Civilization 5 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Civilization 5 - הדיון הראשי

Gimel

Recommended Posts

כן הוא בהחלט פחות טוב מ CIV4

אבל מה שאני חושב שהם עושים זה לסחוט מאיתנו כסף

זאת אומרתי שאת כל הדברים שעשו את CIV4 טוב הם יוסיפו בהרחבות של CIV5

לכן אני לא חושב שזה המשחק המוגמר באמת , ואת המשחק המלא אנחנו נקבל בערך אחרי שתי הרחבות.

תרגיל קצת זול לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק השארות ולא משהו רשמי

אבל זה הדעה הכוללת בהרבה מהפורומים הגדולים של CIV

הדבר הגדול שכמעט בטוח שיהיה בתוספות זה ריגול , יהיה ניתן לבנות מרגלים או אולי שערי מדינה ירגלו בשבילך

יכול להיות שיחזירו את הדת כי הקהילה מאוד לא מרוצה שאין יותר דת, ואת האופציה של להמיר CIV אחרות לדת שלך

סביר מאוד שיהיה משהו שדומה לאו"מ אבל בתקופת הרנסנס כמו שהיה ב CIV 4 (אני לא זוכר איך קוראים לזה עכשיו)

לקראת סוף המשחק יהיו בטח סוג של קורפורציות או השפעות של תרבות וכו ,גם כן כמו שהיה בCIV4

אבל אל תנסה לתפוס אותי במילה כי אלה רק השערות על בסיס המשחקים הקודמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בתור מישהו שחדש לסדרה ולא ניסה את הקודמים, מיציתי את הסיפור לאחר 8 משחקים.

אלה היו אמנם 8 משחקים ארוכים ונפלאים, אבל זה נהיה קל כשאתה מכיר את התבנית לנצחונות.

עומק המשחק הספיק לי, למרות שהבנתי שהמשחק מסורס לעומת משחקים קודמים ויכל להיות שופע.

בנוסף לכל- ה- די טיפש, עושה מהלכים טמועים ולפעמים יכול לשלוח כמויות של יחידות להשמדה, גם כשהן נכנסות שוב ושוב למארב או שהן נחותות טכנולוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעוד לא שיחק אני מאוד ממליץ על CIV 4, שהוא אולי בין הטובים והמלוטשים ביותר בסדרה, ובהחלט הרבה יותר טוב מ CIV 5.

גם בסטנדרטים של היום מדובר במשחק אסטרטגיה מצוין שאי אפשר למצות אותו אפילו אחרי מאה משחקים. במיוחד עם כל המודים השונים שחלק מהם מתמקדים בתקופה היסטורית מסוימת, כמו למשל כיבושי אלכסנדר הגדול, או משנים לגמרי את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נושא שחוזר על עצמו בכל המשחקים של CIV המשחק ממש לא מעניין ולא שחיק עד שהתוספת הראשונה יוצאת או אחרי כמה עדכונים מאוד רציניים

אני חושב שיש עתיד למשחק הזה רק צריך לחכות קצת עד שהקהילה הענקית של CIV שמורכבת לרוב מקהל של 30 ומעלה יתחיל להוציא מודים והמפתחים יעשו איזון רציני למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נושא שחוזר על עצמו בכל המשחקים של CIV המשחק ממש לא מעניין ולא שחיק עד שהתוספת הראשונה יוצאת או אחרי כמה עדכונים מאוד רציניים

אני חושב שיש עתיד למשחק הזה רק צריך לחכות קצת עד שהקהילה הענקית של CIV שמורכבת לרוב מקהל של 30 ומעלה יתחיל להוציא מודים והמפתחים יעשו איזון רציני למשחק.

אני לא מסכים, CIV 4 למשל היה מצויין גם בלי ההרחבות שלו, ובעצם ההרחבות לא ממש הוסיפו הרבה דברים חשובים למשחק אלא כמה שיפורים קטנים (לפעמים אפילו מוסיפים דברים מיותרים, כמו הריגול ב beyond the sword). בתכל'ס אין לי בעיה לשחק היום גם את CIV 4 בלי שום הרחבות, אבל את CIV 5 מיציתי אחרי שניים שלושה משחקים.

עדכונים (כלומר פאטצ'ים ולא DLC) זה תמיד טוב, אבל קשה לי להאמין שהם ישנו בצורה דרסטית את המשחק ויוסיפו לו דברים חדשים לגמרי כמו דת או אפשרויות מורחבות יותר בדיפלומטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ידיעה מעניינת - הlead gameplay designer של המשחק עזב את Firaxis

http://flashofsteel.com/index.php/2010/12/21/jon-shafer-leaves-firaxis/

מעניין האם יש קשר לאכזבה של המעריצים מהמשחק?

עריכה:

אם הנתונים האלה נכונים אז המכירות של המשחק היו מאכזבות ביותר

http://gamrreview.vgchartz.com/sales/43507/sid-meiers-civilization-v/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שבגלל המשחק הזה אני מבין את המצב שלנו עם התורכים. כל הזמן יש לי משחקים שבהם אני מתיידד עם אומות מסויימות, עושה כמיטב יכולתי, נותן להם כל מה שהם מבקשים, ובשלב מסויים, ללא כל סיבה, הם מתחילים לכעוס עלי ולהיות עוינים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חובב של הסידרה, הם צריכים לעשות את הבדיקה עכשיו - על כמה מכונות המשחק עדיין רץ ?

אני רכשתי דרך , ניתן לקבל נתונים מדוייקים, ואני בטוח שמישהו אוסף אותם.

מיום ההשקה (שבו קניתי ועד היום שיחקתי פחות מ-50 שעות ... 1$ לשעה, השקעה טובה ... וגם זאת 1/2 מהזמן עם מודים של הקהילה ...)

משחק על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בזה

עדיין לא כל כך ברור לי מה קורה שם במשחק אפילו אחרי כמה שעות שאני משחק

המשחק מרגיש מבולגן

לא ברור לי איך אני עושה דברים בסיסיים

המשחק עצמו לא מציג את עצמו בצורה טובה אפילו הטוטוריאל מוגש בצורה זרוקה ולא לומדים ממנו הרבה

קשה להבין את המצב שלך לראות את הסחורות שלך ועוצמות ונתונים בסיסיים על עצמך

וסתם אני מייצר יחידות שלא קשורות לכלום ולא ברור לי שאני באמת זקוק להם בשטח עצמו

וההתקדמות הטכנולוגית נראת רנדומלית בלי הגיון כלשהו וכל פעם שהוא מבקש ממני לחקור משהו חדש אין למה שאני בוחר חשיבות בעייני

ההתקדמות של התקופות גם נראה משהו טפשי

כל כמה זמן מודיע לי שמישהו נכנס לתקופה אחרת וזה קורה מהר ואני לא רואה שום שינוי אמיתי

התורות זה בעייתי ולא כל כך נוח ומרגיש בלאגן

משחקים אחרים עשו את זה הרבה יותר מוצלח למשל TOTAL WAR לפחות היה הרבה יותר נקי וכל מחקר שהשקעת בו הייתה לך סיבה לעשות את זה והרגשת משמעות וגם כל דבר כזה שיפר לך את הצבא וכו

והמבנה של התורות והשליטה ביחידות ב טוטל וור יותר נכון לפי דעתי

קיצר בלאגן רציני אבל נמשיך לשחק קצת נראה אם אני מצליח לעשות סדר מהבלאגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שאתה חדש לסדרה. כמוני.

בהתחלה מרגישים שטובעים בים נתונים, שלא בהכרח מבינים את ההשפעות והקשר שלהם.

אבל אתה תגלה מהר מאוד, שיש נוסחה קבועה להתקדמות מוצלחת לאחר 3-4 משחקים שתנסה.

מסכים איתך לגבי ה-tutorial- הוא יותר מדי בסיסי ולא מספיק בשביל שחקן חדש לחלוטין.

אם אתה עדיין מתקשה להיכנס לעניינים, תחפש ב-, יש שם כמה tutorials נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההתקדמות הטכנולוגית נראת רנדומלית בלי הגיון כלשהו וכל פעם שהוא מבקש ממני לחקור משהו חדש אין למה שאני בוחר חשיבות בעייני

כתבת הרבה אבל זה במיוחד בלט לי, כי יש לו חשיבות עצומה, אולי לא ברמות נמוכות אבל בטח ברמות גבוהות כשהאויבים שלך חוקרים הרבה יותר מהר ממך.

אני אישית ברמות גבוהות הצלחתי לנצח רק בניקוד, השיטה שלי היתה (די מהר התחיל לשעמם לי המשחק) לחקור כמה שיותר מהר את ה Swordman, ליצור כמה כאלה, ואז להשמיד את האימפריה הכי קרובה אליי, זה נתן לי מרווח נשימה להתפתחות, אחרת האימפריה הקרובה די בקלות השמידה אותי באיזה שהוא שלב (מדבר על רמות גבוהות).

אשמח אגב לשמוע על שיטות של אנשים לנצח ברמות גבוהות (מעל 5 אם אני זוכר נכון), קצת יותר בפירוט ממה שנכתב פה בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק הראשון שאני משחק בסדרה והמשחק היה מהנה, אני משחק ברמה פרינס בסביבות ה400 תורות אני במלחמה נגד פרס הם יותר מתקדמים טכנולוגית ממני ופתאום הם מציעים לי הסכם שלום 1000 זהב את המשאבים שלהם ל30 תורות וחצי מהערים שלהם ( 10 ).

אחרי דבר כזה איך אפשר להמשיך לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...