אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסמסונג הוא מכשיר מצויין, אבל הוא לא יוצא ככה מהאריזה, צריך לטפל בו קצת בשביל לממש את הפוטנציאל, ככה שהאמת הפשוטה היא שהוא לא כל כך מכשיר לקהל הרחב. כך או כך, אני מחזיק בדעה שהאייפון 4 מכשיר טוב, אבל דווקא אהבתי יותר את העיצוב והתחושה (גם של המסך עצמו, לא ממש בטוח למה) של ה3GS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם גזורים שמוכנים להוציא 5000 ש"ח על אייפון 4 מספקית הסלולר, אך אומרים "לא תודה, אינני זקוק לחבילת DATA - אני לא יודע איך אעמוד בזה" ובמקרה אין להם באיזור...? :-\

מחזק :hizuk: :hizuk: :hizuk:

אנשים צריכים להירגע עם הקטע של האייפון הזה,היה לי 3GS למרות שזה היה נהדר,לשלם 3000+ בשביל דבר כזה זה ביזבוז של כסף.

תחכו שהמחירים ירדו בחו"ל ותקנו משם או מחנויות אך בשום אופן לא מספקית זה פשוט טיפשות לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחו"ל המכשיר עולה 2600 ש"ח הכי זול, אם תוסיף לזה מכס זה יוצא 2990 ש"ח

אצל ספקית תוכל לקבל את המכשיר ב 3200 (עם החזרים מלאים על המכשיר מעל 250 ש"ח ובתשלומים של 89 ש"ח)

אז כן יש מינוסים בלקנות מהספק זה ההתחייבות וויכוחי תשלום על חבילת גלישה שנע בין 39 ל 90 ש"ח

אבל אם תקנה בחו"ל לא תקסל הזרים זהים, וגם תצטרך להוכיח חשבונית קנייה והם עושים עם זה בעיות (החוק הסלולארי החדש)

איך הגעת ל 5000 ?

ואגב, הסמסונג גאלאקסי S הכי זול שראיתי זה אותו סכום 2800~ משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להסתכל על זה ככה, במילא אתה משלם כל חודש לספקית של x שקלים, מה איכפת לך לקבל גם מכשיר במתנה?

זה לא משנה אם תקנה סימפרי או לא סימפרי עדיין תשלם את אותו סכום מסויים, בקשר לחבילת גלישה למכשיר כמו האייפון

זה דיי חובה, אם אתה בלי חבילת גלישה איבדת את הפואנטה של המכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל העכברים של הSAMSUNG - אמנם יש לכם עוד כמה FEATURES, אבל לפחות האייפון לא עשוי כולו מפלסטיק של צעצוע של ילד וכולו חורק.

הבנו שהמכשיר הוא סבבה מבחינת חומרה, אבל הוא מרגיש על הפנים ביד והוא יותר מתאים לילד.

אני לא אוהד של אייפון, אבל רואים שזה מכשיר ברמה אחרת מבחינת המחשבה שהושקעה בו, כולל כל מכשירי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל העכברים של הSAMSUNG - אמנם יש לכם עוד כמה FEATURES, אבל לפחות האייפון לא עשוי כולו מפלסטיק של צעצוע של ילד וכולו חורק.

הבנו שהמכשיר הוא סבבה מבחינת חומרה, אבל הוא מרגיש על הפנים ביד והוא יותר מתאים לילד.

אני לא אוהד של אייפון, אבל רואים שזה מכשיר ברמה אחרת מבחינת המחשבה שהושקעה בו, כולל כל מכשירי .

על איכות הבנייה של הגאלאקסי אני יכול להבין, אבל אני לא חושב ש- נופלת מאפל בתחומים של הנדסת אנוש\איכות הרכבה, אם לא עולה עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה החזקת את שני המכשירים ביד בכלל?

"פלסטיק של צעצוע של ילד וכולו חורק" ?

הייתה איזו אסיפה שפספסתי שהחליטו שטלפונים ניידים מפלסטיק זה כבר לא טוב וחייבים לייצר הכל מגרפיט או משהו? הולכת ומייצר גופים מתכתיים וישר פלסטיק זה כבר של ילדים?

וחורק??? בבקשה אני מתחנן שתמצא לי חריקה בגאלאקסי. אחת. כי אני ניסיתי על מספר מכשירים ללחוץ בנקודות שונות ומשונות ולא הצלחתי להוציא חריקה אחת. אז תאיר את עיניי בבקשה איפה הפאק בפלסטיק הילדותי.

הגאלאקסי הרבה יותר נעים ביד מאיפון 4 וזה בא ממישהו שחושב שהאיפון 4 אחלה מכשיר, אבל אין להשוות את הגוף המרובע והכבד לגוף הפלסטיק העגלגל והקליל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר האמת את הגלאקסי של והאמת שלא נתקלתי במישהו שיש לו את המכשיר.

לא רוצה לחטוא בפרסום אבל אני אישית הופתעתי מהמספרים הגדולים של האנשים שמחזיקים אייפונים,

אייפודים (ואפילו המכשירים של חברת RIM ) ובמיוחד מהגילאים ( מתנה פופולרית לבר מצווה :smile1: )

מפעם לפעם מגיע אליי בחור עם איזה מכשיר "אחר" , גוגל, וכו ושואל חצי מבוייש אם יש משהו למכשיר שלו

הפופולריות של האייפונים בישראל מאז שהושקו רשמית בשנה שעברה היא במגמת עליה וכשאתם אי אלו השוואות

בין האייפון למכשירים אחרים אתם מתעלמים מאחד היתרונות הכי גדולים של המכשיר- STORE

תעשיה מטורפת של מפתחי שדאגו למאות אלפי תוכנות בחינם או בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה הייתי היום בסלקום בכוונה לרכוש את המכשיר הציאו לי דיל סטודנטים משתלם שכלל:

החזר מלא על המכשיר שעולה 89 ל 36 חודשים כל עוד אני מדבר ב 150 שקל.

חבילת גלישה של 79 שקל 1 ג'יגה.

תוכנית של 160 שקל שכוללת 250 SMS ו 400 דקות.

הכל טוב ויפה הסכמתי וחיכיתי למכשיר אבל אז התברר לי שצריך לשלם בכרטיס אשראי והמכשיר

יחוייב באשראי ללא קשר לחשבון בסלקום מה שאומר שאני צריך אשראי פנוי של לפחות 3000

לטובת המכשיר אני אישית הייתי בשוק מייד ביטלתי את העיסקה ויצאתי מהסניף.

לדעתי זאת חוצפה שלא תתואר אני אשכרה קונה את המכשיר בלי קשר לסלקום בתשלומים

כשהעיסקה כמובן תופסת לי את האשראי.

אני לא מבין איך הם יכולים לפתות חברה צעירים,חיילים,סטודנטים וכו'... שאין להם אשראי כזה גבוהה

או אשראי מיותר בכרטיס לניצול עבור מכשיר סלולרי !!!!

עם כל הכבוד אני כבר בן 30 ,סטודנט שחולה על גדג'טים וכו'...אבל יש גבול לשלם על מכשיר סלולרי דרך

החברה בכרטיס אשראי את כל הסכום זה כבר מעל ומעבר למה שאפשר לדרוש מלקוח ותיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקית הסלולר צריכה בטחון מסויים, לפיכך סביר להניח שצורת העבודה של סלקום, בדומה לאורנג', באה לידי ביטוי בשני חיובים - האחד, עבור המכשיר הסלולרי שרכשת (ב 18 או 36 תשלומים - בהתאם למכשיר/אופי התוכנית שלך), ולפיכך הם חיוב על שווי המלא של המכשיר בפריסה לתשלומים, מה שאומר שמסגרת האשראי שלך צריכה לכסות את אופי העסקה. הגיוני.

החיוב השני הוא כל מה שנוגע לתוכנית עצמה, לרבות הזיכוי החודשי בעבור המכשיר שיירד מסך כל שאר ההוצאות.

זה שאתה בונה על כך שבטוח תדבר ב 150 ש"ח בחודש ולפיכך תזוכה עבור המכשיר (89 ש"ח כל חודש במשך 36 חודשים) זה נחמד, אבל זה לא מאפשר לסלקום "לישון בשקט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה כל עסקה גם מול סלולארית נכנסת לך לאשראי אאל"ט.

לא בהכרח.

לא כולם רוצים לראות את העסקה של קניית המכשיר כסכום אחד בתשלומים וקל וחומק שכל זה יתפוס מקום ממסגרת האשראי.

אולי זה רק ללקוחות עסקיים אבל במקרה שלי לא מדובר בעסקת אשראי בויזה אלא בסוג של הוראת קבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...