אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

כן, אבל אף אחד לא ממש קנה אותו כך, כולם/רובם הגדול קיבלו החזר מלא לאור שימוש ב-X כסף/דקות.

בכל אופן אני לא חושב שזה חכם להגיד שלא תקנה פלאפון X בגלל שחברה Y מייצרת אותו. אני אקנה גם מכשירים של נוקיה אם יוכחו שהם טובים ועם טובה (מיגו למשל אם תוכיח עצמה).

בכל אופן, מעניין אותי מאוד אם תהיה התנפלות פה בארץ, אני מניח שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נדמה לי שהם אמרו שבפועל יתחילו לשווק רק ב-30. בכל מקרה אני בספק אם תהיה התנפלות או אפילו "באז" כלשהו לא בגלל התאריך/היום/השעה - אלא בגלל שלהמון אנשים יש כבר את "בשורת האיפון" והאפליקציות והממשק וכו' והרבה טוענים,גם אני מסכים לכך לאחר שקראתי ביקורות, שאין סיבה לשדרג 3GS ל-4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל תוכנת המרה בסיסית עושה את זה.

היוטיוב המובנה באייפון הוא חויה יוצאת דופן למי שחובב קליפים/סרטים בחלקים

התנפלות לא מאמין שתהיה כי רובם כבר מצויידים באייפון 3GS ואני לא חושב שיש מספיק סיבות טובות לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני חושב שזה ביזיון.

למה אחרי שהבנאדם קונה מכשיר בכ"כ הרבה כסף עם די והותר יכולת חומרה לנגן וידאו לא מומר, עדיין צריך להמיר?

ויודע מה, בוא לא נלך רחוק ל MKV שאפשר לטעון שהוא עדיין "לא פורמט מקובל כמו DIVX/XVID" (למרות שכולם יודעים שהוא כן)

למה אי אפשר לנגן AVI XVID/DIVX ללא המרה?

יש את yxflash לאייפוד/אייפון, אבל הוא דרעק.

אני לא מבין את השיקול של לא להוסיף תמיכה לפורמטים הנ"ל, שזה דבר פשוט. זו הייתה אחת הסיבות שבחרתי בגלאקסי S, אני פשוט זורק פנימה כל שרק עולה לי לראש- וזה מנגן, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 4 שנים עם הK800I שלי הגיע הזמן להחליף...

האייפון 4 ניראה כמו אופציה טובה.

מערכת נוחה, יש לה תמיכה בכל מקום, אפליקציות אביזרים והכל לא חסר כלום.

לעומת זאת יש גם את הגלאקסי S, שאמור להיות יותר טוב אבל לכו תדעו מתי הוא יגיע לארץ, ומתי תיהיה תמיכה נורמלית.

מה שכן גם קל לפרוץ , לקבל כמעט כל שתרצה בחינם (igo וכו') ועוד הרבה אפשרויות נוחות, מה שנקרא "ידידותי".

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...