בעיה בתוכנת JDOWNLOADER - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בתוכנת JDOWNLOADER

שחפון

Recommended Posts

שלום לכולם...

הורדתי בשבוע שעבר את תוכנת JDOWNLOADER ששמעתי עליה רבות ועל שביעות רצון האנשים שהורידו אותה וכמו כולם באתי לקובץ ענק שאני רוצה להוריד אותו גררתי אותו עם העכבר ולחצתי העתק ואכן זה הופיע בלשונית ה linkgrabber שלי למי שמכיר את התוכנה..

ושם סימנתי את הקבצים ולחצתי play ואכן הקבצים נמצאו בלשונית ההורדות אך לא ירדו בפועל דבר שאני לא מבין כי לפי מה שהבנתי אחרי כל הפעולות שעשיתי התוכנה הזו אמורה לעבוד ללא בעיות.... או ששכחתי משהו להגדיר?

אשמח לעצות ולעזרה בפתרון הבעיה

שבוע טוב וחג שמח

שחף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להתחבר לשרתים הללו דרך הורדות שונות אך ורק על מנת לראות האם התוכנה מורידה וחיכיתי יותר מחצאי שעה על כל הורדה אבל כלום , לא הוריד לי אפילו בקצת...?

יש עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שגם כן מותר אלא אם כן אשמח לקבל תיקון ממנהלי הפורום מכיוון שאני חדש פה ...

חוץ מזה ניסיתי הרבה שרתים דווקא מתוך סוג ההורדה הזו וכולם עליו בתוהו כלומר אף אחד לא מוריד לי את העסק הזה על אף שדיברתי גם עם חברים ואמרו לי שזה מוריד מעולה ולא משנה באיזה שרת הם ניסו אז יכול להיות שהגרסה שלי פשוט לא טובה כי יש לי את גרסת 0.958... וכמו כן ניסיתי כמו כן להוריד את הקבצים ידנית רגיל דרך הדפדפן שלי ודווקא זה הוריד מעולה ככה.... אבל שוב לא דרך התוכנה עצמה דבר שתיסכל אותי ...

*צונזר ע"י multicore*

זה הקישור של הקובץ שניסיתי להוריד כי אני רוצה ליצור ממנו דיסק שיהיה לי לים לחבר'ה במידה וירצו...

כמו כן הפיירוול שמתי לב שלא חוסם לי את התוכנה כי אפילו לא הופיע ברשימת החרגיים במערכת....

אז מה הלאה...

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווווווווווואו דבר חשוב לבעלי 7 להפעיל את התוכנה כמנהל!!! אני מקווה שזה זה, אבל גם אם לא ננסה...

אגב זה הגרסא הכי חדשה, וזה לא ממש משנה כי התוכנה מעדכנת את עצמה כשיוצאים עדכונים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה באמת תודה רבה על הכול.... מסתבר שצדקתם ברובכם ואכן שכחתי משהו שכאשר עשיתי הכול בדיוק לפי מה שכולם אמרו לי וזה כולל את הלחיצה על PLAY ב LINKGRABBER כדי שיופיע בהרודות אז הייתי אמור לאשר את עניין ההורדות מהשרתים הספציפים מהם הורדתי ואז רק זה היה מוריד נכונה את הקבצים אז למדתי משהו חדש בזכותכם...

ושוב תודה רבה לכולכם וחג שמח

שחף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...