אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

ראוי לציין שבכל המקרים הנ"ל עלייך להתחייב לחבילת גלישה כלשהי - בסלקום עלות החבילה היא 79 ש"ח לחודש (חבילת גלישה בנפח 1GB עם כל מיני שטויות נוספות שלא צריכים), באורנג' לא מופיע באתר מחיר חבילת הגלישה שחובה לרכוש ביחד עם האייפון והאתר של פלאפון קרס כך שלא ניתן לבדוק את העלויות המדויקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבילות האייפון בכל 3 חברות הסלולר כל כך לא ברורות שכמעט בלתי אפשרי להשוות ביניהן - יכול להיות שבחברה א' המכשיר יהיה יותר זול מחברה ב' אך תצטרך לשלם יותר עבור דקת שיחה ועל חבילת גלישה עם שירותים שאינך צריך (צליל המתנה למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השוק הם מציעים בכללי את אותו סכום העיניין הוא לאיזה פלח שוק הם פונים

נכון להיום ( דרך אגב זו אסטרטגיה משתנה )

אורנג' פונה יותר ללקוחות מודעי שרות ועסקים ( צרכנים כבדים יותר )

סלקום פונה יותר לצעירים ( בזבזנים )

פלאפון פונה יותר אל לקוחות יותר "מחושבים כספית " ( כאלו שמחפשים זול )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג לא מחייבים אף אחד להצטרף למסלול גלישה. בכל זאת לקחתי איזה מסלול בסיסי.

חיכיתי שם שעתיים כי היה תור. מסלול עסקי לשני אייפונים יוצא לי בחודש 550 ש"ח +מע"מ (גלישה סלולרית 1GB כלול)

המכשיר ממש מרגיש מצויין, מהיר וחד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

רכשתי שני מכשירים 16GB כל אחד. נגמרו ה 32GB מוקדם בבוקר ואין לי צורך ביותר מזה.

האייפון מגיע עם גירסת קושחה 4.02 כך שבחיבור הראשון שידרגתי ל 4.1 (עידכון אורך כרבע שעה)

בעיות קליטה אני ממשיך לחפש אבל נראה לי שקצת הגזימו ובכל מקרה הבעיות לא צפויות במדינה

כמו שבה פריסת האנטנות צפופה למדי.

הוא לא שונה מהאייפון הקודם הוא רק חד יותר מהיר יותר ומצריך הסתגלות אחיזה חדשה (דפנות מרובעות)

אהבתי את האייפון מהיום הראשון שיצא ועדיין הוא מבחינתי "ה"מכשיר בעיקר כי אני משתמש מוסיקה בעיקר

לראשונה, אני גם משתמש חוקי באייפון וכרגע אין לי ענין בפריצות ופתיחת האייפון לתוכנות צד שלישי, עייפתי מזה.

הערכה שמגיעה עם המכשיר כוללת:

כבל סינכרון, מתאם AC לחיבור חשמל , משולבות מיקרופון ו REMOTE ("+" ו " -" לווליום בשיחות/מוסיקה) ופנל אחורי קשיח.

ללקוחות חייכנים במיוחד הם יעניקו לכם גם מגבת רחצה ענקית על כל בצבע שחור ומחיר מינימלי לנטסטיק (למי שצריך)

יש שלל ביקורות ברחבי הרשת לאייפון 4 וסקירה איכותית בעברית למכשיר כדאי לחץ כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, לי יש את המכשיר מעל לחודש כבר, בהחלט מכשיר מעולה

כמה טיפים קלילים, לא להשאיר דברים עובדים ברקע, זה מחסל את הסוללה

ולהשתמש בפייסטיים! זה שיחות חינם ! :) תתחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ידידי :)

תתחדש, לי יש את המכשיר מעל לחודש כבר, בהחלט מכשיר מעולה

כמה טיפים קלילים, לא להשאיר דברים עובדים ברקע, זה מחסל את הסוללה

ולהשתמש בפייסטיים! זה שיחות חינם ! :) תתחדש...

חינם? מגניב!

למרות שחייבים לדבר עם 4 בשני הצדדים בשביל זה וגם השיחות עם אחי הם גם ככה חינם

אבל טוב לדעת שזה בחינם..

גם הורדת הבהירות מסך של האייפון מוסיפה לו עוד זמן סוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל החברות אם תדבר בכ-250 ש"ח תקבל זיכוי מלא על המכשיר וכך בעצם אם זה אכן מחיר הדיבורים שלך לא תאלץ לשלם שקל יותר וזאת רק במידה וחבילת הגלישה נכללת בעניין הזה. אם הם דורשים ממך דיבור = שיחות/SMSים ב-250 ש"ח ועל זה תוספת של 50-80 ש"ח על חבילת גלישה - אז התשובה לשאלה שלך היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3959394,00.html

בשונה מההשקה הקודמת, שבה מחירוני החברות היו לא ברורים והורכבו ממספר גדול של גורמים, הפעם המחירונים של החברות כבר יותר פשוטים וניתן לשדרג למכשיר החדש כמעט מכל מסלול בהתאם לתעריפי המכשיר בחברה. אך למרות זאת מבדיקה שערכנו עדיין מחירי המכשיר בישראל גבוהים יותר מהמחירים בחו"ל, מה גם שבישראל מחייבים בדמי שימוש חודשיים מכיוון שמדובר במכשיר דור שלוש דבר שמייקר את החשבונית החודשית משמעותית.

מחירו של האייפון 4 בגרסת ה-16 ג'יגה בסלקום יעמוד על 3,564 שקל (99 שקל כפול 36 תשלומים). לבעלי חשבוניות מעל 249 שקל, יינתן החזר מלא על המכשיר. דגם ה-32 ג'יגה יימכר ב-4,140 שקל (115 שקל כפול 36 תשלומים). לקוחות בעלי חשבונית של 249 של לחודש, החזר של 110 שקל לחודש, כך שהמכשיר יעלה להם 540 שקל. לקוחות סלקום יצטרכו להצטרף גם לחבילת גלישה בעלות מינימלית של 39 ש"ח לחודש, למרות שהחברה ממליצה על רכישת חבילה של 1 גיגה ב-79 ש"ח. החברה יצאה במבצע לסטודנטים בחברה המדברים מעל 150 ש"ח ויכולים לרכוש את ה- 4 16gb בזיכוי חודשי מלא.

אורנג' מציעה את האייפון 4 בגרסת ה-16 ג'יגה ב-4,250 שקל (118 שקל כפול 36 תשלומים). גרסת ה-32 גי'גה תעלה 4,970 שקל (138 שקל כפול 36 תשלומים). ברוב התוכניות, אורנג' מציעה החזר של 98 שקל, כאשר מגיעים לרמת שימוש של 248 שקל.

פלאפון מציעה את המכשיר בשני מסלולים שונים, מסלול עם חבילת דקות, הודעות וגלישה מיוחדים לצרכני ה- בעלות שנעה בין 299-350 ש"ח לחודש בהתחייבות ל-18 חודשים ורכישת המכשיר במחיר מוזל בין 300-1100 ש"ח. כמו כן המחירים הרשמיים למכשיר בחברה עומדים על 3416 ש"ח למכשיר ה- 4 16gb (94.9 שקל כפול 36 תשלומים) עם החזר מלא למדברים מעל 200 דקות בחודש. או 4316 ש"ח לגרסת ה-32 גיגה ( 119.9 ש"ח לחודש) עם החזר של 100 ש"ח למדברים מעל 200 דקות שיחה בחודש.

נכון להיום יבואנית בישראל iDigital משווקת את המכשירים נעולים במסלולי חברת פלאפון, כאשר לפי הצהרת החברה מהבוקר היא צפוייה בקרוב להתחיל למכור מכשירים ללא נעילת סים וללא התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...