שלום כבר לא יהיה: "לא נכיר בישראל כמדינה יהודית" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום כבר לא יהיה: "לא נכיר בישראל כמדינה יהודית"

Gil28

Recommended Posts

גבריאל - יש רק סיטואציה אחת שלא נפסיד , בכל השאר אנחנו נפסיד ולא חשוב מה נעשה , הסיטואציה היא בחלקה מה שאתה אומר וכמובן היא נוגעת ישירות להפסקת ההיתעסקות איתם ויתר תשומת לב לחיזוק המדינה שלנו .

אכן - ההתעסקות איתם כבר נמשכת יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אבו מאזן: מצדי, קראו לעצמכם אימפריה ציונית

זמן קצר אחרי שרה"מ קרא לנשיא הפלסטיני "רק להגיד את זה" ולהכיר בישראל כמדינה יהודית, הבהיר לו אבו מאזן את עמדתו באופן נחרץ - בנימה צינית בוטה: "ישראל רשאית לקרוא לעצמה גם האימפריה היהודית-ציונית, אופיה אינה מענייננו"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3957883,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבו מאזן: מצדי, קראו לעצמכם אימפריה ציונית

זמן קצר אחרי שרה"מ קרא לנשיא הפלסטיני "רק להגיד את זה" ולהכיר בישראל כמדינה יהודית, הבהיר לו אבו מאזן את עמדתו באופן נחרץ - בנימה צינית בוטה: "ישראל רשאית לקרוא לעצמה גם האימפריה היהודית-ציונית, אופיה אינה מענייננו"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3957883,00.html

תחי מדינת ,Long live the empire

תחי האימפריה הציונית מהפרת ועד החידקל כולל סוריה,לבנון,ירדן וסיני!

הערבים יכולים לחזור לחצי האי ערב שם מקומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שגם אתה רוצה מדינה לך ומדינה לך. צריכים להתפשר ואני מקווה שאבו-מאזן יוכיח את עצמו כפרטנר לשלום.

הוא בהחלט "פרטנר", לשלום בתנאים שלו.

כלומר- מדינה פלסטינית+מדינה יהודית/פלסטינית, ושתהיה זכות שיבה של הפליטים הפלסטינים אל 2 המדינות.

כלומר, בעזרת הנשק שנקרא דמוגרפיה והבדיחה שנקראת דמוקרטיה, תוך עשורים בודדים המצב הוא, בסופו של דבר, מדינה פלסטינית+מדינה פלסטינית.

אני מפחד לחשוב מה היה קורה אם לבני הייתה איכשהו מקבלת את כיסא רה"מ, עד כמה שמותחים ביקורת על ביבי שהוא פנה לשמאל או מה שלא יהיה, על הנקודות החשובות (אופיה של מדינת לאחר הקמת מדינה פלסטינית, הגולן) הוא לא מוותר ולא נסוג אחורה (נכון לרגע זה ולפי מה שמסתמן. אני מקווה שהמגמה לא תשתנה)

אני מניח שמה שהוא מנסה זה להעביר את הכדור למגרש שלהם, ולנסות להראות לעולם איך הם יגיבו.

ומצד שני, אם הם מגיבים ב "אנחנו רוצים מדינה לנו לבד+מדינה גם שלכם וגם שלנו" והעולם מקבל את זה (וככל הנראה יש סיכוי שזה יקרה), זה פחות או יותר סוף רשמי למופע הסטנדאפ המתמשך הזה שנקרא "תהליך השלום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די שמח על ההודעה למרות שבשביל הערבים ההצהרות לא שוות כלום ובטח הסכמים שווים ל**ת מה שחשוב זה העבודה היום יומית

רואים שהוא אבו מאזן הולחץ כדי להגיד את זה , זה דבר מערבי יותר להגיד ולהצהיר , עדיין אני רואה שאחד לא ממש מבין את השני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והופה עכשיו תוכנית השלבים לא נראת מופרכת בכלל http://he.wikipedia.org/wiki/תוכנית_השלבים_של_אש"ף

אנחנו צריכים לנקוט עמדה, והעמדה היא של עושים משא ומתן עם טרוריסטים נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שהוא אמר דווקא "אימפריה ציונית".

אימפריה בהגדרתה היא מדינה שמרחיבה את שטחה באמצעות כיבוש של מדינות אחרות.

מה שעשוי לרמוז שמבחינתו של אבו-מאזן כל היא שטח שנכבש ויש לשחררו.

בקיצור אין עם מי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORN גם אני תומך במו"מ הגיוני (כלומר לא לעשות מעצמנו צחוק, לא לתת להם זכות שיבה אם הם מקבלים גם מדינה משלהם). אם אבו מאזן לא יוכיח את עצמו שהוא מוכן להכיר בנו ולהקים מדינה פלסטינית ללא זכות שיבה לישראל, שילך תקאווד. במקרה כזה אני קורא להגברת הלגיטימציה להפעלת כוח לא-פרופרציונאלי (ליישם את שיטת הספירה שהזכרתי למעלה) ופשוט ממש להיזהר שאזרחים יפגעו כמה שפחות (להעביר כרוזים לפני הפצצה וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORN גם אני תומך במו"מ הגיוני (כלומר לא לעשות מעצמנו צחוק, לא לתת להם זכות שיבה אם הם מקבלים גם מדינה משלהם). אם אבו מאזן לא יוכיח את עצמו שהוא מוכן להכיר בנו ולהקים מדינה פלסטינית ללא זכות שיבה לישראל, שילך תקאווד. במקרה כזה אני קורא להגברת הלגיטימציה להפעלת כוח לא-פרופרציונאלי (ליישם את שיטת הספירה שהזכרתי למעלה) ופשוט ממש להיזהר שאזרחים יפגעו כמה שפחות (להעביר כרוזים לפני הפצצה וכו').

אני תומך בשיבתם של הפלשתינים למולדתם-ירדן. אתה תומך לעומת זאת בכניעת לאויב הערבי ובהתאבדות קולקטיבית למען חתיכת נייר.

כמובן שניכנס בהם,ככה אמרו על עזה ובסוף לא עשו דבר.עשו עופרת יצוקה - מוצלח אך לא חיסלו את החמאס עד הסוף אלא נתנו לגידול הסרטני לגדול מחדש!

שום מדינה ושום נעלים,יהודה והשומרון שייכים לנו ,כשם שקהיר שייכת למצרים ועמאן ולפלשתינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות ילד קטן, ירדן לא תקבל אותם. האופציה היחידה חוץ מרצח-עם שיטתי (וזו לא אופציה) היא סיפוח - ואתה לא רוצה שעוד 3 מליון פלסטינים יהיו חלק מהמדינה הזאת, נכון?

תפסיק להיות טרול ולנגח כל הודעה שאני כותב בשטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות ילד קטן, ירדן לא תקבל אותם. האופציה היחידה חוץ מרצח-עם שיטתי (וזו לא אופציה) היא סיפוח - ואתה לא רוצה שעוד 3 מליון פלסטינים יהיו חלק מהמדינה הזאת, נכון?

תפסיק להיות טרול ולנגח כל הודעה שאני כותב בה שטויות.

תיקנתי לך.בכול אופן,כבר אמרתי לך אני מוכן להעביר את 3 מיליון הפלשתינים הללו לכול אשר יחפצו,לירדן,לארה"ב לאירופה,וחלק מהמדינות הללו הביעו הסכמה לקלוט את אותם פליטים.

אתה לעומת זאת,תומך בפיתרון שאומנם יוציאו אותך צודק בעיני העולם לזמן קצר מאוד,אבל יקטין את מדינתך לגבולות אושוויץ וידחוף אותנו לים.

אני יכול להבטיח לך שערבי חיפה שלך יהיו הראשונים לדחוף אותך לים :lol:.

הנה שוב החברים שלך מחיפה,תראה הם כול כך אוהבים את מדינת עד אשר הם מניפים את דגלי פלשתין!

הנה הערבים המשכילים שלך,תראה כמה הם אוהבים אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מדינה שמוכנה לקלוט 3 מליון פליטים? הוכחה או שיצאת אידיוט. אני לא אומר שאתה אידיוט - אני רק אומר שאם לא תוכל להביא מקור שארה"ב/אירופה הביעו נכונות לקלוט 3 מליון פליטים אתה תצא אידיוט. זה אתה שמביא את עצמך למצבים כאלו.

אני לא יודע מה איתך, אבל אני מעדיף מדינה יהודית בגבולות 67' על פני מדינת כל-אזרחיה כמו שיקרה אם תספח 3 מליון פליטים (ולא, ירדן לא מוכנה לקבל אותם, גם מצריים וגם אירופה לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, למרות שיש "הגיון" בעמדתך לא נראה לי שאתה מבין כמה נזק דעה שכזו, כשהיא מובעת ע"י מישהו שדעתו בעלת משקל בזירה הפוליטית, עושה למדינת .

בוא נניח, לצורך הדיון בלבד, שניתן להשיג בדרך של הדברות שלום עם הערבים בתנאים כלשהם שאינם בגדר התאבדות מוחלטת. כל צד מגיע לדיון שכזה עם עמדת פתיחה מסויימת. עמדת הפתיחה של הערבים הייתה מאז ומעולם בלתי ראלית בעליל: הקמת מדינה "פלסטינאית" עצמאית ונקייה מיהודים במקביל להפיכתה של למדינה דו לאומית באמצעות זכות השיבה ומתן זכויות אזרח ל"שבים". עמדת הפתיחה של , לעומת זאת ובהשפעת השמאל, נהייתה אותה "הצעת פשרה". כלומר, במקום שזו תהיה פשרה שמגיעים אליה בתום הדיון כמשהו שמשרת באופן מתקבל על הדעת את שני הצדדים, פתאום היא הופכת לעמדת הפתיחה הרשמית של , כזו שכביכול רק ישראל מעוניינת בה ושמשרתת רק את מטרותיה שלה! ואז יש משא ומתן, והצד השני מתעקש (במקרה הטוב) על "פשרה" בין עמדתה של ישראל, שאמורה היתה להיות הפשרה המקורית, לבין העמדה הקיצונית של הערבים... והסכם פוטנציאלי שיוולד בדרך זו מן הסתם יהיה הרבה יותר טוב לערבים מאותה הצעת פשרה במקור.

אם היה למקבלי ההחלטות קצת הגיון, הם היו דורשים שמדינת ישראל תכלול את השטחים בשלמותם, ושהערבים יחזרו למולדתם בארצות ערב. עמדה זו כמובן אינה מעשית - אך היא לא מטורפת יותר מהעמדה הערבית! ואז, בהתחשב בכך שמצבה של ישראל טוב יותר ממצב הערבים ברוב המובנים, להכריז שאם הערבים רוצים פתרון הם אלו שצריכים להציע פשרות שישכנעו את ישראל לוותר על זכותה ההסטורית לשטחים הללו... רק כך, אולי, ניתן יהיה בסופו של דבר להגיע להסכם שיהיה מקובל על שני הצדדים (ושעשוי להיות דומה לפשרה שאתה מציע כעת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מדינה שמוכנה לקלוט 3 מליון פליטים? הוכחה או שיצאת אידיוט. אני לא אומר שאתה אידיוט - אני רק אומר שאם לא תוכל להביא מקור שארה"ב/אירופה הביעו נכונות לקלוט 3 מליון פליטים אתה תצא אידיוט. זה אתה שמביא את עצמך למצבים כאלו.

אני לא יודע מה איתך, אבל אני מעדיף מדינה יהודית בגבולות 67' על פני מדינת כל-אזרחיה כמו שיקרה אם תספח 3 מליון פליטים (ולא, ירדן לא מוכנה לקבל אותם, גם מצריים וגם אירופה לא).

תגיד אתה עושה מעצמך צחוק? איזה הוכחה אתה רוצה? זה לא פיזיקה ?

פוליטיקה זה לא מדע מדויק,גם אני פעם האמנתי שיש רק פתרון יחיד ,עד אשר קיץ 2006 הגיע ואז הבנתי שטעיתי,תצא כבר מקיבעון המחשבה שלך.

אף אחד בממשלת האימפוטנטית לא מוכן לחשוב לכיוון הזה מרוב פחד,הם לא בדקו את האפשרויות אפילו של טרנספר של ערבים אז איזו הוכחה בדיוק אתה רוצה?

ברגע שממשלת תתחיל באמת לעבוד על תוכנית לביצוע טרנספר של 3 מיליון פלשתינים אז תקבל הוכחות. כמו כן אל תשכח שאירופה מקבלת פליטים סודנים ,ערבים ומוסלמים מדי שנה אז זה הנה "ההוכחה" שלך-מדיניות ההגירה הליברלית של אירופה וצורך בכוח עבודה זול יאפשרו לך לחלק 3 מיליון פלשתינים ברחבי העולם.

מה שכן אני יכול להבטיח לך בתור הוכחה זה שהמלחמה הבאה הולכת להיות יותר גרוע ממלחמת קיץ 2006,וזה תודה לשאננות של אנשים כמוך שמונעים את הטרנספר שהיה צריך להתבצע ממזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...