חברות מומלצות למחשבים ניידים - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות מומלצות למחשבים ניידים

artv8

Recommended Posts

שירות שלאחר המכירה ואחריות, הם חלק אינטגרלי של שיקלול "מאיזה חברה מומלץ לקנות נייד". גם אם לא רוצים להגיע לשם, תמיד מגיעים ואז רצוי לא להתאכזב קשות, כי כבר עצם ההגעה שלך למימוש שירות/אחריות מאוד מאכזבת.

צודק, אך כוונתי בתגובתי הייתה ביקורת על רמת החברה ולא מכוונת לאחריות (שגם היא חשובה לא יותר).

אחרי הכל לא מתחלף סטטיסטית כמו מחשב נייח, וכשאמרתי שאנו לא ממש רוצים להגיע לשם, כוונתי הייתה גם לכוון לנייד אמין לאורך זמן.

אני רק רוצה להוסיף שייבואן רשמי מוסיף עוד "כוח" למתן האחריות, מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה למה אני למרות צרכים "רגילים" של סטודנט רגיל, העדפתי להשקיע עוד כ-2000 שקל בנייד שיחזיק באמת 3 שנים מלאות.

נ.ב.

זה לא אומר עכשיו, שאנשים בפורום צריכים לפחד על אחריות של ביתי. האחריות שלהם טובה

אבל כמו בכל דבר אחר, איפה שמשלמים הרבה על בניה ושירות, מקבלים תמורה גבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי זול בן 5 שנים שאני לא מפנק אותו יותר מדיי. היו לו אפס תקלות עד עכשו וזה כולל צירי מסך שעובדים כמו חדשים ופלסטיקים שלמים

זה מחשב אחד אבל הניסיון שלי איתו לא פחות ממושלם. אני מניח שאם ה שלי מהסדרה הכי זולה טוב אז הסדרות היקרות יותר אמורות להיות לא פחות טובות

פלסטיקים מתפרקים זה אצל hp

אפל הם המחשב הגרוע ביותר שיש :

פורטים חיצוניים הכי לא קשורים למציאות - אי אפשר לחבר אליו כמעט כלום בלי מתאמים יקרים ומפצל USB

התחממות ותקיעות בעומס בינוני ומטה

סוללה שלא ניתנת להחלפה

מסך מבריק

מערכת הפעלה גרועה, אבל לא ניתן לקנות את המחשב בלי גם אם לא הולכים להשתמש איתה

מחיר יקר, ניתן לקנות מחשב מחברה אחרת שיהיה זול יותר אם איכות ומפרט גבוהים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתך האישית על מחשבי DELL נובעת כנראה מהיותך משתמש אדוק והדוק של אפל. לך זה מתאים, לא בטוח לגבי אחרים... אגב,לי אין מחשב DELL.

לגבי השכנוע המוחלט שלך על עליונות APPLE, שווה לקרוא את הכתבה כאן http://www.ismashphone.com/2010/09/things-we-love-to-hate-about-apple.html

ולהבין בחיוך עד כמה כיף וחביב להיות שפוט של אפל, וזה מבלי להתיחס לעובדה העצובה של היבואן השודד שלהם בישראל.

לגבי ASUS ו-ACER חבל שלא הוספת כתובת או משהו שנוכל אכן להאמין לך ולראות עד כמה מרבית הכותבים כאן טועים...

לא דעתי על DELL נובעת מהכרות עם כל הסדרות שלהם מ 2009 וזה מדהים לראות איך כל שנה הם הולכים אחורה....

לגבי אפל - אני פשוט משתמש גם וגם יש להם חסרונות ויתרונות אבל הנדסת אנוש זה הצד היותר חזק שלהם -

לגבי הדו"ח פשוט תחפשו בגוגל : NOTEBOOK RELIABILITY

http://techinstyle.tv/feature/asus-tops-rescuecoms-latest-laptop-and-netbook-reliability-survey/

זה הסקר האחרון שנערך......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דעתי על DELL נובעת מהכרות עם כל הסדרות שלהם מ 2009 וזה מדהים לראות איך כל שנה הם הולכים אחורה....

לגבי אפל - אני פשוט משתמש גם וגם יש להם חסרונות ויתרונות אבל הנדסת אנוש זה הצד היותר חזק שלהם -

לגבי הדו"ח פשוט תחפשו בגוגל : NOTEBOOK RELIABILITY

http://techinstyle.tv/feature/asus-tops-rescuecoms-latest-laptop-and-netbook-reliability-survey/

זה הסקר האחרון שנערך......

..לא כל כך הבנתי את "לא דעתך על DELL".

לאפל יש רק דבר אחד יציב ומוקפד כמעט תמיד וזה עיצוב. ועיצוב אפל מכופף הכל אצלם: הם יתפשרו בטכנולוגיה, באיכות ובטח ובטח בהנדסת אנוש - העיקר שיהיה מאוד מעוצב.

גם אני מאוד בעד עיצוב, אבל איך אמרו פעם, יש גבול לכל תעלול... ויש כאלה שלהם אין את הגבול הזה ויעלה ככל שיעלה.

לגבי הכתובת לדוח או סקר כביכול שהבאת, זהו בסך הכל בלוג מסחרי שמפרסם כתבה (לא דוח ולא כלום) מטעם או כל מי שישלם יותר (בקיצור הכי לא אמין שאפשר).. זו בדיוק הסיבה לקיומם של פורומים כמו זה כרגע, שגם אתה כותב בו, שבהם אתה שומע מנסיון ודעות אישיות ולא קנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה לקיומם של פורומים כמו זה כרגע, שגם אתה כותב בו, שבהם אתה שומע מנסיון ודעות אישיות ולא קנויות.

כן, אך כפי שאתה רואה, מספר הדעות הוא בערך כמספר האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אך כפי שאתה רואה, מספר הדעות הוא בערך כמספר האנשים.

ממש לא מפריע. נהפוך הוא, זה פאן כזה. די בקלות אפשר לקרוא ולהבין למי יש טעם לשים לב ולמי לא. צריך רק קצת סבלנות, שהיא מצרך נדיר בימינו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאנשים יכולים להתקל בגישה שונה של חברות ולקבל עליהם חוות דעת שונות

היו פה מספר דעות דיי שליליות על לדוגמה, כשלי אישית יש דעה מצויינת עליהם עקב שירות טוב.

אותו הדבר אפשר להגיד על שנחשב מצויינת וקבלה הרבה שבחים על ידי הרבה משתמשים לצד מספר שנתנו חדוות דעת שלילית

כמו בכל דבר, זה עניין גם של מזל

כללי אצבע הם:

- להעדיף אחריות ארוכה

- להעדיף דגמים שנמכרים בארץ (למרות שזה לא אומר שאם דגם לא נמכר אין לו אחריות)

- כל עוד האחריות של יבואן רשמי - אין למקום הקניה השפעה (צריך לבדוק מי באמת נותן השירות)

- לאיכות יש מחיר, דגמים עסקיים יקבלו שירות טוב יותר מדגמים ביתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה מכליל סדרות ביתיות פשוטות ועסקיות.

מה שאמרתי שהודעה הקודמת - שקצת קשה לקבוע לדעתי חברה "עדיפה במיוחד".

נכון שאני מכליל סדרות אלה, תקן אותי אם אני טועה (אפרופו, מתנצל על הטעות שלי לגבי המחשב האישי שלך בת'רד אחר :o),

אבל כותרת הת'רד כאן היא חברות מומלצות למחשבים . זו הכללה מאוד גדולה וזה בסדר. לא חייבים לקבוע חברה אחת "עדיפה במיוחד".

אם אנשים יקחו ככלל אצבע, את ניידי החברות שציינתי (הרלוונטיים), וישוו אותם לפני קניה, לכל מחשב אחר שייראה להם (מכל חברה אחרת) - דיינו. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא עשיתי סטטיסטיקות, אבל מרבית הכותבים כאן (למעט אחד) מסכימים ש-DELL, TOSHIBA ו-SONY הן חברות שלפחות שווה לבדוק את מוצריהן ולהשוותם לאחרים.

אני לא חושב שSONY יכולה להיכנס במשפט מכליל עם TOSHIBA וDELL.

ולגבי SONY, הם מעולים, רק חבל שמתומחרים בארץ יקר מאוד, כאשר בחו"ל מתומחרת בתוספת מחיר של כ5-10% מעל לממוצע.

ולדעתי בארצינו וGigabyte זו בחירה מעולה לתמחור\איכות\אחריות (מעט פחות לGigabyte בנוגע לאחריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..לא כל כך הבנתי את "לא דעתך על DELL".

לאפל יש רק דבר אחד יציב ומוקפד כמעט תמיד וזה עיצוב. ועיצוב אפל מכופף הכל אצלם: הם יתפשרו בטכנולוגיה, באיכות ובטח ובטח בהנדסת אנוש - העיקר שיהיה מאוד מעוצב.

גם אני מאוד בעד עיצוב, אבל איך אמרו פעם, יש גבול לכל תעלול... ויש כאלה שלהם אין את הגבול הזה ויעלה ככל שיעלה.

לגבי הכתובת לדוח או סקר כביכול שהבאת, זהו בסך הכל בלוג מסחרי שמפרסם כתבה (לא דוח ולא כלום) מטעם או כל מי שישלם יותר (בקיצור הכי לא אמין שאפשר).. זו בדיוק הסיבה לקיומם של פורומים כמו זה כרגע, שגם אתה כותב בו, שבהם אתה שומע מנסיון ודעות אישיות ולא קנויות.

רוצה לדבר על הנדסת אנוש של אפל :-)

בבקשה:

1. ניידים קלים יחסית

2. סוללה מעולה - אורך חיים הכי טוב בשוק (אני לא מדבר על זמן סוללה - אני מדבר על מספר טעינות ופריקות)

3. פאנל איכותי.

4. רעש ופליטת חום. (באפל החום נזרק אחורה)

5. מקלדת ומשטח מגע מהטובים ביותר בשוק היום.

6. חומרים הכי טובים שיש.

7. הרכבה מושלמת - אין חלקים מתפרקים.

8. עיצוב - כולם מעתיקים מהם....

9. חומרה מצויינת (כן יש טובים יותר אבל באפל הכל עובד כמו שעון שוויצרי).

עכשיו תשווה את זה לכל יצרן אחר ותראה לי מי נותן תמהיל כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...