חברות מומלצות למחשבים ניידים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות מומלצות למחשבים ניידים

artv8

Recommended Posts

אבל לHP , , יש את רוב הדגמים בתצוגה בחנויות המובילות ,

אני אישית ראיתי כל מחשב שהיה מועמד, והיו לפחות 20 כאלה.

אין מה לעשות, צריך לחרוש ולבדוק כל פרט לפני שקונים.

לדוגמא הטושיבה U500 שהיה מועמד מצוין בשבילי ירד מייד מהפרק אחרי שראיתי אותו בבאג, המקלדת שלו זוועתית.

בזבזתי יום שלם עם אוטובוסים מהצפון לפתח תקווה, רחובות וראשון בשביל להיות בטוח במה שאני קונה.

זה לא תנאי הכרחי, זה תנאי מחייב לקניית .

כמובן שאם יש בתצוגה מחשב שאתה חושק בו בלי הכרטיס מסך, יהיה לך קשה לדעת כמה הוא מתחמם שישנו הכרטיס.

אבל פרטים כמו מקלדת,מסך,חוזק השלדה, התחממות כללית באיזורים שונים ואיזור הHD תוכל לדעת גם אם זה לא הדגם המדויק שאתה מעוניין בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הסמסונג שאותו משתמש כל הזמן ממליץ עליו, עוד לא ראיתי חוות דעת רצינית עליו

ולצערי גם לא יצא לי עדיין אפילו לראות את המחשב בעין כדי לקבל עליו חוות דעת ראשונית

במצב כזה, למרות שזה שחקן חדש וכו', הייתי מתרחק עד שיהיו ביקורות רציניות

כמה ביקורות שמאצתי , חלקם טובות יותר חלקם טובות פחות.

ביקורת 8 עמודים:

http://www.trustedreviews.com/laptops/review/2010/07/26/Samsung-Q330/p1

רושם ראשוני:

http://www.youtube.com/watch?v=HPXBvM3p_1E&feature=related

במשחקים:

ביקורת ברוסית:

http://www.youtube.com/watch?v=r13balbZM0M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לשמוע - באילו מחשבים מדובר ובאילו חנויות.

קודם כל דל, כיוון שזאת החברה שהייתי נעול עליה- החנות נוטבוק קלאב

את הVOSTRO 3300 שלבסוף קניתי, כמובן שבתצוגה הייתה תצורה אחת שזה הדגם עם הI3 ללא כרטיס מסך, אני קניתי את החזק ביותר

אבל כמו שרשמתי, האלמנט היחידי שהיה חסר הוא התחממות באיזור כרטיס מסך והחום שמפיץ המעבד.

ד"א שניהם כמעט ולא מורגשים ביחס למחשב בתצוגה, הדבר שבאמת מפריע הוא הדיסק קשיח שמתחמם יחסית באיזור שבו מניחים את יד ימין ואת זה גם

הרגשתי בדגם התצוגה ככה שזה לא הפתיע אותי בבית.

כמו כן היה להם את הלטיטיוד 6400 ו 6410.

כמו כן את ה4300, זה היה לפני כמה חודשים והיום אני מאמין שהדגם שבתצוגה הוא המחליף שלו.

האינספיריון 3010 שהיה בהחלט מועמד היה גם כן.

הסתכלתי גם על הלטיטיוד 13 שלא כל כך בניתי עליו , אבל בחנתי אותו גם כן.

בנייד נייד ובשניידר היו דגמי הנ"ל-

PRO BOOK 4320, PRO BOOK 5310, PRO BOOK 4310, DM3

מבחינת לנובו היה את האדג' שראיתי בתצורה אחת ובהחלט היה אפשר להסיק על המחשב הזה מסקנות

היו את כל הSL למינהם, וגם T400 וT410

ובבאג ראיתי את הT130 של וגם את הU500.

חלק מהדגמים למעלה ראיתי גם בבאג ואולי לא בחנויות האחרות אז אל תתפוס אותי במילה על כל חנות.

בכל מקרה , היו לי רשימת מועמדים ארוכה, התקשרתי לכל חנות בדקתי מה יש וככה בניתי לי מסלול שאראה בו את כולם ורק אז אחליט.

מי שמזמין מהרשת בלי לבדוק חופר לעצמו את הבור, ושלא יבוא אחר כך בתלונות.

ואלה לא מחשבים זבל, כולם חוץ מהאינספיריון 3010 הנהדר יחסית, מחשבים לשוק היותר עסקי ופחות בידורי.

זה נכון, זה לא ארה"ב בה בחנות אחת אתה מחסה על כל המחשבים, אבל אם באמת רוצים ומוכנים להשקיע מזמנך תוכל לקבל את המידע

על אמת ולא לסמוך על כל מיני חנויות שמבטיחות א' ומקיימות ב'.

( ואין סיבה שלא תשקיע יום בזה, אם אתה סטודנט המחשב הזה הולך להיות איתך ב4 שנים הקרובות רצוי שיענה על כל הדרישות ושלא תשב

בכיתה עם מחשב שהמקלדת לא מתאימה לך, המסך בכלל מבריק והוא יותר כבד ממה שחשבת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע המפורט. אדע לאן ללכת אם ארצה לראות חלק מהמחשבים האלה. :)

לגבי נוטבוק לאב - ידוע שיש להם לרוב תצוגות מרשימות של (לא רק מחשבים - גם מסכים), כולל דגמים איכותיים. גם בשניידר (שם הייתי) יש דגמים עסקיים מסוימים נחמדים מאוד, אם כי לא את כולם. סביר גם שהדגמים מתחלפים מפעם לפעם.

עם זאת, אין זה אומר שכל דגם ודגם ניתן למצוא בתצוגה, וגם בחנויות שמציגה רשימה מכובדת של דגמים, הרשימה שיש להם למכירה תהיה בד"כ ארוכה הרבה יותר. הבעיה מתחילה כשיש הבדלים בין התת-דגמים. נאמר שחלק מהדגמים בסדרה באים עם מסך מאט וחלק עם מבריק (כמו שקורא בVostro ולדעתי גם בProbook). ואת הדגם הספציפי שלך אין בתצוגה בחנות (וזה בהחלט יכול לקרות), ואין התייחסות ספציפית אליו באף אתר ביקורות באינטרנט. במקרה כזה אין לך על מה להסתמך חוץ מעל המידע באתר היצרן. כבר יצא לי להיתקל בשגיאות במידע כזה, אבל הניסיון להתנער הוא בהחלט חמור, גם של היצרן וגם של החנות.

עמיתי לעבודה קנה בזמנו SL500 באינטרנט. באתר שממנו קנה היה רשום שיש , בפועל אין, והוא גילה זאת רק כשקיבל והפעיל את המחשב (מובן שאם היה שואל אותי לפני כן, הייתי אומר לו שאין, כי דווקא אצל , אני יודע לאתר את המידע הנכון). בחנות אמרו לו שאין להם מה לעשות עם זה שאין BT, אבל הם מוכנים שיחזיר את המחשב ויקבל את כספו בחזרה (הוא בחר לוותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לפוג'יטסו ועלילות הדם-חברת אמטל יבואן רשמי למוצרי לנובו & פוג'יטסו לא נתקלתי בשום בעיה בשירות שלהם

וחברת פוג'יטסו נותנת מפרט עם יחס עלות\תועלת שרק Acer\MSI היו נותנות לך לזמנו,כיום המאזן מעט השתנה.

אני עם נייד של כבר שנתיים וחצי והשיקול שלי היה להמשיך את המסורת עם הניידים שעברו תחת ידי (סדרות ה-travelmate\gemstone)

אך בחרתי דווקא בפוג'יטסו עכב המפרט המכובד שלו,איכות הבניה ושירות מצוין של חברת אמטל.

כמובן שגם בררתי עליו וגם הלכתי לראותו באופיס דיפו בכדי לדעת על מה אני הולך (היה את סדרה-A עם מסך מט ו-AH עם מסך גלוס)

אני שמח שבחרתי בפוג'יטסו נייד עם יחס עלות\ביצועים גבוה מאוד והיד עוד נטויה.

נכון להיום נכנסה לתחרות גם הרכישה האחרונה של חברת Packard bell עם סדרת ה-easynote האיכותית שלה,

והפייט שהיא נותנת ביחס למחיר גם הינו גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניידים עסקיים של לנובו - היה לי אחד כזה שהמשיך לעבוד (כולל כונן קשיח ו LCD) אחריי 2 נפילות אל בטון מגובה מטר + נפילה למים (וטביעה) בזמן שהמסך פתוח והמחשב עובד ומריץ תוכנות

נייד של DELL - יש לי עכשו inspiron בן 5 מהסוג הזול ביותר ובשימוש דיי הרבה - אין תקלות

פוגיטסו - ראיתי כמה כאלה והם נראים בנויים בסדר גמור (בין הטובים). לא יודע איך הם מבחינת תקלות / שירות

קומפאק HP - פלסטיקים שבירים ו עלוב של insydeh2o שנראה כמו צעצוע של קומפי

מחשבים גנריים של clevo (gigabyte וכו) - ראיתי כאלה רק חיצונית. פלסטיקים לא משהוא. חוצמזה אין לי שמץ יכול להיות שהם בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לפוג'יטסו ועלילות הדם-חברת אמטל יבואן רשמי למוצרי לנובו & פוג'יטסו לא נתקלתי בשום בעיה בשירות שלהם

וחברת פוג'יטסו נותנת מפרט עם יחס עלות\תועלת שרק Acer\MSI היו נותנות לך לזמנו,כיום המאזן מעט השתנה.

אני עם נייד של Acer כבר שנתיים וחצי והשיקול שלי היה להמשיך את המסורת עם הניידים שעברו תחת ידי (סדרות ה-travelmate\gemstone)

אך בחרתי דווקא בפוג'יטסו עכב המפרט המכובד שלו,איכות הבניה ושירות מצוין של חברת אמטל.

כמובן שגם בררתי עליו וגם הלכתי לראותו באופיס דיפו בכדי לדעת על מה אני הולך (היה את סדרה-A עם מסך מט ו-AH עם מסך גלוס)

אני שמח שבחרתי בפוג'יטסו נייד עם יחס עלות\ביצועים גבוה מאוד והיד עוד נטויה.

נכון להיום נכנסה לתחרות גם הרכישה האחרונה של Acer חברת Packard bell עם סדרת ה-easynote האיכותית שלה,

והפייט שהיא נותנת ביחס למחיר גם הינו גבוה.

ביקורת שלי על הנייד AH530-4

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=467265.10

ונייד נוסף בעל איכות\ביצועים גבוהה מאוד

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=474403.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי, אל תחשוב על DELL. הניידים שלהם נוראים - במיוחד הרמקולים המובנים - והשירות.. זוועה. הם נתנו לי מראש נייד עם בעיה, ועוד דרשו שאביא אותו להרצליה - מת"א - כשרק אחי עם תחבורה והוא לא יכול לפספס יום עבודה.

אבל מה שאני מאוד ממליצה, זה . יש ברשותי שני ניידים שלהם, ושניהם מעולים לדעתי. חוץ מאיזה בעיה פיצית בעכבר, המחשבים עובדים כבר מעל לשנתיים, ופשוט.. מעולים. לא יכולה לאמר על האחריות כי לא ניסיתי חוץ משל . גם המחירים שווים את המחשב.

הממ, גם שמתי לב שלHP וDELL יש נייד דומה מאוד, רק שהרמקולים של זוועתיים.

אם כך, לסיכום:

DELL - מחשב בכללי נוח, גרועים, אחראיות ושירות נוראיים שאפילו המחשב לא שווה לעבור אותם.

ACER - מעולים, אוהבת אותם אישית ונוחים מאוד. לא יכולה לאמר משהו על האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שאני מאוד ממליצה, זה ACER. יש ברשותי שני ניידים שלהם, ושניהם מעולים לדעתי. חוץ מאיזה בעיה פיצית בעכבר, המחשבים עובדים כבר מעל לשנתיים, ופשוט.. מעולים.

אם כך, לסיכום:

ACER - מעולים, אוהבת אותם אישית ונוחים מאוד. לא יכולה לאמר משהו על האחריות.

בנוגע לבעיה הפיצית בעכבר,האם את מתכוונת לכך שהוא לא מגיב מעת לעת? במידה וכן תורידי את הדרייברים החדשים של סינפטיקס.

http://www.synaptics.com/support/drivers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...