לא היו תאריכים לסדרה HD6xxx, המחירים היו מוצדקים.

עכשיו כשיש, כל מי שמנסה למכור כרטיס יד שנייה של ATI סדרה HD5xxx כדאי שיסגור עסקה ומהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי.

כי במחיר של 800 ש"ח יהיה ניתן להביא HD6770 מחו"ל כולל כמה שקלים עודף וביצועים טובים יותר בכמה אחוזים.

למה אתה חושב שיהיה אפשר ב800 שקלים לקנות כרטיס בביצועים של HD5850? אולי אולי בחו''ל כרטיס כזה יעלה 950-1050 שקלים. בארץ אולי 1350 במקרה הטוב.

אין עוד שום מחיר רשמי ושום הכרזה רשמית מAMD, לבנות את מגדלי עזריאלי על יסודות קלקר יגרמו לך לפתח ציפיות וספקולציות מפה עד בגדד, אז באמת צריך לרדת למטה ולחכות למידע עובדתי בשטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שיהיה אפשר ב800 שקלים לקנות כרטיס בביצועים של HD5850? אולי אולי בחו''ל כרטיס כזה יעלה 950-1050 שקלים. בארץ אולי 1350 במקרה הטוב.

אין עוד שום מחיר רשמי ושום הכרזה רשמית מAMD, לבנות את מגדלי עזריאלי על יסודות קלקר יגרמו לך לפתח ציפיות וספקולציות מפה עד בגדד, אז באמת צריך לרדת למטה ולחכות למידע עובדתי בשטח

ברור שכרגע אלו הם הערכות.

ההערכה מדברת שה- HD6770 יתן ביצועים שקולים או מעט טובים יותר מה- HD5850. זה לערך הקו עליו ATI שמרה.

ה- HD6770 צריך עלות כמו ה- HD5770 אותו הוא מחליף.

כיום את ה- HD5770 ניתן להשיג ב- 140 דולר. פחות מ- 600 ש"ח בארה"ב.

נאמר שתהיה פרמיה של 40% על כרטיס חדש ואנחנ מדברים על השקה ב- 200 דולר (אין סיכוי, זה יהיה שמור ל- HD6xxx אבל נאמר).

זה עדיין פחות מ- 800 ש"ח. זה יהיה פחות מ- 800 ש"ח כולל מיסים.

אולי יהיו פרייארים אחרים, והם בפירוש פרייארים, אבל מי שישלם על HD5850 יד שנייה יותר מ- 800 ש"ח השבוע ו- 700 ש"ח אחרי ההכרזה (עוד שבועיים לערך) פשוט פרייאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים מה הכי מומלץ לתקציב שלי ?

אני לא הולך לחכות להכזרת כרטיסים חדשים כי אני כבר רוצה להתחיל להזמין חלקים, כל המפרט אצלי כבר סגור חוץ מכרטיס מסך

כרטיס מסך יד שניה אני מעדיף לא לקנות, קצת מפחיד, אני מעדיף שתהייה לי אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים מה הכי מומלץ לתקציב שלי ?

אני לא הולך לחכות להכזרת כרטיסים חדשים כי אני כבר רוצה להתחיל להזמין חלקים, כל המפרט אצלי כבר סגור חוץ מכרטיס מסך

כרטיס מסך יד שניה אני מעדיף לא לקנות, קצת מפחיד, אני מעדיף שתהייה לי אחריות

אם אתה משלם חצי מחיר על יד שנייה, מה מפחיד בזה?

כרטיס מסך הוא רכיב אלקטרוני סופר אמין.

אם שילמת על יד שנייה חצי מחיר (ועוד חודש תוכל לקבל HD5850 בחצי המחיר ממה שהוא עולה חדש היום), נאמר ואחרי חודש הוא נהרס.

תרכוש עוד אחד ועדיין יצאת לא מופסד, זה אחריות 2 במחיר אחד במקרה הרע, מכיר משהו טוב יותר מזה?

ולרכוש 2 ושניהם יתקלקלו, בשביל זה צריך מזל :-).

אישית, לי יש תקציב דומה לשלך וזה מה שאני עושה.

ממתין חודש ונותן לאלה שמוכרים כיום HD5850 להגיב בהיגיון.

בכל מקרה בהצלחה ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...