מחפש המלצה לפלאפון, קטן ודק ללא מסך מגע. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לפלאפון, קטן ודק ללא מסך מגע.

Cyanide

Recommended Posts

אני מחפש פלאפון בצורה רגילה [candy bar].

עדיפות לנוקיה, ללא מסך מגע, כמה שיותר דק.

עדיפות למצלמה סבירה משהו כמו 3.2 מגה פיקסל ותמיכה בכרטיס MSD, לא צריך משהו מעבר.

חשבתי על E52, נראה נחמד ודק, מה אתם אומרים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

*sigh*

בכל אופן אם אתה מחפש סמרטפון ללא מסך מגע, סימביאן היא הבחירה הטובה היחידה. אם אתה לא מחפש סמרטפון או לא אדם טכני ולא אוהב להתעסק עם הטלפון אז סימביאן לא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאפון לא בשבילי אלא בשביל חבר.

לא הייתי אומר שהוא לא בן אדם טכני, הוא מסתדר יפה עם , אבל אין לו צורך בדברים האלו בפלאפון.

רק חשוב שיהיה בערך במידות של הE52, נורמלית וMSD.

מה אתם אומרים על הE52 נראה די מתאים פה לדרישות..

milford תודה על ההמלצה הוא ישקול זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם הוא יודע להסתדר עם טכנולוגיה אין שום בעיה עם סימביאן. לסימביאן יצא שם רע של מערכת לא אמינה ואיטית ללא סיבה מוצדקת. הכל נבע מזה שנוקיה התחילו להוציא מכשירים בפלח שוק נמוך יותר עם סימביאן ואז יצא שאנשים שרק חיפשו טלפון פשוט קיבלו סמרטפון. ובניגוד ל- של האיפון ואנדרויד, סימביאן (ביחד עם WM) היתה מע' הפעלה מולטיטאקינג אמיתית, כך שכשאתה יוצא מישום, אבל לא סוגר אותו הוא ממשיך לעבוד ברקע. כך יצא שהרבה אנשים שלא ידעו להשתמש בה היו תמיד עם 5+ תוכניות פועלות ברקע והעובדה שנוקיה תמיד התקמצנו על וזכרון במכשירים שלהם לא עזרה. המכשיר היה מתחיל לפעול לאט, ובסופו של דבר הזכרון היה מתמלא והמכשיר היה קורס או נתקע.

בכל אופן גם אם הוא לא צריך סימביאן, זה נחמד שיש אופציה להתכין תוכנות צד שלישי ובאמת שלא חסר, לכל שימוש שרק תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על סימביאן כי היא תוכננה עבור מכשירים ללא מסך מגע כבקשת פותח התרד. אני בכלל לא חושב שיש מכשירי אנדרויד ללא מסך מגע ו-WM בין אם עם מסך מגע או בלי הייתי ממליץ להתרחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבתור מכשיר קטן אז את הסוני

אבל בכלל אני חושב שאסור לו לוותר על מסך המגע , אם הוא לא רוצים מסך מגע , אז כבר עדיף טלפון מדור 2 או 2.5 וזהו .

אני משתמש בסימביאן - גרוע , נתקע ואין גישה , מסובכת לא אינטואיטיבית.

יש לי רגשות מאוד מעורבים לגבי ה E71 שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה. סימיבאן עדיפה עשרות מונים על מערכות הפעלה סגורות לחלוטין כמו של SE.

בכל מקרה, לי יש E71 כבר זמן לא מועט, עם הקושחה הנכונה לא נתקע ולא קפא לי אפילו פעם אחת! מסובכת? ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...